En fazla 5 yıllık evlilik hayatı olanlara sorum var

callmesenorita

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2020
4
4
32
Merhaba arkadaşlar ben bekarım ve evlilikle ilgili bi durumum da yok 29 yaşındayım, uzun olacak ama bi soru sormak isterim, benden iki yaş küçük kız kardeşim 5 yıllık evli ve şu an hamile. Normalde bize uzak şehirde yaşıyolardı. Hamilelik biraz halsiz yaptı ve eşi de online olarak yürütüyor işini o yüzden bize(ilçe) geldiler, eşi rahat çalışabilmek için kendi ailesinde(şehir merkezinde) kalıyor. Küçük de çocukları var. Eşi zaman zaman çocuğa ve kardeşime vakit ayırmak için gelip haftasonunu bizde geçiriyor. En çok bir hafta ayrı kalmış oluyolar. İlçe ve il arası 1 saatlik yol. Şimdi esas sorum geliyor. Eşi bize gündüz geliyo çocuğu bize verip yan odada özel hayat yaşayıp sonra banyoya giriş çıkış rahat olsun diye kapılarımızı örtüyolar. Yani diyeceğim o ki biz o sırada ne yaptıklarından haberdarız. Evde 25 yaşında bekar bi kız kardeşim ve annem de var. Evliler için bu durumu bu şekilde yaşamak normal mi. Çünkü ben bildiğim için çok rahatsızlık duyuyorum. Keşke eşi ya akşam gelse ya da akşamı bekleseler diye istiyorum. Biz o sırada annesini babasını isteyen çocuğu oyalamak zorundayız ve onlar da oturma odamızın hemen yanındaki misafir odasında kaldıkları için orayı kullanıyolar. Hemen yan odamda olanları bilmek beni çok rahatsız ediyor. Siz normal sana mı soracaklar diyebilirsiniz belki ama fizyolojik olarak sonuçta ben de bazı ihtiyaçlar duyuyorum ve bu olayın farkında olmak daha agresif hale sokuyo beni. Tabi tutup tüm düşüncemi onlara ve olaya ayırmıyorum sapık değilim sonuçta. Ama işte bilemiyorum fikir verirseniz sevinirim. Yan odada oldukları için çocuğu oyalarken annen baban uyuyo ders yapıyo gibi konuşmak zorunda kalıyorum ve sesim içeri gidiyodur, bizim olayın farkında olduğumuz net, annem diyo ki çok normal. Ben bekarım diye mi bu kadar sinirlenip etkileniyorum. Sizce saygısızlık değil mi?

Kardeşinde hamile hamile iyi libido varmış. Ben de 2.hamilelikte halsizdim. İki hamileliğimde de bildiğin adamdan tiksindim yahu.
Hamilelikte arttı benim de libido anlıyorum onun kardeşini, kafayı bu durumla bozdum hormonlar..😅

Merhaba arkadaşlar ben bekarım ve evlilikle ilgili bi durumum da yok 29 yaşındayım, uzun olacak ama bi soru sormak isterim, benden iki yaş küçük kız kardeşim 5 yıllık evli ve şu an hamile. Normalde bize uzak şehirde yaşıyolardı. Hamilelik biraz halsiz yaptı ve eşi de online olarak yürütüyor işini o yüzden bize(ilçe) geldiler, eşi rahat çalışabilmek için kendi ailesinde(şehir merkezinde) kalıyor. Küçük de çocukları var. Eşi zaman zaman çocuğa ve kardeşime vakit ayırmak için gelip haftasonunu bizde geçiriyor. En çok bir hafta ayrı kalmış oluyolar. İlçe ve il arası 1 saatlik yol. Şimdi esas sorum geliyor. Eşi bize gündüz geliyo çocuğu bize verip yan odada özel hayat yaşayıp sonra banyoya giriş çıkış rahat olsun diye kapılarımızı örtüyolar. Yani diyeceğim o ki biz o sırada ne yaptıklarından haberdarız. Evde 25 yaşında bekar bi kız kardeşim ve annem de var. Evliler için bu durumu bu şekilde yaşamak normal mi. Çünkü ben bildiğim için çok rahatsızlık duyuyorum. Keşke eşi ya akşam gelse ya da akşamı bekleseler diye istiyorum. Biz o sırada annesini babasını isteyen çocuğu oyalamak zorundayız ve onlar da oturma odamızın hemen yanındaki misafir odasında kaldıkları için orayı kullanıyolar. Hemen yan odamda olanları bilmek beni çok rahatsız ediyor. Siz normal sana mı soracaklar diyebilirsiniz belki ama fizyolojik olarak sonuçta ben de bazı ihtiyaçlar duyuyorum ve bu olayın farkında olmak daha agresif hale sokuyo beni. Tabi tutup tüm düşüncemi onlara ve olaya ayırmıyorum sapık değilim sonuçta. Ama işte bilemiyorum fikir verirseniz sevinirim. Yan odada oldukları için çocuğu oyalarken annen baban uyuyo ders yapıyo gibi konuşmak zorunda kalıyorum ve sesim içeri gidiyodur, bizim olayın farkında olduğumuz net, annem diyo ki çok normal. Ben bekarım diye mi bu kadar sinirlenip etkileniyorum. Sizce saygısızlık değil mi?
Kusura bakmayin benim icin mide bulandirici..dediginiz gibi aksam kalmaya gelir gece olur tamam yine normal sayilabilir ama herkes ayaktayken,cocuk baba sorarken yuh yani. Insanin gozune sokar gibi. Bu tabi benim dusuncem

