En Erken Gebelik Belirtileri - Hamile Kalmak İsteyenler Buraya!🌸

Keşke aynı şehirde olsaydık yarın beraber el ele tutuşup yapardık testi shdkjsadhsjk 😂 Ben yarın alırım bir sonraki gün sabahı da yaparım heralde öyle planlıyorum. ama kesin dayanamayıp yarın gece yapıcam . 🤭
Ay ne güzel olurdu, beraber giderdik 😂😂😂 ben sanırım bugün de beklicem acaba reglim mevsimsel mi geçikti diye kafamda kuruyorum

Keşke aynı şehirde olsaydık yarın beraber el ele tutuşup yapardık testi shdkjsadhsjk 😂 Ben yarın alırım bir sonraki gün sabahı da yaparım heralde öyle planlıyorum. ama kesin dayanamayıp yarın gece yapıcam . 🤭
Benim daha cok var 🥹 30 temmuza kadar beklerim ben korkudan ya negatif cikarsa diye 😅

Ay ne güzel olurdu, beraber giderdik 😂😂😂 ben sanırım bugün de beklicem acaba reglim mevsimsel mi geçikti diye kafamda kuruyorum
Olabilir kuzum ve bu ihtimal hepimiz için geçerli. Hatta daha gecikti bile sayılmaz aslında bakarsan. Benim reglim bazen 2-3 gün öne atar bazen de 2-3 gün ileri atar. Aslında en doğrusu bi hafta falan daha beklemek ama gönlümüze söz geçiremiyoruz. 🥹

X