Emzirme sütyeni ile ilgili tecrübelerinizzzz

Ş

şeker kız kendi

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi şeker kız kendi
Emzirme sütyeni ile ilgili tecrübelerinizi alalım şeker annişler.

Benim bir tek sütyenim eksik :teytey:

Ama nasıl birşey alacağıma karar veremedim.
Şimdi en çok okuduğum şeyler arasında, destek için tel koyuyorlar ya, ay gelmedi adı aklıma...ondan olmayacak...

Boyutunu merak ediyorum, doğumdan sonra süt de gelince kaç beben büyüyebiliyor sütyen ölçüsü?? Gözlemleriniz ne?

ben aldım cok kullanışlı ve rahat canım boyutuda 1 beden büyük al derim..

bence teninkini al gayet güzel bi beden büyüğünü al bencede

bende aldm canm 2 tane aldm ben bri 85 biri 90 doğm da sanrm daha da bycekler süt dolcak ya:) com markalı aldm ben ....

bende çok memnunum emzirme sütyeninden.üstelik pratik oluyor. bir de benim tavsiyem göğüs pedi de al. ben atlamıştım ve çok ihtiyacım olmuştu. gamyoncuiremsu

bende iki tane aldım.ama hem pahalı hemde kullanımında diğer normal desteksiz sütyenlerden bir farkı yok inan.sadece çıtçıtıyla göğüs ucundan açılan bir yeri var.ama ben hiç kullanmıyorum.normal şekilde sütyenin hepsini sıyırıyorum.ilk zamanlarda özellikle bebek ağlarken çıtçıt aç kapa gibi şeylerle uğraşmaya vakit olmuyor.şimdiki tecrübem olsa normal sütyen alırdım.ama göğüs pedi lazım.özellikle dışarı çıkarken..yani verdiğim paraya acıyorum..

ben mothercare in emzirme sütyenini aldım. sana tavsiyem kesinlikle alman çünkü normal sütyenle olmuyor bence... Mothercare den çok memnun kaldım.Eğer anadolu yakasına geçiyorsan mothercare in outlet mağazası var kozyatağında. ordan uygun fiyata alabilirsin. önce iki tane al birini giyer birini yıkarsın ve 1 beden büyük al. daha sonra göğüsler küçülüyor zaten ozaman daha ufak beden alırsın.

ben alma derim ben de özenip almıştım hiç kullanışlı değil ayrıca ben mememi komple açıyorum emzirirken bebeğim dokunuyor emerken bu sutyenlerde sadece göğüs ucun açıkta kalıyor gerisi kapalı çok sinir bişey yani anlayacağın

canım ben aldım cok da memnunum cunkı dısarda yada bı yere gıttıgınde ole gogsunun tamamını cıkaramıyosun en azından ben cıkaramıyorum ,cok buyuk rahatlık tavsıye ederım ,1 beden buyuk alman yeterlı tatlım

ben de hamileliğimin son haftasında aldım. kesinlikle gerekli birşey.
hamilelikte kullandığın bedenin göğüs kupu bir beden büyük olanı işini görür. sırt kısmı değişmeyecek.
ben marks&spencer dan aldım. bir pakette iki tane oluyor. be çok araştırmıştım. birini yıkar diğerini giyersin. diğer emzirme sütyenleri gibi sadece ucu açıkta bırakmıyo, yukarıdan komple açılıyor, bebeğin tene teması çok önemli, madem araştırıyosun bu konuyu atlama bence. yine askıları kalın olan sütyen buluran göğüs ağırlığı sırta çok binmez. benimkiler normal, ağırlık yapıyor malesef. bunun dışında ben memnunum.

hamilelikte kullandığın bedenin göğüs kupu bir beden büyük olanı işini görür. sırt kısmı değişmeyecek.
ben marks&spencer dan aldım. bir pakette iki tane oluyor. be çok araştırmıştım. birini yıkar diğerini giyersin. diğer emzirme sütyenleri gibi sadece ucu açıkta bırakmıyo, yukarıdan komple açılıyor, bebeğin tene teması çok önemli, madem araştırıyosun bu konuyu atlama bence. yine askıları kalın olan sütyen buluran göğüs ağırlığı sırta çok binmez. benimkiler normal, ağırlık yapıyor malesef. bunun dışında ben memnunum.

açıkçası ben de marks and spencer'e bakmıştım, o zaman gönül rahatlığıyla sadece 1 büyük cup alayim...
çok çok mersi hepinize

bende hala emirme sütyeni kullanıyorum vede çok memnunum dışarı çıktığında heryein ortada olmuyor ben ahatsız oluyorum ne kadar olsa insanların gözü senin üzerinde oluyor
doğumdan önce 2 tane almıştım baktım çok rahat geldi tekrar aldım şimdide rahat ediyorum ped almayıda unutma çok işe yarıyor

dışarda bebeklerinizi emzirme sutyeniyle de olsa emziriyor musunuz herkesin ortasında?ben evde bile yalnız emziriyorum çünkü bu anneyle bebek arasında özel bişey dışarıda(dış mekandan bahsediyorum) da 3 saatten fazla kalmıyorum zaten bir yere misafirliğe falan gidersek de ayrı bir odaya geçip yine bebeğimle başbaşa kalıyorum

