Göz Makyajı en çok hangi renkleri tercih edersiniz?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Mutlaka siyah gözkalemi ve beyaz,gri füme üç ton
yeşildede aynı tekniği uyguluyorum tek renk far kullanmayı sevmiyorum...

gıyımıme gore uydurmadan yanayım cogunlukla kullandım renkler yesıl ve kahve tonları ela gozde cok gusel gorunuyo zemuszemus

Koyu yeşile yakın bir göz kalemi kullanıyorum.başka renk kullanmıyorum.sadece göz kalemi ve dudak nemlendirici kullanırım renk veren:)

siyah, koyu mavi ve koyu yeşilhihoyyyt
bana hem çok yakışıyor hemde beğeniyorum.pempe kahve tonlarından hiçç hoşlanmam :umursamaz:

Yeşil, siyah, gri, lila, pembe, kahve, çok nadir de mavi.
Tonlamalarıyla tabi, tek renk makyaj yapmam hiç.
Şu sıralar siyah ve pembeye taktım ama.

Ben doğal makyajı seviyorum.Ten rengi kahve farlar felan sürüyorum.Belirgin yapmak istiyorsam da yeşil koyu kahve koyu gri felan kullanıyorum.Ama genelde kıyafetime göre pastel ve mat farlar kullanıyorum.

ben en çok gri tonları yeşil mavi kullanırım tabi siyahdananiknanikkahve ve pembe tonlarını hiç yakıştıramıyom kendimedelikafadulden

genelde simli krem ve kahve rengi kullanıyorum
bazen simli açık yeşil ve ten rengi
çok nadirde olsa mat lacivet ve beyaz kullanıyorum. bu arada gözlerim yeşil olduğu için bunlar tercihim

gri ton severim özellikle gözlerimi ön plana çıkaran makyaj yaparım. ruj olarak açık renkler tercihimdir.

ben goz fari 2 senedir hicc mi hic kullanmiyorum.gozlerim icin yalnizca goz kalemi kullaniyorum,son 2 aydir yesil renge taktim.goz rengime uydugu icin o rengi kullaniyorum.makyajda en onem verdigim sey yuzun guzel tonlasdirilmasi,yani fondotenin,pudranin dogru secilmesi ve kullanilmasi.

yeşil ve mavi tonları çok sık kullandığım tonlar :)
gözlerim kahverengi olduğu için çok yakışıyor bu iki ton gözlerime :)

kalem olarakta siyah yeşil ve mavi ama genelde siyah kullanırım :)

rimel olarakta siyah sadece....

siyah,gri ve mavi far...siyah kalem ve rimel..koyu makyaj tercihim geneldekaydirigubbakcemile2

X