En iyi tup bebek merkezleri

maliaknots

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2024
45
16
35
Arkadaşlar merhaba . Sizce tup bebek tedavisinde hastane ve doktor seçimi etkili mi ? Bu hafta bir hastaneye gittim baya ünlü bir doktor ama çoğu işi uzman ekipler yapıyor. Doktor sadece sonuçlara bakıyor ve yönlendirme yapıyormuş. Ayrıca sizce İstanbul daki doktorları mi önerirsiniz Ankara dakileri mi açıkçası İstanbul bana çok uzak geliyor . Ankara ya mi gitsem diye düşünmüyor değilim. Gittiğim doktor İstanbul Avrupa da ben Bolu dayım.

Arkadaşlar merhaba . Sizce tup bebek tedavisinde hastane ve doktor seçimi etkili mi ? Bu hafta bir hastaneye gittim baya ünlü bir doktor ama çoğu işi uzman ekipler yapıyor. Doktor sadece sonuçlara bakıyor ve yönlendirme yapıyormuş. Ayrıca sizce İstanbul daki doktorları mi önerirsiniz Ankara dakileri mi açıkçası İstanbul bana çok uzak geliyor . Ankara ya mi gitsem diye düşünmüyor değilim. Gittiğim doktor İstanbul Avrupa da ben Bolu dayım.
Doktordan ziyade labaratuvarinin iyi olduğu bir hastane araştırın derim çünkü tüp bebekte önemli olan doktor değil labaratuvar diye düşünüyorum şahsen sizden ve eşinizden eniyilerini seçip döllenmesi için işlemleri yapacak olan labaratuvar bolumu

Onu nasıl öğrenebilirim bilmiyorum ki ?
Ben başlamadan önce beş tane yer gezdim istanbulda burdan çok yardım aldım okudum sürekli kimler nerelerden memnun arama yerine herşeyi yazıp araştırdım bu gezdigim beş yerden en içime sinen gerçekten bu işte iyi denilen yere gittim çok şükür bir kızım var inşallah diger bebeğimede yeni hamileyim sıkıntısız onuda kucağıma alırım Bizde erkek infertilitesi olduğu için lab.. önemi dahada artmisti çünkü seçimlerin iyi olması lazımdı beş tane yumurtam oldu beside çok şükür beşinci güne gitti oyuzden hernekada herşey nasip kısmet olsada yinede ben elimden geleni yaptığını düşünüyorum 🤗

Ben başlamadan önce beş tane yer gezdim istanbulda burdan çok yardım aldım okudum sürekli kimler nerelerden memnun arama yerine herşeyi yazıp araştırdım bu gezdigim beş yerden en içime sinen gerçekten bu işte iyi denilen yere gittim çok şükür bir kızım var inşallah diger bebeğimede yeni hamileyim sıkıntısız onuda kucağıma alırım Bizde erkek infertilitesi olduğu için lab.. önemi dahada artmisti çünkü seçimlerin iyi olması lazımdı beş tane yumurtam oldu beside çok şükür beşinci güne gitti oyuzden hernekada herşey nasip kısmet olsada yinede ben elimde

Ne güzel . Allah bağışlasın. Allah im sağlıklı güzel ömürler nasip etsin. Bizde de erkek infertilitesinden kaynaklı. Ve bu konuda ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. Dediginiz gibiyse reklam olmazsa bize de tavsiye eder misiniz doktorunuzu. Hangi doktordu acaba ?

Ne güzel . Allah bağışlasın. Allah im sağlıklı güzel ömürler nasip etsin. Bizde de erkek infertilitesinden kaynaklı. Ve bu konuda ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. Dediginiz gibiyse reklam olmazsa bize de tavsiye eder misiniz doktorunuzu. Hangi doktordu acaba ?
Amin Allah herkesin kucağını doldursun sağlıkla çok teşekkür ederim 💐🙏 yok reklam olacağını düşünüyorum çünkü çok yorum var Şişli Memorial hastanesine gidiyorum ora taakipliyim birçok hoca var orda isim isim araştırırsiniz ama oranın şöyle birseyide var kurulla karara bağlıyorlar yani sadece bir doktorun düşüncesi olmuyor toplanıp karar veriyorlar dosyanız hakkında o beni mesela etkilemişti enazinda başka düşünceler fikirlerde oluyrodur diye düşünüyorum

Bende çok araştırdım çanakkalede yaşıyorum İstanbul da brüksel tüp bebek merkezini tercih ettim. Transferim yapıldı henüz sonucu bilmiyorum ama genel anlamda memnun kaldım. Çok aşırı kalabalık biyer değil, kontrollerde doktor kendisi bakıyor ilgileniyor. Sorduğum her soruya cevap aldım. Personelleri güler yüzlü. Bu kriterlerde benim için önemliydi, zaten yeteri kadar zorlu bir süreç.

Amin Allah herkesin kucağını doldursun sağlıkla çok teşekkür ederim 💐🙏 yok reklam olacağını düşünüyorum çünkü çok yorum var Şişli Memorial hastanesine gidiyorum ora taakipliyim birçok hoca var orda isim isim araştırırsiniz ama oranın şöyle birseyide var kurulla karara bağlıyorlar yani sadece bir doktorun düşüncesi olmuyor toplanıp karar veriyorlar dosyanız hakkında o beni mesela etkilemişti enazinda başka düşünceler fikirlerde oluyrodur diye düşünüyorum
A
Bende çok araştırdım çanakkalede yaşıyorum İstanbul da brüksel tüp bebek merkezini tercih ettim. Transferim yapıldı henüz sonucu bilmiyorum ama genel anlamda memnun kaldım. Çok aşırı kalabalık biyer değil, kontrollerde doktor kendisi bakıyor ilgileniyor. Sorduğum her soruya cevap aldım. Personelleri güler yüzlü. Bu kriterlerde benim için önemliydi, zaten yeteri kadar zorlu bir süreç.

Brüksel de hangi doktora gittiniz ben Cem Bey e gidecektim. Aksilikler oldu gidemedim.

Merkez ve hoca tabiki çok önemli ama en önemlisi laboratuvar ve cihazlar :)
Bizim azosperm olduğu için en kritik noktamız embriyolog ve laboratuvardı o yüzden Ankara A Life ı seçmek zorundaydık başka seçeneğimiz yok çünkü hiç bir merkezde hücre bulamıyorlar embriyolog farkı burada devreye giriyor ama sizin durumunuzu bilmediğim için gene de araştırmanızı öneririm :)

Merkez ve hoca tabiki çok önemli ama en önemlisi laboratuvar ve cihazlar :)
Bizim azosperm olduğu için en kritik noktamız embriyolog ve laboratuvardı o yüzden Ankara A Life ı seçmek zorundaydık başka seçeneğimiz yok çünkü hiç bir merkezde hücre bulamıyorlar embriyolog farkı burada devreye giriyor ama sizin durumunuzu bilmediğim için gene de araştırmanızı öneririm :)
Peki teşekkür ederim. Ona da bi bakayım en iyisi.

Merhabalar, bahsettiğiniz hastane Acıbadem Maslak'mı??

Merve sonuç ne oldu doktorun kim

X