Pudra, Fondöten, Kapatıcılar En iyi fondöten&pudra ?

En iyi fondöten&pudra?

• Max Factor

OY: 15 26,3%
  • Loreal

OY: 11 19,3%
  • Mac

OY: 8 14,0%
  • Lancome

OY: 3 5,3%
  • Maybelline

OY: 8 14,0%
  • Clinique

OY: 2 3,5%
  • Vichy

OY: 3 5,3%
  • Golden Rose

• Nivea

OY: 1 1,8%
  • Flormar

• Avon

• Oriflame

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    57

Diva_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2011
640
0
Bence maxfactor.Benim egzamalı bozuk cildimde bile harikalar yaratabiliyor.Ama cildim daha çok zara görür diye korkumdan süremiyorum.:97:

Mac'de çok iyiymiş ben kullanmadım ama çok duydum adını.Ünlüler falanda hep kullanıyor.

Mac ve max kullanmadım henüz. Maybelline Flormar ve Avona dayanarak derim ki en iyisi flormar

Bende kullandım canım flormar.Evet söylediğin markaların arasında en iyisi o ama kesinlikle mac yada maxfactorüde denemelisin derim.

Bende kullandım canım flormar.Evet söylediğin markaların arasında en iyisi o ama kesinlikle mac yada maxfactorüde denemelisin derim.
Dikkate alıcam , teşekkürler Ama çok tuzlu onlarda Öğrenciyim ben kenara köşeye bişeyler atmaya başlamam lazım xD

Hımmm öyleyse Flormar normaldir Bende öğrenciyimde alıyorum bi şekilde

kryolan stick kullandım estee lauder double wear kullandım max factor color adapt loreal true match hepsinin farklı özellikleri vardı estee çok hafif hiç hissetmiyorsunuz yüzünüzde olup olmadığını oldukça güzeldi kryolan bulaşmıyordu beyaz gömleğe bile kesinlikle fondoten izi geçmiyordu onu yaz aylarında tercih edin derim terlemeye karşı fln max la loreal hemen hemen aynı günlük kullanım için ideal ama ben yinede max diyim :)

Estee'nin kapatıcılığı iyimiydi canım.Ben doğal duran agırlık yapmayan ama iyi kapatan bir fondöten istiyorum.

Estee'nin kapatıcılığı iyimiydi canım.Ben doğal duran agırlık yapmayan ama iyi kapatan bir fondöten istiyorum.

evet estee nin kapatıcılığı çok iyiydi cnm ve ağırlık yapmıyordu iki türlüsü var double wear light olanını tercih edersen günlüğe daha uygun ve hafif olur http://www.moodiereport.com/images/Double Wear Light.jpg bu şekilde olanı hafif
http://3.bp.blogspot.com/_zj1ubqpwO...n-place-makeup-spf-10-no-03-outdoor-beige.jpg bu daha ağır cnm

Şaştım kaldım walla bizim Smashbox listede bile yok, halbuki kapatıcılık varla yok arası duruş yumuşaklık yağlanmaması parlamaması gibi özellikleri ile baya başarılı bulmuştum ben.. hala da buluyorum ya nyse bakalım

neutregena alıyorum. yurtdışından alıyorum makyaj malzemelerimi genelde. çok memnunummmmmmm tavsiye ederim neutregenayı :81::81::81::81::81::81:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…