''En Bakımlı El ve Tırnak'' Yarışma Anketi

En Bakımlı El ve Tırnak Yarışması Anketi

• 1. Bakımlı El ve Tırnak[COLOR="Red"]2. olan En Bakımlı El ve Tırnak (canavar)[/COLOR]

OY: 67 24,0%
  • 2. Bakımlı El ve Tırnak

OY: 7 2,5%
  • 3. Bakımlı El ve Tırnak

OY: 33 11,8%
  • 4. Bakımlı El ve Tırnak [COLOR="Red"]1. olan En Bakımlı El ve Tırnak (Şimal):hooray:[/COLOR]

OY: 105 37,6%
  • 5. Bakımlı El ve Tırnak

OY: 20 7,2%
  • 6. Bakımlı El ve Tırnak

OY: 4 1,4%
  • 7. Bakımlı El ve Tırnak [COLOR="Red"]3. olan En Bakımlı El ve Tırnak (monalisa76)[/COLOR]

OY: 41 14,7%
  • 8. Bakımlı El ve Tırnak

OY: 2 0,7%

• Ankete Katılan
    279

UzmaN

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2007
5.078
11
EN BAKIMLI EL VE TIRNAK YARIŞMASI FOTOLARI

1. Bakımlı El ve Tırnak

2. Bakımlı El ve Tırnak

3. Bakımlı El ve Tırnak

4. Bakımlı El ve Tırnak

5. Bakımlı El ve Tırnak

6. Bakımlı El ve Tırnak

7. Bakımlı El ve Tırnak

8. Bakımlı El ve Tırnak

Son düzenleme:
Yarışma Kuralları!!!

1* Yarışmalarımıza nicklerle değil,yönetimce verilecek numaralarla katılabileceksiniz.Çalışmalarınızı verdiğimiz adrese postalarken,nickler mutlak belirtilecektir.

2* Bu yarışmaların adil olmasını istediğimizden,yönetimle ortak hareket ederek,bir JÜRİ oluşturduk.Jüri her kategoride değişecektir.
Bu jüri;her adaya aynı mesafede olan,adil olacaklarından gram endişe duymayacağımız arkadaşlarımızdan oluşuyor.(jüri üyelerinin nickleri,yönetimle ortak fikrimizdir)

3* En çok oy alan adayların çalışmaları(görsel yarışmalar hariç),son durak olan jürinin önündeki masaya yatırılacaktır.
Bu durmda,anormal bir şekilde oyu artmış(kurnazlık karışmış)bir çalışma bile,jüri engeline takılacak,onlar tarafından tarafsızca değerlendirmeye alınacaktır.. Sonuç olarak;ister özelden,ister msn vasıtasıyla,oy arttırma çabaları sonuçsuz kalacaktır.

4* Yarışmacı adaylar,özellikle’’ paylaşım geçmişinde’’,eserlerini öne çıkaracak,bilgi,yorum,ima ve yönlendirmelerden uzak dıuracaktır..Aksi taktirde bu diskalifiye sebebi olacaktır.

5* Adaylara oy veren arkadaşlarımız ilgili başlıkta,çalışmalar hakkında yorum yapabilirler,oy verdikleri numarayı belirtebilirler.Yalnız,yarışmaya dahil olan çalışmalar hakkında,küçümseme,sert eleştiri ve iğnemelerden uzak yorumlar yapmalıdırlar,şayet böyle bir yorum olursa silinecektir.

6* Aynı şekilde adayların da,ilgi başlık içinde ve hali hazırda oylama devam ederken,dikkatleri kendi çalışmasına çekecek,yorum ve imalardan uzak duracaktır.
Yarışmalarımız; rekabet ve eğlence doğrultusunda bizlere keyif versin,örnek olsun..En önemlisi; ''Hakeden Kazansın'' fikrinden sapmayalım!

KADINLAR KULÜBÜ

:enbuyukkk:

Oylama başlamıştır,herkese kolay gelsin..

Son oy verme tarihi,30/03/2008 dir... a.s.

7.elleri görünce ulen resim gönderdimde hatırlamıyorummu felan oldum:uhm:
çok benzii bana :1shok:

8.elde bişey belli olmuyo yarmagülüm o nie öle küççücük kalmış

nese biraz daha inceliim de veriyim oyumu :icecream:

Aman da aman ne güzel eller varmış..

4 ve 7 arasında kaldım...Düşüneyim biraz.

oyumu kullandım:1rolleyes:
4 numaraya gitti benim oyum
herkese bol şans diliyorum
berşulecim yine harika bir iş çıkarttın
öpüyorum seni dea.s.

Kabir kaçkınım,8. foto zannumca cep telefonu ile çekilmiş,kesinlikle büyümüyor foto..Çok denedim ama olmadı,maalesef..

oyumu 1 nolu elle verdim naniknanik cok güzel tam bir hanimefendi eli

2 ve 3 keske oje sürseymis

4 tirnaklari cok havali az daha kisa olabilirdi (bana göre tabi)

5 gercekten cok hos ve bakimli

6.elde cok bakimli

7. genelde küt tırnak sevdigim icin sivri uclu pek sevmiyorum ama bakimli

8 net degil o yüzden yorum yapamiceem

Son düzenleme:
4 numara maşallah süper ellere sahip oyum ona.ayrıca frenc çok yakışmış ...ahh keşke bende yemeden durabilsem şu tırnaklarımı ne özeniyorum böle güzel tırnaklara.

Ben oyumu 7 numaraya verdim.
Hoş ve zarif eller.
Hep imrenmişimdir böyle ince-uzun parmaklara (benimkiler dolma biber gibi olduğundan)

3 numara narin ve cok temız gorunuyor, oyum ona. Yanlıs anlasılmasın bana tırnakta parlatıjı oje gıbı seyler hoş gelmez ondan.

ben 5 ten yana kullandım oyumu
.................................................

Maşallah ellerin hepsi birbiriden güzel
Bende oyumu kullandım arkadaşlar.
Herkese başarılar dilerim.a.s.

Verdim oyumu ve keşke ben de gönderebilseydim diye düşünmeden edemedim :))Gel görki fotoğraf makinem yok ve cepten de şuanda bilgisayara yükleyemiyorum.

bende 1 numaraya verdim oyumu
kesinlikle bana göre güzel bakımlı ve temiz duruyo yerimseniben
aslında hepsi güzel ama herkesin tarzına uygun olan var benımde 1 numaraydı bu
ayrıca cok merak ettım ya bu guzel eller kımlerın dıye :çok üzgünüm::uhm:

Ben de uzun tırnakları sevdiğimden,oyumu 4 numaraya verdim.Maşallah çok güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…