En Kolay Orgazm Olduğunuz Pozisyon.

En Kolay Orgazm Olduğunuz Pozisyon Hangisi?

• Altta, bacaklar yanda...

OY: 89 16,9%
  • Altta, bacaklar eşimin omzunda...

OY: 62 11,8%
  • Üstte, yüz yüze...

OY: 198 37,6%
  • Üstte, sırtım eşime/partnerime dönük...

OY: 25 4,7%
  • Yatarken yan pozisyonda...

OY: 19 3,6%
  • Ayakta...

OY: 9 1,7%
  • Dört Ayak pozisyonu (Doggy Style)

OY: 73 13,9%
  • Diğer...

OY: 52 9,9%

• Ankete Katılan
    527
ben usteyken daha rahat ediyorum her turlu posusyon guzel ama dil en guzeli bence yumusacik

aynen katılıyorum a.s
kadının yatıp erkeğin üstte olduğu geleneksel pozisyonda orgazm olanlara da imrenmiyor değilim ama malesef tek yol bu
ee şeyy oral bir de biraz

hiç olamayanları duydukca buna şükür eşim de anlayışlıdır sağolsun :1hug:

ya bu g noktasi nasil bulunuyo.biri bana tarif etse cok hayra gececek vallaha...

ya bu g noktasi nasil bulunuyo.biri bana tarif etse cok hayra gececek vallaha...

Alman Jinekolog Ernst Grafenburg�un bulduğu bu nokta ( Grafenburg noktası ), Vajina ön duvarında yer alan basınç uygulanması ile orgazma neden olan yapıdır. Burası duyarlılığı en yüksek olan bölgedir. İdrar yolunun vajinaya en yakın olduğu yerdir. Ancak bu nokta üzerine çeşitli şüpheler vardır, bazı araştırmacılar bu noktanın vajinanın daha yukarısında olduğunu ileri sürerken bazıları ise vajen ön duvarında herhangi bir yerin uyarılmasının heyecan dalgalanması yaratabileceğini iletmişlerdir.

Her kadında G noktası bulunmayabilir. G noktası uyarıldığında orgazm oluşur. Bazı durumlarda ise orgazmla birlikte bir boşalma da gözlenir. Bu boşalma bir miktar idrarın çıkmasıdır. G noktası uyarılan kadınların hepsinin boşalmayacağı gibi bu hissi yaşayanların ancak 6 orgazm deneyiminden birinde görüldüğü rapor edilmiştir.

İşaret parmağınızı vajinaya doğru ilerletip ön duvarını parmağınızla hissettiğinizde yaklaşık parmağınızın 1 ve 2. boğumları arasında kasların birleştiği birleşke olarak hissedebilirsiniz. Vajina kaslarının yoğunlaşmasından meydana gelen bu noktaya parmağınızla basınç uyguladığınızda hazzı duyumsarsınız.

* ABC Yayınları, Anna Hopper, Cinsel Yaşam Kılavuzu, adlı kitapdan alınmıştır. Adı geçen kitabı Cinsel Eğitiminizi sağlamak için tavsiye ederiz...

Erkek dediğin hemen patlamaz. En az 1 saat ilişki devam edecekki ozaman gör orgazmı. 5 dk da erkek bitiyor. Ama kadın daha ne olduğunun bile anlamıyor doğal olark. EEE tabi 5dk bitmeyen erkeklerde var incelemek lazım. Favoru DOGGY STYLE two hole :)

G NOKTASI'na kestirmeden gidiş yolu: Vajinanın iç dudaklarının yukarda birleştiği noktada küçük bir çıkıntı vardır. İşte meşhur nokta orası.

evlendikten ne kadar sonra orgazm olunur?4 haftalık evliyim zevk alıyorum ama orgazm olamıyorum çok merak ettim...orgazm olanlara sorum..

Nerden gördüm bu konuyu hamileyim kizlar ben valla her pozisyonu özledim şimdilik fazla bişi yapamiyoruz oof sıkıldım hep ayni pozisyondan

Son düzenleme:
6 nın yuvarlak kısmı senin bas kısmın olarak dusun 9 gun yuvarlak kısmıda erkegın bas kısmı bırlestır onları zıhnınde :) yanı 2 kısı aynı anda bırbırne oral seks uygulama pozısynu

evlendikten ne kadar sonra orgazm olunur?4 haftalık evliyim zevk alıyorum ama orgazm olamıyorum çok merak ettim...orgazm olanlara sorum..
alala
evlendikten sonra belli bi süre gecmesi gerekmiyor ki bu senin tahrik olman ve eşinin de biraz anlayışlı olmasıyla oluyor canım
ilk günden olabilir yani neden sordun eşinin anlayışına ve senin onu yönlendirmene kaslmış bişey kendi vucudunu ii tanıman gerekiyor nereden zevk alıyorsan eşini oraya yönlenidr
eminim en kısa zamanda bulursun o noktayı
çok şey kaçırıosun bak :)))

Nerden gördüm bu konuyu hamileyim kizlar ben valla her pozisyonu özledim şimdilik fazla bişi yapamiyoruz oof sıkıldım hep ayni pozisyondan

he kızzz aynen bende gece rüyamda eşimi görmeye başladım artık

dil gibisi yok tabikide ama doggy style bi harika çok zevk alıyorum üstelik de defalarca orgazm oluyorumhihoyyythihoyyyt:asigim::asigim::asigim:

benimde kesinlikle bu pozisyon , her seferinde %100 mutluluk :):)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…