En Güzel Doğum Günü Hediyem Mevlam'dan HAMİLEYİMMMM

tebrikler Allah saglıcakla kucagına almayı nasip etsin insallah
allah herkeze nasip etsin anneligi insallah ....:teytey:

canim cok tebrik ederim
rabbim hayirlisiyla saglikli bir sekilde kucagina almayi nasip etsin isallahh

canım tebrik ederim seni ALLAHIM kucagına saglıkla almayıda nasip etsin canım...

tebrikler Allah saglıcakla kucagına almayı nasip etsin insallah
allah herkeze nasip etsin anneligi insallah ....:teytey:

gözün aydın canım hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah bebişini ..

çok tebrik ederim cnm,ne mutlu sana,ne güzel bir süpriz hazırlamışssın eşine

hepinize çok teşekkür ederim kızlar çok sağaolunn opuyorumnanaktan

kac aylik hamilesin? bende hamileyim ve dün ögrendim cinsiyetini, ikizlerim olucak kiz - erkek, cok mutluyummmmmmmmmmm

canım arkadaşım benim anne oluyo eee doğal olarakta bende teyze oluyorumdelikafaduldenrabbim sana bu günleri gösterdi hayırlısıyla yavrunuda eline almayı nasip etsin canım arkadaşım benim sevinçten ben bile ağlıyorum seni çokkkkkk seviiiiiyyyyoooorrruuummmmmmmmmmmm:1hug:sırnaşık şeygüzeller güzeli cinyurrrr fato geliyo ala ala alayaşasın canım güzel annem benim:dance::dance::CüvCüv:

kac aylik hamilesin? bende hamileyim ve dün ögrendim cinsiyetini, ikizlerim olucak kiz - erkek, cok mutluyummmmmmmmmmm
canım ben 5hafta 5günlük daha yeni
oyy çok sevindim senin adına ikizlerin olcak he hemde kız ve erkek
rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım

oyy oyy canım arkadaşım delmiş
teyze mi oluyosun sen şimdi ahanda çatlak bi teyze daha işim çok sizle valla :)))
şaka bi yana canımsın ya en zor günleimi en zor dönemlerimi sen biliyosun en iyi
bu haber ilaç geldi bizede herşey çok güzel rabbim izniyle inşallah
işin zor teyze oluyom diye sevinme çok yandın yandın delikafadulden

ben senin için herşeyi yaparım canım arkadaşım...sen yeterki mutlu ol o gülücükler eksik olmasın yüzünden.... ben uyumam yine bebişimize bakarım offf bile demem ona bakarken yaaa benin işim hiçde zor değil damam mı kurban olurum ben o küçük meleğimizeeee....o hele bi doğsun ben neler nelr yapacam ona yiğcem onu yiğcemmm kaldi 8 ay ondan sonra bizimle zamanlar su gibi aksın gelsin bi an önce yawwww
delikafaduldenalkisalkisalkis:sm_cool::nazar dünyanın en güzel annesinea.s.a.s.a.s.

cnm senıde tbrk ederımmm ne guzel bı duygu hemde ikizzz
buarada kızlar cantalarınıza ayakkabınıza sahıp cıkın fatolına asermesı bunlaraymıss esı yandııı :1shok::dance:

fatolinacım çok sevindim Allah isteyenlere de nasip etsin hayırlısıyla kucagına alman dileğimlee

amin canım inşallah sağlıcakla alırız kucağımıza
sağol dadlum benim yerim senü yer zemuszemus opuyorumnanaktan

cnm senıde tbrk ederımmm ne guzel bı duygu hemde ikizzz
buarada kızlar cantalarınıza ayakkabınıza sahıp cıkın fatolına asermesı bunlaraymıss esı yandııı :1shok::dance:
delikafadulden delikafadulden senide görcez sonuçta sende bi bjklisin
kesin bi anormalliğin olucak hamiş olunca sırnaşık şey

fatolinacım çok sevindim Allah isteyenlere de nasip etsin hayırlısıyla kucagına alman dileğimlee

çok sağasın tatlım
isteyen herkesin kucakları bebbiş dolsun inşallah opuyorumnanaktan

cnm tebrik ederim gercekten senin icin en guzel dogum gunu hediyesi kolaym bir hamilelik gecirmen dilegiyle

yazdıklarını okurken gözlerim dolu dolu oldu...bende pko hastasıyım bana asla bebeğin olmaz dediler tedavi gördümolmadı...adetim geciktiğinde ihtimal vermedim arkadaş ısrarı test yaptırdı ve hamileyimmmm şimdi 18 aylık kızım var...rabbim sana bebeğini kucağına almak nasip etsin...sevgilerle...Allah a emanet ol...

ay canım ya ne güzel umudunu kaybetmemek gerçekten çok önemli
ben kaybetmedim hiç sende kaybetmemişsin
ne güzel almışsın kucağına yavrunu rabbim isteyen herkese ve banada nasip etsin sağ sağlım sağlıklı bi şekilde kucağımıza almayı opuyorumnanaktan

fatooooooooo ayy yaa gözlerim dolduu yemin ederimmm ayy çok sevindimmm bitanemmm yuppiiii teyzoş oluyoruzzz hihoyyyt

abooo kıs senin eşin bjk li değel mi
oda kartal olucak yok başka çıkarı :teytey:

eşim bjk düşmanı fblıı bana gslı olmana bıle razıyım dıyo ah ondan ıntıkamımı cocugumuz bjk lıyaparak alıcam bıderdın vara ozman acarım bı topık eşimi nasıl gıcık ederım cocugumu nasıl bjklı ederım dıye:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…