''En Bakımlı El ve Tırnak'' Yarışma Anketi

En Bakımlı El ve Tırnak Yarışması Anketi

• 1. Bakımlı El ve Tırnak[COLOR="Red"]2. olan En Bakımlı El ve Tırnak (canavar)[/COLOR]

OY: 67 24,0%
  • 2. Bakımlı El ve Tırnak

OY: 7 2,5%
  • 3. Bakımlı El ve Tırnak

OY: 33 11,8%
  • 4. Bakımlı El ve Tırnak [COLOR="Red"]1. olan En Bakımlı El ve Tırnak (Şimal):hooray:[/COLOR]

OY: 105 37,6%
  • 5. Bakımlı El ve Tırnak

OY: 20 7,2%
  • 6. Bakımlı El ve Tırnak

OY: 4 1,4%
  • 7. Bakımlı El ve Tırnak [COLOR="Red"]3. olan En Bakımlı El ve Tırnak (monalisa76)[/COLOR]

OY: 41 14,7%
  • 8. Bakımlı El ve Tırnak

OY: 2 0,7%

• Ankete Katılan
    279
Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar oy veren elleriniz dert görmesin...a.s.
Diğer arkadaşlarımı da tebrik ederim, hepsinin eli birbirinden güzel ve bakımlı...
BerŞule ve jüri üyelerine de teşekkürümü unutmuyorum tabi...a.s.:enbuyukkk:

Bu arada tırnaklarım takma veya protez değil arkadaşlar.:1closedeyes:
İşte orjinal halleri
:icecream:

Oooooo Şimal 1. olmuş!!!!:dance:
Tebrik ederim arkadaşım....Çok sevindim inan,tebriklerimi sunarım..a.s.
Bu arada Canavar'ın elleri de pek güzelmiş,ayol 3 defa gördüm kendisini,ayakta uyuyormuşum be!:mymeka:
Şulecim,güzel arkadaşım; ellerine gönlüne sağlık!:1hug:
Yeni ve eğlenceli yarışmalarda buluşmak umudumla...
Herkesi öperim..Şeniz

1.2.ve 3. cü olan eller kime ait ögrendik ya diger eller kime ait acaba?:uhm:

Şimal,son el foton da güzelmiş,onunlada katılabilirdin ...

Dereceye giren tüm arkadaşları kutluyorum..........................

Dereceye giren girmeyen tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum ama en çok BerşulemiŞenizŞenizŞeniz

Yarışmaya katılan herkesi tebrik ederim.a.s.
1. 2. ve 3. arkadaşlarımızı ayrıyeten tebrik ederim.a.s.
Şimal canım ellerin tırnakların çok hoş cidden.a.s
Senin kadar bakımlı olmasada düğünümde tırnaklarım uzundu resmine bakarken bir anda düğünüm geldi aklıma..
:sm_cool:

bütün arkadaşları tebrik ediyorum.berşulem senide öpüyor ve tebrik ediyorum yine bir yarışmayı başarılı bir şekilde sonlandırdın...

İlk üçe giren arkadaşlara tebrikler.. a.s.

Oy verdiğim arkadaş üçüncü olmuş.. :hooray: Artık kırmızı ojelerini çıkarabilir.. :roflol:

Hayatımda sanırım bi'tek evlenirken kırmızı oje sürmüştüm. Hatta bordoydu. Bazen cesaret edip sürsem de, sürmemle çıkartmam arasında çok az bir zaman oluyor.. Taşıma meselesi.. Bana uymuyor işte, beceremiyorum. O yüzden midir nedir zaafım var o konuda.
Yoksa genelde yarışmacı arkadaşlarımızın hepsinin elleri de tırnakları da çok güzeldi..

Nazarlar değmesin...

Oy veren vermeyen herkeze teşekkürler.
Katılan arkadaşları öpüyorum.a.s.
Şimalimi öpüyorum. Şeniz

yarışma sonuçlanmış ben dereceye giren girmeyen herkesi tebrik ediyorum ellerinizin kıymetini bilin ben birkaç gündür bunu çok iyi anladım
tek elle yazı yazmak çok zor oluyor şuleciğim emeğine sağlık herkese sevgiler

emeği geçen herkesi tebrik ediyoruma.s....benim oyum sana gitmiş CANAVAR:hooray:tebrikler

ben oylamada bulunamadım ):
ama şimdi yorumumu yazayım laalemin ellerine
ve canavarın ellerine bayıldım :)
oylamaya katılabilseydimde bu iki kişiden birine verirdim
herkezin elleri çok şirinmiş bu arada :)
ama ben uzun tırnaklardan hiç hoşlanmam

tebrikler arkadaşlar elleriniz güzel gerçekten ama ben uzun tırnak hastası olduğum için 4 numaraya vermiştim ve birinci olan şimali tebrik ediyorum valla bayıldım tırnaklarına güle güle kullan nazar değmesin inşallah... canavarcım senide monalisayıda tebrik ederim sizinde güzel elleriniz var tebrikler tekrar...

veeeeeee şulecim sana ayrıyeten teşekkür ederim emeklerinden dolayı çok sağol canım benim...

Sonuçları açıklayıp,tebriklerimizi ettiğimize göre konumuzu kilitliyorum..

Görüşmek üzere efenim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…