en büyük aşkıma...birtaneme...

kaderim_48

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2008
1.286
3
62
Birtanem..selvi boylum..karagözlüm..özü-sözü bir biricik aşkım..en güzel günleri beraber yaşamak varken ayrı yaşadığım-sana duyduğum sevgiyi hep içimde sakladığım...
sana olan sevgim hep içimde bir uhde kaldı canım babacığım...hani kız çocukları ilk babasına aşık olurlar derler ya...hani karşısına çıkan erkeklerde ilk babasının karakterini
ararlar denilir ya ..doğruymuş babacığım...ben her ne kadar seni tam olarak tanıyamasam-
da karşıma çıkan erkeklerde hep seni aradım..tanıdığım kadarıyla yerine ve zamanına göre konuşan-ne söylediğini bilen-her sözünün arkasında olan-yalanı ,dolanı sevmeyen-sorumlu biriydin...bende eşimde hep seni aradım...canım babacığım demekki babalara duyulan aşk bambaşka...ben sana hiç doyamadım..ne çocukluğumda yaşayabildim seninle..ne de
genç kızlığımda...isterdimki çocukluğumda yolunu gözleyeyim..isterdimki gelince boynuna
sarılayım..genç kız olduğumda yanımda olmanı isterdim..hayatımı paylaşacağım erkeği seçerken benim yanımda olmanı isterdim..ama olmadı bitanem..
Babacığım 10 yıldır sana her zaman yazdım ama sen bana bir gün yazmadın..yok-
sa kalem kağıdın mı yok...insan biricik aşkını-canını-bitanesini özlemezmi ...papatyam derdin.....nerde,ne yapıyor veya ne yapar diye hiç düşünmüyor musun?bu papatyan varya hayatı özlemlerle geçti..hala da özlemlerle geçiyor...ben sizin yanınıza ne zaman gelirsem bitecek bu özlemler...ne kadar kadersizmişim değil mi?önce annemi sonra seni kaybettim
..tam ihtiyacım olduğu zamanlarda..elbet bir gün hepsi bitecek canım benim..
fatih kısaparmak ın bu benim babam şarkısı ne kadar yakışıyor sana..sanki seni tarif etmiş..her dinlediğimde gözümden yaşlar süzülür..sekiz köşe kasket-bafra sigarası..
sen benim biricik aşkımdın..hiç kavuşamadığım..hep özlediğim..önünden baksalar ağa
gibi,arkandan baksalar bey gibiydin..acı kahveni içmeyen yoktu..artık acı kahveni içmeye gelen yok ...artık sen yoksun ya baban nasıl diyende yok..bitanem ne olur beni de götür
gittiğin yere..bu hayat bana çok zor geliyor..çocuklarım olmasa varya hiç dayanılmayacak.
oğlum dünyaya geldiği zaman ilk erkek torun diye ne kadar sevinmiştin..ne kadar kendine benzetirdin..haklısın en çok da tutumlu olması benziyor sana bitanem..kararsızlığı-dürüstlüğü ve yerinde konuşması benziyor..o da benim biricik aşkım..her ne kadar sana duyduğum özlemleri gideremese de...kızlarımda özledi dedesi sana..her yemek yediğimizde tuzsuz olursa dedemin yemeği gibi olmuş diyorlar..kız çocukları çok bereketlidir derdin...ben bereketli olduğum için mi söyledin..anladım ben seni..ne kadar kötü değil mi sağ iken söyleyemediklerinin-yapamadıklarının özlemini çekmek..senin de
bana karşı söylemediklerin varmıydı acaba..?sen de bizi özledin mi?
bu kaçıncı yazım bilmiyorum ama her zaman sana yazmak istiyorum bitanem..
çünkü içim açılıyor..gözlerimden süzülen yaşlar beni rahatlatıyor..sana duyduğum özlem
hiç bitmeyecek..birtanem ,en büyük aşkım benim..seni çok seviyorummmmm..seni hiç unutmadım..unutmayacağım daaaaaaaaaa...
küçük kızın..
biricik meleğin..Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

cok guzel ellerıne saglık..gozlerım doldu...su ara babamla aram acık ıcım kac turlu yanıyo bılsen ..kırgınım babama ama bunu okuyunca tuhaf oldum

ıcım acıyor sevmek ne guzel bı sey sonu guzelse dahada ozel sonu ayrılıksa acısı agır canım ellerıne yuregıne emegıne saglık harıka bır yazı olmus tesekkurler

cok guzel ellerıne saglık..gozlerım doldu...su ara babamla aram acık ıcım kac turlu yanıyo bılsen ..kırgınım babama ama bunu okuyunca tuhaf oldum

anneler -babalar evlatlarının kötü olduğunu istemezler..babalar küsülmez canım...
ben yazarken ağladım zaten...

ıcım acıyor sevmek ne guzel bı sey sonu guzelse dahada ozel sonu ayrılıksa acısı agır canım ellerıne yuregıne emegıne saglık harıka bır yazı olmus tesekkurler

yorumun için teşekkürler...evet neyi-kimi sevdiğin önemli değil..önemli olan içindeki duygular...sevmek yani...

X