Bence hoş değil.
Evet evlilikte cinsellik temel taşlardan.
Ama kaynana kayınpeder varken bile isteye böyle yapmaya çok ayıp geldi bana.
Akşam gel kal.
Herkes uyuyunca doya doya seviş
Ama gün içinde hiç hoş değil.
Ben evliyim.
Evli bir ablam dahi olsaydı aynı huzursuzluğu yaşardım.
Yatak odası özel ve mahremdir.
Ne yaptıklarını bu kadar belli edeceklerse kapıyı da kapamasınlar olsun bitsin.
Yada bağıra çağıra sevişsinler.
Zaten biliyorsunuz ne yaptıklarını.

Yani insan bütün hafta özlüyor hele hamilelikte hormonlar coştuğundan dolayı daha da fazla istiyor ama gece neyse mesela gündüz vakti çocuğu sizin başınıza atıp yapmaları saçma olmuş

Hiç normal değil bence. Annem bize misafir olarak gelip kaldığında olaki eşim yılışırsa ya tatlı dille erteleyelim diyorum yada arka arkaya dus almiyoruz fazla hassas davranıyorum gibi algılanmasın ama bence hoş bir durum değil. Hele hele kardeşiniz nasıl rahat olup olaya konsantre oluyo anlamadım 3 kişi daha var onlardan başka. Ay diyecek çok şey varda neyse, uygun dille konuşun diycem nasil konuşulur onuda bilemedim..

Evet kardeşime akşamı bekle deme şansım yok biz anlayış göstermek zorundayız, evimizde misafir olduğu için başka sinir bozucu olaylara da aman gücenmesin diye ses çıkarmıyoruz, ama bu kadarı arsızlık olarak geliyo. Neyse en azından kendi düşüncemin hissimin normal olduğunu anlamış oldum, aksi takdirde ben mi evliliği bilmediğim için abartıyorum diye düşünecektim, bu düşüncenin ise hiç içinden çıkamazdım, teşekkür ederim arkadaşlar.

Haftada bir de geceyi bekleyememek nasıl bir şey bilemedim..

Kudurmuş bunlar ayol!

Şimdi sevişemiyorsun diye kıskanma diyenler olur kesin 😆

Sevismelerinden çok umursuzluklarini kıskanıyo insan valla.
Anam der ki '' Fikirsizin saçı ağarmaz. ''

Evet kardeşime akşamı bekle deme şansım yok biz anlayış göstermek zorundayız, evimizde misafir olduğu için başka sinir bozucu olaylara da aman gücenmesin diye ses çıkarmıyoruz, ama bu kadarı arsızlık olarak geliyo. Neyse en azından kendi düşüncemin hissimin normal olduğunu anlamış oldum, aksi takdirde ben mi evliliği bilmediğim için abartıyorum diye düşünecektim, bu düşüncenin ise hiç içinden çıkamazdım, teşekkür ederim arkadaşlar.
Yani laf sokup utandırın diycem ama utanma duygusu olan bunu yapmaz zaten.

Bilemedim.

Merhabalar 1.5 yıllık evliyim Biz de eşimle ailemizin yaşadığı şehirden farklı bi şehirde yaşıyoruz haliyle onlara yatıya gidiyoruz Evliliğimin 1 yılı vajinismusla geçti ve daha 6-7 aydır eşimle mutlu bi cinsel hayatımız var balayı evresi gibi denilebilir ve biz de çok sık birlikte oluyoruz Bence kardeşiniz ve eniştenizin yaptığı hiç normal değil ne annemlerin ne kayınvalidemlerin evinde böyle açık bi şekilde yapmam ben bilmiyorum gece beklenebilir herkes yatıya geçince sessizce yapılabilir. Kız kardeşinizle konuşmak ayıp mı sizin içi bilmiyorum ben yapsam bunu kız kardeşim benimle konuşurdu ben de geceyi beklerdim diye düşünüyorum

4 yıllık evliyim bi oğlum var ama yine de bunu rahatsız edici buldum. Yani şöyle eğer bu bir defa olmuş olsaydı sürekliliği olmasaydı anlık bişey gelişmiş diye düşünürdüm ama surekliyse benim için hoş değil. Kendi ecim dışında rahatsız edici. Annemlere ya da kv ye gittiğimizde ne yapacaksak akşam yapıyoruz. Ayrıca iki kız kardeş bunu konuşabilir diye düşünüyorum.

Aslında burada

kardeşinizin cinsel ilişkisinin

siz yapamıyor oldugunuzdan sizi agresif yapması daha ayıp .

Sonuçta kardesimizi kıskanmamiz iyi niyet göstergesi değildir

X