dışarda bebeklerinizi emzirme sutyeniyle de olsa emziriyor musunuz herkesin ortasında?ben evde bile yalnız emziriyorum çünkü bu anneyle bebek arasında özel bişey dışarıda(dış mekandan bahsediyorum) da 3 saatten fazla kalmıyorum zaten bir yere misafirliğe falan gidersek de ayrı bir odaya geçip yine bebeğimle başbaşa kalıyorum

sevgili incikboncukcuğum, dediğin doğru... hem anne ile çocuk arasında özel birşey, ayrıca zaten istesek de emziremeyiz ki...
o kadar çok baskı var ki üstümüzde...
Ama ben aslında çok özeniyorum, yani bir arkadaşımla parka gittiğimde, bir kafede, üstüne bir örtü de örtsem, toplum içinde emzirmeyi cesaret edebilmeyi çok isterdim. O kadar çok höt zöt, "bu ayıp, kızlar bunu yapmaz, böyle giyinmez" diye yetiştirilmişiz ki :çok üzgünüm: hep biz fedarkarlıkta bulunmamız gerekiyor.
Oysa aslıında en büyük hakkımız, bizim de yavrularımızın da, saat kısıtı olmadan, özgürce istediğimiz yerde, rahat bir biçimde, emzirmek ve emmek.
Niye hep ben fedarkarlıkta bulunuyorum. Diğerleri de bulunsun Kimse bakmasın, yadırgamasın....:eek:klava:

ben kom marka emzirme sütyenini aradım ama bulamadım.diğerleri de göğüs ölçülerime uymuyor.göğüslerim büyük bedenim dar olunca dengesiz oluyor işte.neyse ben alamadım.yumuşak sütyenlerimi takıyorum ve tamamını çıkarıyorum.el mahkum.

sevgili incikboncukcuğum, dediğin doğru... hem anne ile çocuk arasında özel birşey, ayrıca zaten istesek de emziremeyiz ki...
Ama ben aslında çok özeniyorum, yani bir arkadaşımla parka gittiğimde, bir kafede, üstüne bir örtü de örtsem, toplum içinde emzirmeyi cesaret edebilmeyi çok isterdim. O kadar çok höt zöt, "bu ayıp, kızlar bunu yapmaz, böyle giyinmez" diye yetiştirilmişiz ki :çok üzgünüm: hep biz fedarkarlıkta bulunmamız gerekiyor.
Oysa aslıında en büyük hakkımız, bizim de yavrularımızın da, saat kısıtı olmadan, özgürce istediğimiz yerde, rahat bir biçimde, emzirmek ve emmek.
Niye hep ben fedarkarlıkta bulunuyorum. Diğerleri de bulunsun Kimse bakmasın, yadırgamasın....:eek:klava:

canım aslında kimsenin bunu yadırgayacağını sanmıyorum çünkü kutsal bir şey bebek emzirmek benim açıkta emzirmeyişimin nedeni bebeğimle gözgöze özel anlar yaşamak isteyişim "e şuracıkta hemen emzirivereyim üstünü de kapatayım karnı doysun" değil olay , benim ve bebeğim için emzirmek sadece beslenme saati değil birlikte gözgöze gelip gülümsediğimiz,bebeğimin benim boynuma ellerime dokunarak beni hissettiği,kokumu duyduğu bir ritüel oldu

canım aslında kimsenin bunu yadırgayacağını sanmıyorum çünkü kutsal bir şey bebek emzirmek benim açıkta emzirmeyişimin nedeni bebeğimle gözgöze özel anlar yaşamak isteyişim "e şuracıkta hemen emzirivereyim üstünü de kapatayım karnı doysun" değil olay , benim ve bebeğim için emzirmek sadece beslenme saati değil birlikte gözgöze gelip gülümsediğimiz,bebeğimin benim boynuma ellerime dokunarak beni hissettiği,kokumu duyduğu bir ritüel oldu

çok güzel anlatmışsın....:asigim:

Ben aldım emzirme sütyeni ama hiç kullanmıyorum zaten havalarda sıcak evde sadece tşirt yada atletle dolaşıyorum..Oğlum isteyincede sütyenle falan uğraşmıyorum.

Birde dışarıya çıktığında emzirmekten çekindiğini ifade etmişsin

http://www.e-bebek.com/Product_Detail.aspx?ProdID=53719

Bu gömlek çok işine yarar bence..:1rolleyes:

Tamamiyle arkadasima katiliyorum ben hem mothercare den aldim hem marks&spencer dan bence marks&spencer dan al süper rahatlar hem kaliteside digerlerinden cok daha iyi

babyfox un emzirme atletini tavsiye ediyorum bende sizere. 3 aydır kullanıyorum. hem emzirme sütyeni hemde emzirme atleti. ama emzirme atleti daha iyi. en azından emzirirken belin üşümüyor. tavsiye ederim.ewet bir beden büyük alman yeterli.

X