Anket En güzel aşk hangisidir???

En güzel aşk hangisidir??

• Ankete Katılan
    113

Zepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2006
9.312
21
45
En güzel aşk hangisidir??
*Zor aşk
*imkansız aşk
*ilk aşk
*platonik aşk

ilk aşk ve zor aşk arasında kaldım. diğerleri çok acı verir diye düşünüyorum.
zor ama elde ettiğin aşk güzeldir bence ilk aşkımda iyiydi ama sonu gelmedi.

zor aşkk
zor kazanılan aşklar çok güzeldir ki bende onu yaşıyorm :)

bencede ilk aşk,unutulmaz zaten ilk aşklar yıllar geçsede ,ben ilk aşkımla evlendim.süperr yani

bence karşılıklı yaşanan aşk hepsinden daha güzeldir..illa kendimize eziyetmi etmemiz gerekiyor:)

kesinlikle ilk aşk.geç de olsa şu anda onu yaşıyorum ve inşallah da mayısta evleniyoruz ilk,tek,son,biricik aşkımla.

İlk aşk ve karşılıklı olan aşk diye düşünüyorum gerçi hepsinin ayrı bir güzelliği var ama üzülüyorsam ne güzelliği var ki o aşkın:sm_confused:

En GüZEL AŞK ZoR OLaNDIR....BENJEEEEE( KARŞILIKLI AŞKTA GÜZEL SEVDİKCE SEVESİN GELİR KARŞILIK BULURSAN)

bence karsılıklı ask ama seceneklerde yok bıde ımkansız askla platonık zaten aynı olmuyomu orası bıraz sacma geldı bana ben ama ılk ask dedım napyıyım dıyer secenekler uymuyo zor askta bnce ZOR:) yanı nıe acı cekmek ısterkı her askta savasılır ama bu zoruda anlayamadım

:asigim: ilk aşk tabiki yıllarca içinde aynı duygu. hele birde ilk aşkınla evliysen aşk o zaman aşk.(bence)

Zor ask bence :)Haluk leventin sarkisi gibi ' en guzel ask zor olandir ' :)))

ilk aşk kesinlikle.. ilk tercihini doğru yapan ve ömürboyu o aşkı sürdürebilen insanlara hep imrenmişimdir. allah bozmasın..

ilk aşklar ve platonik aşklar unutulmaz ve yaşamlarımızda izler bırakırlar ikiside güzeldir belki platonik aşkı kendi kendimize yaşarız ama en heyacan vericiside odur galiba..çevremizdekilerin kafalarını şişiririz yok bana bakıyomu beni arayacakmı oda benden hoşlanıyomu güzeldir işte acı versede..

Bence en güzel aşk platonik olan :) aşk dile gelince büyüsü bozuluyor sessiz sessiz yaşamak en iyisi...

X