En Erken Gebelik Belirtileri - Hamile Kalmak İsteyenler Buraya!🌸

Haklısınız yarını beklim olmadı belki de regl olurum yarına kadar ama hiç regl öncesi olan belirtiler yol maalesef kafam karışıyor
Her vücut ayni degil canim. Ben iki sene evvel hamile kaldim fakat dış gebelikti sonlandirdik. Bende sadece adet gunu ufak bir pembe kanama olmustu o kadar baskada hic belirtim yoktu.

Bazı yazılar okudum ilk idrar olması çok önemli değilmiş hatta 3 4 idrar da öğrenen arkadaşlarım da oldu
Senin daha erken diye dedim yoksa bende gece 12 de yapmistim kaset test baya baya cikmisti ikinci cizgi. Ben adet gunumden 7 gun sonra test yapmistim 😅😅😅

3 4 gun once 234 e aldim 🫠🫠
10 gün daha beklesem mi acaba :KK70:
Haklısınız yarını beklim olmadı belki de regl olurum yarına kadar ama hiç regl öncesi olan belirtiler yol maalesef kafam karışıyor
Kuşum herkes farklı şeyler söylüyor haklısın. İlk idrar en yüksek olduğu seviyeymiş o yüzden ilk idrarla yapın diyen de var. Ama beta nın çok yükseldiği bir andaysan herhangi bir idrarda da çıkabiliyor. Bizim çok başında eğer gebelik varsa. o yüzden ilk idrar daha mantıklı gibi geliyo ama sen bilirsin tabi. İçin nasıl rahat ediyorsa öyle hareket et. :)

Her vücut ayni degil canim. Ben iki sene evvel hamile kaldim fakat dış gebelikti sonlandirdik. Bende sadece adet gunu ufak bir pembe kanama olmustu o kadar baskada hic belirtim yoktu.
Orası da var evet, ben 5 aylık evliyim ve çok çocuk istiyorum biliyorum daha çok erken daha belki de zamanım var ama yaşım geçsin istemiyorum

bunun cevabini en iyi yarin alabiliriz. Benimde mesela onceden cok gergin olurdum adet oncesi annem derdi heh tamam bizim kiz regl olacak belli ortaligi yakiyor yine diye ama bu ay cok sakinim bende sasiyorum 😀😀

10 gün daha beklesem mi acaba :KK70:

Kuşum herkes farklı şeyler söylüyor haklısın. İlk idrar en yüksek olduğu seviyeymiş o yüzden ilk idrarla yapın diyen de var. Ama beta nın çok yükseldiği bir andaysan herhangi bir idrarda da çıkabiliyor. Bizim çok başında eğer gebelik varsa. o yüzden ilk idrar daha mantıklı gibi geliyo ama sen bilirsin tabi. İçin nasıl rahat ediyorsa öyle hareket et. :)

Ahahaha 🤣🤣 valla ben bi kere eczaneye girdim diye aldım onceden bilseydim hic denemezdim direkt batı bekleyip saglik ocaginda test verirdim 🤣🤣

X