Embriyo Transferi Meme Ağrısı

cnsvc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2024
11
9
30
Arkadaşlar merhaba,
30 temmuzda transferimi oldum. 7. Günüm. 5günlük 2 embriyo transfer edildi. Geçtiğimiz ay tedbir amaçlı ve rahme çizik atmak için histereskopi oldum.
2. Transferim, ilk malesef negatifti. İlk transferimde 3. Gün meme ağrım başlamıştı ve kesin olmadı deyip çok üzülmüştüm. Çünkü reglimden bir hafta önce muhakkak sağ mememin alt tarafı ağrır. Bu sefer ağrı yine oradan başladı ama farklı olarak her yere dağıldı özellikle üstler çok ağrı yapıyor.
Hemşireye sorduğumda “vücudun regl olmak istiyor ama ilaçlarla biz engelliyoruz, neticede vücudunda yabancı bi madde var(embriyo) vücut bunu kabul etsem mi etmesem mi olarak bocalıyor ve ilaçların yan etkisi de çok büyük, bu noktada belirti var yok denilemez sadece kan testi bize bi cevap verir” dedi. Kasıklarımda ağrı var, alt karnıma ağrı girip çıkıyor arada. Ve inanılmaz bi gazım var.
Benim size sorum şu meme ağrısı olup gebe kalan var mı aramızda?

Merhaba arkadaşlar tekrar, cuma günü testimi yaptırdım ve sonuç malesef negatif çıktı. Bu sefer olduğunu hissetmiştim. Karnımda ağrı, kasıklarımda kramp falan da olmuştu çübkü. Meğer hepsi gerçekten ilacın yan etkisiymiş. Meme - göğüs hassasiyeti ağrısı beni korkutmuştu ki korkmakta haklıymışım sanırım. Donmuş embriyomda kalmadığı için tedavim tamamiyle bitti. Bir daha da tüp bebek tedavisi görmeyi açıkçası düşünmüyorum, bebek hikayesi benim için tamamen kapanmış oldu. Herkese başarılar, bolca şans, bolca dirayet dilerim. Umarım Allah bana vermediğini sizden esirgemez ve yavrularınıza sağlıkla sıhhatle kavuşursunuz

Kaç kere denediniz ? Neden hemen bitiridn öyle deme isyan etme :KK43: evet çok zorlu bi süreç ama istedikten sonra devam etmek gerekir. Benimde bitti donmuş embriyom baştan başlayacağım tedaviye

X