Dudak Makyajı en favori lip glossunuzzz hangisi??

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
B

berylla

Ziyaretçi
En beğendiklerimizin resimlerini burda paylaşalımmyerimseniben

şöyle yapış yapış olmayan yoğun parlaklık veren dudak parlatıcısı arıyorum renkli veya şeffaf kimse yok mu cevap verecekkksenağlama

mybellın...şahane dolgunluk verır ve vıcık vıcıkta değil...

e) hiçbiri
ne yazık ki şu ana kadar hem tadı hem kokusu süper olup ekstradan kalıcı ve vıcık vıcık olmayan bi lipgloss bulamamış bulunmaktayım :nazar:

bu topüğe girenler bana şöle tadından yenmeyecek güzel kokulu güzel tatlı bi lipgloss önersin :nazar:

Adı üstünde gloss ruj değilki hepsi aynı yapış yapış olmayanı olmazzz

Son düzenleyen: Moderatör:
flormar supershine lip gloss... harikaaaaa

arkadaşlar golden rose ultra shine rujları süper yapış yapış olmuyor yeni keşfim tavsiye ederim:emir_bebek:

kesnlkle estee lauder
çok ürün denedm en beğendiim bu oldu
ama kokusu o kdr güsel değil onu söliim

e) hiçbiri
ne yazık ki şu ana kadar hem tadı hem kokusu süper olup ekstradan kalıcı ve vıcık vıcık olmayan bi lipgloss bulamamış bulunmaktayım :nazar:

bu topüğe girenler bana şöle tadından yenmeyecek güzel kokulu güzel tatlı bi lipgloss önersin :nazar:

canım victorias secret'ın lip glossu mükemmel...ok tatlı tadı şekerli çok güzel kokuo ve vıcık vıcık yapışkan da deil istersen resim de eklerim

kırmızısı vişneli şurup gibi kokuyor.. :roflol:

ya pekı şeftalı pembe tonlarında onerebılecegınız varmı numarasıyla (ve mumkunse resmıyle)lutfen cunku şu reon başında duran kızlardan bıgun dayak yıcem:KK70:DDD ulamıyorum bı turlu dudaklarım acık renk bı cogu renk bıle vermıyo:KK43:

vic. secret bendede var 2 tne tadı kokusu çok güzel ama bana çok yoğun geliyor.yani biraz vıcık:) jessica simpsonunkilerden birinin tadı güzeldi ama unuttum bir ara yalar bakarım:)

Dior'un ultra gloss reflect, lipgloss'u cok hos.

orderbyyou_com_010109002_l_0141.jpg

200.jpg

MM706861.jpg

image1xl.jpg

1973788928.Jpeg

rimmel_lipgloss.jpg

kullandiklarm bunlar isimlerini unutup fotolarini koyamadigimda cok fazla:eek:

Maybelline Water Shine Lipgloss;

maybellinewatershine2.jpg

Daha ucuz olsun dersek Pastel Ultra Shine Lipglosslar da süper buyrunnnnnnnnn

Bi lip gloss canavarı olarak kesinlikle vıcık vıcık deilse kalıcı ya da dolgun gösteren bi ürün deildir diyorum,malesef dolgunluk ve kalıcılık sağlaması için yoğun olması lazım,yoğun yapıda olmadan dolgun göstermiyorr ve yoğun olanlar da vıcık işte yapış yapış,ama fiatı çok ucuk markalarda hem dolgunlaştıran,hem kalıcı,hem vıcık olmayan bi ürün varsa bilemiyorum,100 liraya da gloss almam şahsen,aşırı alışveriş yapan bi insan olarak gloss gibi bi ürüne o kdar bütçe ayıramıyorum,memur maaşı sonuçta :CüvCüv:

X