Makyaj Ürünleri En güzel pudra hangisi?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

melodi_86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2012
63
6
kızlar şöyle cildi porselen gibi gösterecek çok iyi bir pudra almak istiyorum fondöten üzerine sürmek için.ne önerirsiniz hangi marka?

normalde avon ürünlerini kullanmamama rağmen color trend pudra benım cıldıme bugune kadar en uyum sağlayan pudra onın dışında catherine arley, flormar da ıyıdır Loreal truematch mineral pudra da kullanmıştım 1 sene kadar. Bunları tavsıye edebılırım. Ama color trend pütür pütür görüntü bırakmıyo yokmuş gıbı gösterıyo ve mat

MAC Mineralize skinfinish gözüm kapalı öneririm,şurda ayrıntılı incelemesi var

xxxxx

50 tl civarı,ama çok uzun süre gider

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen ben de MAC'i önerecektim..fondötenin üzerinde incecik ama porselen gibi bir görüntü yaratıyor
bir ara c.dior kullanıyordum o da çok iyiydi, parlama yapmıyordu

bu arada fiyatı 50 değil 72 allığı 50ydi hatırladığım kadrıyla yanlış yazmışım...

diorun primeri de süperdir. dior crysal nude primer

kryolan transparan pudra t11i kullanmıştım.gayet memnundum hem ürün baya gidiyo.hem terleme vs yapmıyo.ama şeffaf renkte 1 ton koyulaşıyo fondöten üstünde.

L'oreal TrueMatch fantastik bir ürün olmasına rağmen fonksiyonel mekanizması çok başarısız. Pudrayı yüzünüzden çok kazağınıza geliyor, çantaya attığınız anda pudra dışarı çıkarıyor. Kendisi mineral pudra fondöten olarak geçiyor, ve gerçekten fondötene ihtiyacınız olmuyor. Orjinal adı " the minerals TRUEMATCH".

Not: Biraz gözenekleri belli etme sorunu mevcut.

Benceeeee Rimmel London Stay Matte Powder..
Transparan bir pudra..
Kalıcılığı mükemmel..
Yüzünüzde toz toz durmuyor..
Oldukça ince ve hafif bir yapısı var..
Favorimdir kendisi

mac studio fix powder ı bende kullanıyorum çokda seviyorum ama tek kötülüğü terleyince burundan açılma yapıyor sanada oluyor mu?ben sadece pudra kullanıyorum bu arada fondötensiz..

Canım bende fondötensiz kullanıyorum.. 3-4 saat dayanıyor bende pudra. Daha sonra burun bölgemi tazelemem gerekiyor elbette.
Yinede çok memnunum en dayanıklı ve doğal duran pudra Mac bence.

Son düzenleme:
Yves rocher

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

chanel ve mac studio.eskiden mac kullanırdım sonra yuzumde sıvılce yaptıgnı farkettım suanda chanel kullanılıyorum cok memnunum

1) Max Factor Creme Puff. kapatıcılığı da iyi olduğu için hafif bir fondötenin üstüne sürülmesi daha iyi olur.

2) Fiyat/performans oranı oldukça yüksek olan bir seçenek de, artık bir klasik olan Catherine Arley pudra.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…