emzik konusunda ne düşünüyorsunuzz?

emzik işinize çok yarayacak kızlar .. ben kızlarıma verdim bu bbeişimede vericem .. yaalnız emziği sadece yatarken vermiştim ben .. diğer zamanlardada alırlarsa bırakmaları zor olur.. iki kızımda 1 yaşında emziği bıraktı sadece uyku zamanı aldıkları için

kızlar bebeklere emzik vermeseni bile emme güdüsünü ya parmağını ya yumruğunu(nasıl yapıolarsa wallah) emeceklermis
o yuzden makul olcude bende verecegimmm emzik..
walla benim de dişlerim inci gibiiiii emmisim hemde cokkudu cokkudu
ama uzatmamak gerek 1 yaşında en geç bırakmak gerek

Bende emzik vermeyi düşünüyorum. Ben 3 yaşıma kadar emmişim dişlerim çarpık falanda değil tek sorun bebeğin kabul etmesi. Bazı bebek kesinlikle istemiyor...

bende aldım emzik duruma göre kulanıcam bakalım

Benim oglusum yaramazdi zorla verdim emmedi,kizimdade ugrassam tutardi ama oda akilliydi bosuna alismasin dedim elini falanda emmedi bunada her ihtimale karsilik birtane alacagim yaramaz olursa veririm (emerse) akilli olursa istesede vermem:))))cünkü geceleri zor oluyor arkadaslarimdan biliyorum emzik düsünce agliyorlar zirt birt emzik veriyorlardi uyuyorken hic ugrasamam valla bakalim bu nasil olacak hayirlisi.....

silikon emzikleri tercih ettim.bende kullanıcam.almasada alıştırıcam.vermeyen annelerle veren anneleri kıyaslarsam veren annelerin rahatı gözler önünde.ayrıca tabi onu takınca bebeklerdeki sevimlilikde yadsınamaz.

Ben pek kullanma taraftarı değilim ama mecbur kalırsam verecem tabi... Rahatlığını yiğenimde gördüm...

bu konuda bende çok kararsızım çevremde öneren de var,önermeyende.. önermeyenler sterillik açısından önermiyor,toz,mikrop yapışır görmezsin bebeği durduk yere hasta edersin diyorlar

emziğe biraz dikkat etmemiz gerekiyo tabi kullanırken
ama doktorlar bebeğin mikrobada alışması gerekiyo diyooo...yoksa fazla dirençli olmuyolarmış...
çok fazla korumamak gerekiyomuş, tabi bu biraz zor galiba fisfisfis

kızlar ilk bir ay emzik verilmemesi çok doğruymuş çünkü bebek anne memesi ve emzik iklemine düşüyormuş.öteki aylarda verilebilirmiş.nuk'un damaklı emzikleri var en iyisi onlarmış.ayrıca uyku emziği de var.silikonlu emzikler diş çıkarmamış bebekler içinmiş.allah hepinizin yardımcısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…