En Güzel Doğum Günü Hediyem Mevlam'dan HAMİLEYİMMMM

tebrik ederim
Allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin insallah:Saruboceq:
Rabb'im butun istiyenlere nasip etsin saglikla:Saruboceq:
amin canım :Saruboceq:
kim istiyosa onada yaşattısın yaşadığım mutluluğu inşallah

canım hayırlı olsunnn Allah analı babalı büyütsünnn :ecrin_bebek:
Allah razı olsun tatlım çok sağol a.s.
canımmm hayırlı olsun çook sevindim.Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..
aminnn inşallah nasip eder tatlım
bu arada kizkardesimle ayni gunde dogmussunuz:):)simdiden dogum gunun kutlu olsun minik kelebeiginle birlikte:):)

öylemi kardeşininde doğum günü kutlu olsun canım
çok sağol a.s.

canım tebrik ederim Allah sağlıkla minik meleğinizi kucağınıza almayıda nasip etsin ikinizede çok güzel bir hediye olmuş.bebeğinizede Rabbim sağlıklı mutlu uzun ömürler versin

Canım benım ne mutlu sana rabbım hayırlı ve saglıkı hamıslıkler nasıp etsın ınsallah bıde dogum gununmus bebısınle bırlıkte nıce mutlu yıllaraaaaa....

canım tebrik ederim Allah sağlıkla minik meleğinizi kucağınıza almayıda nasip etsin ikinizede çok güzel bir hediye olmuş.bebeğinizede Rabbim sağlıklı mutlu uzun ömürler versin

çok sağol canım
evet muhteşem bi hediye oldu bize
inşallah rabbim cümlemizin evladını bağışlasın anasına babasına inş.

Canım benım ne mutlu sana rabbım hayırlı ve saglıkı hamıslıkler nasıp etsın ınsallah bıde dogum gununmus bebısınle bırlıkte nıce mutlu yıllaraaaaa....

evet canım inşallah herşeyin hayırlısı tabi
çok sağol güzel dileklerin için

yazdıklarınızı okuyunca çok mutlu oldum... :1hug: sizin adınıza çok sevindim... rabbimin kadınlara bahşettiği en güzel duygulardan biri; annelik.... :ecrin_bebek: rabbim analı babalı büyütsün.... :Saruboceq: gerçekten çok sevindim ne yazacağımı bilemiyorum... gözünüz aydın olsun............. opuyorumnanaktan

Laaa; teyze mi oluyom ben laaaa... ? :1shok::1shok:

Oleeey beeee.... hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt
Hadi hayırlısı kıs. Çok sevindim vallaaa...
Allah, analı babalı büyütsün inş...

İnşallah benimkinden yaramaz bi oğluşun olur hayırlısıyla.... :jeyyar:

Oyyyhhh maşaaalah sübhanallah...
Desene, cadı bi kaynanamız daha olcak... turkbayragi turkbayragi​

siz böyle yazdıkça ben gözyaşlarına boğuluyorum burda
güzel sözleriniz için çok teşekkürler
rabbim tüm isteyenlere versin en hayırlı zamanda inşallah a.s.

anaaaaaaaaaaaa delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden
anası gibi süslü minik fato geliyoooooooooooooo zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus
canım benm yaaaa, cooook sevindim fatooom cooooooooooookkk, sağlıklı sıhhatli kavuşursun bebişine inş canımm
ay sürpriz de yapıcakmış kocasınaaa kaydirigubbakcemile3 , yerim seni benn , kokoş anneeee fatooooooooooo :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi:

Geliyom heeee, şimdi elime düştün fato.... :jeyyar::jeyyar:
Kocişi bi doyurayım da:))) zemuszemuszemuszemuszemuszemus​

delü teyzo oluyon inş.hadi hayırlısı
Allah seni ne etmeye ya nasıl dua o öyle hergün vukuat kaldırmaz bu bünye
hemde ne cadı valla seni geçicem delikafadulden
canım çok sağol şeni şeviyoyum opuyorumnanaktan

canımsın ya çok sağol darısı senin başına inşallah tatlım leptabın tüm isteyen herkesin
kızım olursa yandık zaten oy oyy düşünemiyorum
süslü pakizenin teki olur kesin zemuszemus
ay hala gelmedi eşim bayılcam heyecandan off
opuyorumnanaktan ttalım seninde haberini alırız en kısa zamanda inşallah :Saruboceq:

hakkinizda hayirlisi cok duygulandim... Rabbim anali babali büyütsün kaydirigubbakcemile3

canımmmmmmmm senin adına çok sevindimm açıkca içim gitti valla bende çok meraklıyımm hamile olmaya bir evlenimdee hemen yapıcam bendee hayırlı olsun canımmmmmm:CüvCüv: kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…