Eltiyle nasıl başedilir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
benimkini geçemez, benimkini görse kendini melek ilan eder…
Oglum ; annem ben seni asla yalnız bırakmam evlenince de eşim dedigini yapmazsa onu kovarım dedi bir gün.. yapma guzummm esine yazık degil mii? Sen evleneceksinn gezeceksinn ben gelmiyorum cocugumm hayatınızı yasayın yiyin icin gezin diyeceğim.Zırt pırt seni cagırmayacağım diyorum (icimdeki yara adı eser)

Kv modelleri aynı vallahi isimler farklı sadece

Kv modelleri aynı vallahi isimler farklı sadece
O haldeee coklarmıs madem eltiler telefonu şoordaki masanın uzerine sakince bırakıp eltilere yürüyorsun ve herbirine VARLIGININ tiryakisi yoklugunun delisiyimm diyeceksin gelengiden
Kaynım evlensin de biraz da ona sarsın eskidim artik diyorum da

Sizin evliliğinize bir zararı yoksa tartışma vs oluşturmuyorsa dertlenecek bir mesele yoktur.

Sana ne eltinden yaa. Cidden neden mesafe koyamiyorsunuz. Bende mi hata var.

İlk yanlışında siliyorum ve muhatap olmuyorum. Benim eltim kürt. Ben Laz tarafındanım. Lazlarin aklı geç çalışır gibi bir şey dedi. Niye oy veriyorsunuz sizi yönetsin diye o zaman siz daha akilsizsiniz dedim. Numarasını bile sildim. Aslında çok iyi ve saygılı bir kiz. Patavatsizligina denk geldi. Kötü niyetli de soylemedi ama sildim. Ne bilim anlatasım geldi . Zaten cevaplardan sıkılıp pasif olmussun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…