Emzirme döneminde Glifor kullanimi

Babyboo

Hayat bazen cok fiççiçu fiççiçu
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2016
9
6
39
Merhabalar. Eylul ayinda dogum yaptim. Allahim bagislarsa 5. Ayina giren bir oglum var. Gebelik oncesinde pko lu olmam sebebiyle glifor kullaniyordum. Hamileligimin ilk 3 ayinda da kullandim. Gebelik boyunca 8 kilo aldim. Dogum sonrasinda hepsini geri verdim ancak emzirme doneminde yine kilo aldim ve surekli aç gibi geziyorum. Doktorum gliforu yeniden icebilecegimi soyledi. Emzirirken kullanmak ne derece guvenli bilemedim. Gerci doktor kullan dedi ama birde sizlere sorayim istedim. Emzirirken bu tarz ilac kullanan var mi?

Canım Allah bağışlasin soruna cevap veremicem ama inşallah bigün verebilirim benim sana sorum var glifor nekadar kullanıp hamile kaldın bende başladım 10 günü geçti ne zaman sonuç almaya başladın mesela

Merhaba.. Gliforu 2 yil kullandim. Ilk yil 850 ml sonra 1000 ml seklinde. Sabah aksam yemek arasinda. Bu surecte bir kez dusuk yasadim. Sonra hamile kaldim. Hamileligin ilk 3 ayi kullanmaya devam ettim doktorumun direktifinde.

merhaba.. doktorum bana da glifor kullanmam gerektiğini ancak şu an emzirme döneminde olduğum için emmeyi bırakınca kullanmaya başlamam gerektiğini söyledi.Belki de ben ilk defa kullanacağım için öyle demiştir bilemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…