emzirirken zayıflamak

merhaba herkese, 16 aylık bebeğim var. sadece geceleri emiyor. zaten tüm gün çalışıyorum. emzirirken yeşil çay tüketilebiliyormuş. günde 2 kupayı geçmemek kaydıyla.. onu tüketiyorum.
süt olsun adı altında şu ana kadar tatlısından hümanasına o kadar çok şey tüketttim ki. bir 10 kilo kadar fazlam var. diyet yapmıyorum ama dengeli beslenmeye başladım. zaten benden bebeğe geçen süt miktarı da günlük 100- 150 ml anca vardır. o yüzden ekstra bitki çayları ile desteklemek de istiyorum.
9lu zayıflama çayları var. onları tüketsem zararı olur mu?
ikinci soru ise bu zayıflama çaylarının içeriğindeki maddeler de süte geçiyor ya, çocuğu da zayıflatır mı? çünkü kilosu sınırda olan bir oğlum var.
bilen arkadaşlar yanıtlarsa çok mutlu olurum

Merhabalar öncelikle bebeğinizi sağlıkla büyütün inşallah. Emzirme döneminde bitki çayı tüketmeyin. Bebeklerin bağırsak florası çok hassas ve sizinkisi çok küçük ve henüz gelişmemiş. Zayıflamak için bitki çayları destekleyici, asıl önemli olan doğru bir beslenme programı. Bu süreci bir uzman eşliğinde geçirmenizi öneririm

Merhabalar öncelikle bebeğinizi sağlıkla büyütün inşallah. Emzirme döneminde bitki çayı tüketmeyin. Çocuğunuzu bağırsak florasının olumsuz etkilenmemesi önemli. Zayıflamak için bitki çayları destekleyici, asıl önemli olan doğru bir beslenme programı. Bu süreci bir uzman eşliğinde geçirmenizi öneririm

merhaba herkese, 16 aylık bebeğim var. sadece geceleri emiyor. zaten tüm gün çalışıyorum. emzirirken yeşil çay tüketilebiliyormuş. günde 2 kupayı geçmemek kaydıyla.. onu tüketiyorum.
süt olsun adı altında şu ana kadar tatlısından hümanasına o kadar çok şey tüketttim ki. bir 10 kilo kadar fazlam var. diyet yapmıyorum ama dengeli beslenmeye başladım. zaten benden bebeğe geçen süt miktarı da günlük 100- 150 ml anca vardır. o yüzden ekstra bitki çayları ile desteklemek de istiyorum.
ikinci soru ise bu zayıflama çaylarının içeriğindeki maddeler de süte geçiyor ya, çocuğu da zayıflatır mı? çünkü kilosu sınırda olan bir oğlum var.
Emzirme süreci boyunca organik yeşil cay neyse de diger zayiflama türü caylarindan uzak tutun kendinizi sütünüze de geçer. emzirme sureci bittiginde diyetinizi uygularsınız tavsiyem

Bebeğim bir yaşında ben de diyetisyen desteğiyle zayıflıyorum.
Kimyon çayı beyaz çay yeşil çay rezene çayı biberiye çayı içiyorum.Hic bir zararı olmadı.

Ben olsam o tur seyler kullanmam az yada çok sonucta emiyor bebeğiniz oyuzden kalori yakımınız hızlı olur kayısı çayı yeşil çay harici bol su tüketin ve ekmeği kesin ben oyle zayfladm

X