Eltiyle nasıl başedilir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

teosmyrna

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2017
29
11
Bir eltim var sürekli her şeyden şikayetci ve memnuniyetsiz. Hiçbirşeyi beğenmez sadece kendi akrabalarını ve kendini över. Evden dışarı çıkmaz. Ama gezemedi diye şikayet eder. Kendi memleketinin havası çalmazsa düğünü beğenmez kendi düğünlerini över.hiçbir sebep yokken hayırdır küsmüyüz sesin çıkmıyor der. Eşim çok zayıftı evlendiğimizden beri kilo aldı. Sen naptın buna çok kilo almış diyor. Eşim kalkıyor bi yere gidiyor arkasından niye böyle oldu çok almış diyor. Adam 60 kiloydu 80 oldu boyuna göre çok zayıftı. Battı kadına ama Kocası bile yanından kaçıyor başka masaya oturuyor. Düğünüm oldu, sizin düğünden de bişey anlamadım fotoğraf bile çekilemedim oynayamadım der. Herkesin boy boy fotoğrafları var. Düğünde muzik hiç durmadı herkes güzel şeyler söyledi. Bu nöyle nemrutluk yapıyor. Var mı sizinde böyle eltileriniz? Ben yeni evliyim tecrübeliler bunlarla nasıl baş ediyor?

Amma gözünüzde büyütüyorsunuz şu eltileri, başedilecek bir şey yok. Mesafeni koyacaksın, olacak bitecek.

Enerjinizi dibe çeken insanlarla görüşmeyin , neden kendinize dert ediyorsunuz?

Konuşma eltinle sevmiyorsan. Kocamla evlisin eltinle değil.
Kibarlık edip sessiz kalmışsındır patavatsızlıkla tepene biniyordur. Yapıştır cevabını. Mecburiyet dışında görüşme

Zamanla ustalasirsin merak etme kavga etmeden gülerek cevabını ver.cok kilo almış kocan mi dedi gülerek yaaa evet evet yaptığım yemeklere bayiliyor her birde mutlu evliliklerde kilo alınır miş de çatlasın.(Bizim yörede kız kilo alırsa yeri iyi zayiflarsa kötü yere düşmüş derler saçma bir düşünce ama catlakmak için söylenebilir ) Düğünleri kotulemesi sizi baglamaz ama rahtasiz oluyorsanız o senin düşüncen ben bayiliyorum de.her lafına cevap ver işte.ya da görüşmeyi kes

3 yıldır beraberiz marttan beri evliyiz. 1 ayda almadı. o laf olsun diye söylüyor bunu durup durup

Eltim yok ama insanı gercekten cileden cıkartan takmayayım dedikce de iyice her hareketi gıcık olduğundan hepten üzerine çeken tipler maalesef var ve olmaya da hep devam edecek.
Esinizin kilosu ya da diğer durumlar sadece konusması icin cerez iste.Cinslik yapmak adına herşeyi kullanabilirler cunku.
En güzel hareket görmezden gelmek ama sahsen icimde tutacağıma lops diye yüzüne söylüyorum ben her ne düsünüyorsam.

ikinci oh! Yaşasın eltisiz hayat, sizi gidi şanslı gacılar..

3 yıldır beraberiz marrta nikah yaptık haziranda evlendik haziranda sürekli beraberiz her şeyi anlatmamı ister misin yoksa yeterli mi? profilimde yazan ilk konu benimle alakalı değil

Siz ne yazarsanız ona göre yorum yapıyoruz.

Doğruları yazarsanız daha doğru cevaplar alırsınız.

Yaş kaç?
3 yıldır beraberiz marrta nikah yaptık haziranda evlendik haziranda sürekli beraberiz her şeyi anlatmamı ister misin yoksa yeterli mi? profilimde yazan ilk konu benimle alakalı değil

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…