Emzik tutmayan bebiş

rhcp

Nirvana
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2009
276
159
Kizlar merhaba bebisim emzik tutmuyor disari cikmaktan korkar oldum aglayinca sadece memede susuyor, emzik tutmayan bebisi olan anneler dışarıda nasil susturdunuz, nasil uyutuyorsunuz tecrübelerinizi paylasirsaniz sevinirim

Kizlar merhaba bebisim emzik tutmuyor disari cikmaktan korkar oldum aglayinca sadece memede susuyor, emzik tutmayan bebisi olan anneler dışarıda nasil susturdunuz, nasil uyutuyorsunuz tecrübelerinizi paylasirsaniz sevinirim
Emzirme önlüğü

Emzirme önlüğü maalesef, onu da pek sevmiyor keyfî kaçıyor küçük hanımın ama bakıyor ki meme daha önemli susup emiyor

Hocam peki mesela seyahatte arabada filan nasil yapiyorsunuz kemer takmadan arabada gitmek riskli ama susmuyor
Arabanın arka koltuğunda emziriyorum valla yapacak bir şey yok

Hocam peki mesela seyahatte arabada filan nasil yapiyorsunuz kemer takmadan arabada gitmek riskli ama susmuyor
Seyahatte eger mola yoksa otobansa aglasa da asla oto koltugundan kaldirmiyorum. Cam güvenliği daha onemli. Onun dışında ilk kizim emzik tutmadi ikincisi daha 3. Gun tuttu. Yani ben senin elinde oldugunu dusunmuyorum cocuga bagli kesinlikle

Memeye yapışık oglumla 11 bucuk ayda hala oturabileceğim her yerde emziriyorum hemen bir örtü önlük ne varsa kapatıp (oglum etrafı görmek istediği icin örtü pek durmasada) emziriyorum valla ben mecburi ve en dogal seyi yapiyorum ayıplayan utansın

Bol tişört ler giyerdim 2 beden büyük yada esneyen . Emzirme atleti içine giyerdim. ,sokup içeri üstten bakardım. Her yerde emzirdim böyle . AVM'de yemek yerlerinde , magzada oturabileceğim her yerde . Benimkinde emziksizdi.

Çok zor oluyor çok eziyetli oluyor ama ilginç bir şekilde benim ki artık sanırım biberona alıştı en azından kriz anında işe yarıyor sonra midesi bulanıyor onu da bırakıyor ama idare etmiş oluyoruz bir süre (5 dakika kadar :) ) onun dışında emziriyorum yapacakta çok bir şey yok zaten ama araba yırtsada kendini asla ama asla oto koltuğundan kaldırmıyorum otoban vs bir yerdeysek çok aşırı ağladıysa emniyet şeridine çekip dörtlüleri yakıyoruz sakinleşecek kadar yine emzirip yola devam ediyoruz. Siz yavaş gidersiniz Allah korusun arkadan yandan hızlıca birisi gelir çarpar ne olacağı belli olmaz riske atmaya değmez

Ne yaptıysam asla emzik tutmadı oğlum kış bebegi olduğu için çok dışarı cikmiyorduk zaten ki bebeğim uslu bir bebekti dışarda arabada genelde uyurdu o yüzden sorun yaşamadım

Avent emzik denedinizmi? Bizimki sadece avent sevdi, meme yapısına benziyor diye sanırım

Benim kızım da emzik tutmadı 8 ay boyunca aklına gelebilecek her yerde emzirme önlüğü ile emzirdim valla.

Oğlumda 7aylik şuan emzik kullanmıyor ne yapsam çok uğraştım almadı agzina,küçük biberon olan içine su koyuyordum, azcik veriyorum suyu hemen aşağı indiriyorum yani vermiyom onu emzik olarak goruyor.oyle uyuyor

Nasil uyutuyordunuz ben emerek uyutabiliyorum ama yerine koyunca uyanabiliyor
Emerek uyuyordu sabaha karşı da yatağa yanıma alıyordum hep, uyandıkça emiyordu yani emen bebek uyanıyor maalesef yapacak bişey yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…