Eminim daha once binlerce kez yazildi. 3.gun Embriyo transferi 8.gun beta 2den kucuk!

inancsade

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2024
17
10
39
Bu konuda uye olmadan once yuzlerce konu okudum onlarca insanin deneyimini okudum moral buldum. Ama insan yine de cok farkli biseymis gibi kendini sormak istiyor. Musadenizle yazacagim.
5.gun embriyosu kimyasal gebelik yasadim.
Sonra asilama
Sonra catlatma ignesi dogal deneme.
Ve ikinci kez denedik bu kez 3.gunu bitiren 2 embriyom transfer oldu 4.gununde.
Grade 1 ve grade 2 kalitedelerdi.
Gogus agrim var normalde adetimde agrimaz gecen kimyasal oldugunda da gebe kaldim
Bu sekilde diye gogus agrisindan umutlanmistim fakat acele ettim kimseye soylemeden dun 8.gun yani teste gittim ve beta hcg 2 den kucuk cikti.
Artar mi bilmiyorum kimilerine gore daha belli olmaz 3. Gun transferi
Kimilerine gore en cok 5 olur.
Umut kesilmeli mi sizce? Biri okur da tecrubesini yazarsa cok mutlu olurum

Bu konuda uye olmadan once yuzlerce konu okudum onlarca insanin deneyimini okudum moral buldum. Ama insan yine de cok farkli biseymis gibi kendini sormak istiyor. Musadenizle yazacagim.
Sonra asilama
Gogus agrim var normalde adetimde agrimaz gecen kimyasal oldugunda da gebe kaldim
Bu sekilde diye gogus agrisindan umutlanmistim fakat acele ettim kimseye soylemeden dun 8.gun yani teste gittim ve beta hcg 2 den kucuk cikti.
Bende 14 Haziranda oldum transfer 3. Gün 1. Kaliteydi benimde. 6. Gün 8. Gün evde test yaptım negatif. Bugün 12. Gün normal test günüm cesaret edip gidemiyorum hastaneye. Okuduklarının hepsini bende okudum canım 14. Gün kanda pozitifi görüp eve gelip hatıra diye test yaptığında negatif çıkan bile var.

Bende 14 Haziranda oldum transfer 3. Gün 1. Kaliteydi benimde. 6. Gün 8. Gün evde test yaptım negatif. Bugün 12. Gün normal test günüm cesaret edip gidemiyorum hastaneye. Okuduklarının hepsini bende okudum canım 14. Gün kanda pozitifi görüp eve gelip hatıra diye test yaptığında negatif çıkan bile var.
Allah gercekten bu yoldaki tum kadinlara tum kudretiyle yardim etsin benim de asil 11.gunum cuma ben cumartesi teste gidecegim

3.gün embriyosu olduğu için bence erken vermişsiniz. Test gününü bekleyin derim sonradan yükselme olasılığı var çünkü ilaçları da bırakmayın gönlünüzce olsun her şey🥰

Bence teste gidin yurekli de olmamiz yol alabilmemiz icin ben de nasil gidecegim
Bilmiyorum ama yine de gunu geldiyse gidin ve insallah ki sonunda mutlu olun

Benimde bugun transfer sonraai 6 gun 20
Haziranda olmusdum sabah test yaptik
Negativ haftaya sali kan testim ama
Korku sardi neden yaptim
Diye

Korku sardi neden yaptim
Diye
İlk denemem bende acele edip erken davrandım ama sabırla en az 11. Günü beklemek lazımmış. En azından bu kadar horman yüklü vücuda stres yüklememiş olurdum. 6 zaten erken yani sen ümitsizliğe kapılma sakın seninle diye düşün tadını çıkar 🌸

İlk denemem bende acele edip erken davrandım ama sabırla en az 11. Günü beklemek lazımmış. En azından bu kadar horman yüklü vücuda stres yüklememiş olurdum. 6 zaten erken yani sen ümitsizliğe kapılma sakın seninle diye düşün tadını çıkar 🌸
Ben biyerde okumusdum evde negativ cikip gunu gelip gectinde positiv olanlar oluor diye … hersey olabilir

Korku sardi neden yaptim
Diye
İnsan testi erken yapinca kendini sucluyor bunu yapmamak lazim ben de suan o durumdayim yani 6.gunde 2den kucuk deger 11.gunde nasil artacak aklima yatmiyor ama insanlardan okudugum bu sekilde pozitif olan cok. Umarim oyle oluruz.

Merhaba nasilsiniz var mi
guzel haberleriniz? Umarim moral olacak cevap alirim🫶
Merhaba. İyi olmaya çalışıyorum. Gece biraz zor geçti tabi benim için. Haberler ; malesef olmadı. Zamanı değilmiş demek ki. Ama siz enerjinizi düşürmeyin lütfen. Umarım güzel haberler sizden gelir.🌸

Sonra asilama

Bugun test gunum transferin 11.gunu.
8.gun beta nin 2den dusuk cikmasi bana aslinda sonucu gosterdi. Esime ve bilen yakinlarimiza bence olmadi gibi icime dogdu yalanlari soyluyorum. Ordan cikmaz burdan yukselmez gibi geliyor. İlaclarima devam ettim doktoruma erken kan baktirdigimi soylemedim bir tek ben biliyorum ve uzgunum. Planim ara vermek kis aylarinda doktor degistirmek. Hata yaptigimi goruyorum 2023mayis ta evlendim 2023 temmuzda ikiz istedigim icin doktora gittim amh dusuk cikinca ilk aylardan itibaren tup bebek deniyor oldum. Yani aslinda kendi denemelerimizin aylari cok az. Biraz dogal yollarla beklemek lazim yasim 39 ekimde 40. Bugun beta yukselmis olursa bana da surpriz olacak.

Bugun test gunum transferin 11.gunu.
8.gun beta nin 2den dusuk cikmasi bana aslinda sonucu gosterdi. Esime ve bilen yakinlarimiza bence olmadi gibi icime dogdu yalanlari soyluyorum. Ordan cikmaz burdan yukselmez gibi geliyor. İlaclarima devam ettim doktoruma erken kan baktirdigimi soylemedim bir tek ben biliyorum ve uzgunum. Planim ara vermek kis aylarinda doktor degistirmek. Hata yaptigimi goruyorum 2023mayis ta evlendim 2023 temmuzda ikiz istedigim icin doktora gittim amh dusuk cikinca ilk aylardan itibaren tup bebek deniyor oldum. Yani aslinda kendi denemelerimizin aylari cok az. Biraz dogal yollarla beklemek lazim yasim 39 ekimde 40. Bugun beta yukselmis olursa bana da surpriz olacak
Umarım yükselmiş olur. Olmasa da kendiliğinden olan çok dinlenme süresinde. Amh yaşla alakalı değil ki. Bi ay bi tane sağlam yumurtanın denk gelmesi yeter bence tüplerde sorun yoksa. Bu arada rahmetli annem 43 de beni doğurmuş 🌸

X