En iyi pişik kremi ? 😇 (Deneyimleyenler lütfen)

sssilaaa3

Guru
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2013
114
51
34
Merhaba Kullandığınız , memnun kaldığınız en iyi pişik kremi hangisi acaba? 35. Haftamdayım hala karar veremedim Sudocrem daha ağır basıyor ama bir sürü seçenek var

Merhaba Kullandığınız , memnun kaldığınız en iyi pişik kremi hangisi acaba? 35. Haftamdayım hala karar veremedim Sudocrem daha ağır basıyor ama bir sürü seçenek var
Oksizinc geçirdi benim oğlumun pişiğini. Eczacı önerisiyle almıştık

Sudocrem içerik olarak temiz değil ve çok kıvamlı bir krem onu anca pişik olduktan sonra geçsin diye sürersiniz düzenli kullanım için uygun değil bence. Ben mustela ve ecowell kullanıyorum ikisininde içeriği temiz. Bunlar pişik önleyici kremler zaten günde 1 sefer sürüyorum ben kremleri her bez değiştirmede sürmüyorum o şekilde hava almıyor bu sefer sürülen bölgeye prima premium care bez kullanıyorum sık sık bezini değiştiriyorum günde 1 seferde krem kullanıyorum. Alerjik bebek olmasına rağmen çok şükür pişik problemi yaşamadık.

İkizlerime ilk günden beri mustela kullanıyorum. Nisan da doğdular, hiç pişik olmadılar. Prima premium care kullanıyorum ben de bez de önemli bence. Her değiştirmede sürmüyorum bir de kurulayıp sürüyorum , ıslak / nemli kalmamasına dikkat ediyorum. Bebeklerim yoğun bakımdan çıkarken oradaki doktor tavsiye etmişti.

Doğumdan itibaren sudocrem kullanıyoruz çok memnunuz, hiç pişik yaşamadık.
Her alt açmaya kullanıyorum, yazın sıcaklarda, ateslendigi zamanlarda dair pişik yaşamadık.

Ablamın ikizlerinde çok pişik olurdu. İkiz oldukları içinde hep birlikte büyüttük bebişleri. Sürekli bir aradaydık gece gündüz. Pişik oluşmaması için mustela kullandık çok iyi geldi. Eğer unuttuysak kullanmadıysak ve pişik olduysada hametan dışında ne sürdüysek işe yaramadı. Sudocrem, Bepanthol hiçbiri niyeyse geçirmedi

Bepanthol ve mustela kullandım ama mustela sivilceli pişik yaptı bebeğimde. Bepantholden çok memnunum. Aslında her bebekte farklı etki ediyor deneyerek kendiniz görmelisiniz o yüzden ilk seferde çok almayın deneme boylarını alın kremlerin.

Pamukları hem ıslatın hem yarım kapak kadar zeytinyağlayın. En iyisi zeytinyağı hem de doğal

Temiz içerik olarak mustela incia dönüşümlü kullandım. Sudokrem, hamezinc,, hametol kullandığım dönemler de oldu. Pişikten çok çektik bebeğim alerjikti. En son çözümü tek bir kremde değil her değişimde farklı krem sürerek buldum. Bez olarak goon premium, molfix pure and soft, molfix premium önerebilirim. Aslında pure baby nin bezi de pişik yapmadı ama küçük yapılı bir bez.

Sudocrem i geçmeye pişiklerde kullandım cunku içeriği temiz değil. Pureseed öneririm çok aşırı iyi. 2 kız kardeşim üretiyor ve ürünleri 10 numara. Egzamaya bile iyi geliyor kremleri o kadar iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…