2. Kez tüp bebekle anne olmak isteyenler yada tüp bebek yaptıracak olanlar.

Minnosella098

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2019
638
672
30
Arkadaşlar daha önce tüp bebekle evladını kucağına almış 2. Veya 3. Kez anne olmak işin tedaviye tekrar başlayacak olanlar var mı benim gibi önceki tedavinizi yapan hastaneyle mi doktorla mı devam edeceksiniz

Arkadaşlar daha önce tüp bebekle evladını kucağına almış 2. Veya 3. Kez anne olmak işin tedaviye tekrar başlayacak olanlar var mı benim gibi önceki tedavinizi yapan hastaneyle mi doktorla mı devam edeceksiniz
Merhabalar ben varım, 2021 yılında ilk transferimi oldum pozitifi aldım bi oğlum oldu şimdi iki yaşında vakit kaybetmeden ikinciyi yapmak istedik dondurulmuşlardan 6 şubatta transfer oldum tekrar o da pozitif şükür 14 haftalık olduk bile bi kızım olcak inşallah 🙏🏻 Ben aynı merkezde aynı doktorla devam ettim memnundum çünkü inşallah sizin süreciniz de güzel ilerler🤗

Merhabalar ben varım, 2021 yılında ilk transferimi oldum pozitifi aldım bi oğlum oldu şimdi iki yaşında vakit kaybetmeden ikinciyi yapmak istedik dondurulmuşlardan 6 şubatta transfer oldum tekrar o da pozitif şükür 14 haftalık olduk bile bi kızım olcak inşallah 🙏🏻 Ben aynı merkezde aynı doktorla devam ettim memnundum çünkü inşallah sizin süreciniz de güzel ilerler🤗
Çok sevindim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin Rabbim inşallah. Darısı bana ve bu yolda emek çaba gösteren tüm arkadaşlara. Benim dondurulmuş embriyom yok o yüzden sürece yeniden başlayacağım bende aynı doktorumla devam edeceğim büyük ihtimalle

Merhaba ben de 2021 Nisan ayında ilk transferimi yaptırıp çok şükür hamile kalmıştım oğlum şuan 2 yaş 4 aylık 2. Bebeğimi istiyorum ama kararda veremiyorum oğlumla ilgilenememekten korkuyorum biraz daha büyüse mi diyede emin olamıyorum doktorum klinik açtı bu yüzden dondurulmuş embriyolarmn olduğu hastanede başka bir doktorla devam etmeyi düşünüyorum

Merhaba ben de 2021 Nisan ayında ilk transferimi yaptırıp çok şükür hamile kalmıştım oğlum şuan 2 yaş 4 aylık 2. Bebeğimi istiyorum ama kararda veremiyorum oğlumla ilgilenememekten korkuyorum biraz daha büyüse mi diyede emin olamıyorum doktorum klinik açtı bu yüzden dondurulmuş embriyolarmn olduğu hastanede başka bir doktorla devam etmeyi düşünüyorum
Dondurulmuş embriyolarınızın olması güzel süreci biraz daha kolay atlatırsınız. Bende kızıma yetememekten korkuyorum ama bi yanda da benim dondurulmuş embriyom olmadığı için biyolojik olarak yaşım çokta geçsin istemiyorum doğru vakitte nasip olsun inşallah

Benimde ilk denemeyle dünyaya gelen 16 aylık bir oğlum var, devlette yaptirmistim orada dondurulmuş 7 adet daha var nasipse bende sonbahar gibi tekrar basvurmayi düşünüyorum, çok geç kalmak istemiyorum çünkü ilki tuttu diye ikincide hemen tutanacak diye birşey yok süreç uzayabilir

X