Eltimin tavrına bakın...

Su perisi86

Başlangıç 86.6guncel 77.8 ilkhedef 70
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2008
7.366
16.727
bugun hastaneden gelıyordum aşılamam yapılmıştı ama tutmadıgını bugun ogrendım eltım balkondaydı sordu bende hastalandım tutmadı dedım ne yanıma geldı nede bır telefon açtı halbukı çok ıyı anlaşıyorduk suslenmış gıyınmış gezmeye gıdıyordu ben aglarken o amelıyat oldu ben vardım bır sorunu oldugunda hep ben vardım yanında o gelıpte tesellı etmedı benı ne kadar uzdu bu davranışı ıyı gun arkadaşıymış meger ne kadar çok anne olmayı istedıgımı bıldıgı halde yanımda degıldı şımdı ben ne yapayım guçlu olmam gerekıyor onların karşısında degılmı kızlarfisfisfis

geçmiş olsun canım
ümitlerini yitirme sakın
eltine gereğinden fazla değer vermişsin bunu anlamış oldun
bundan sonra öyle davranmasın sende

sıkma canını boswer
herkes yaptıklarıyla değer bulur
sen insanlık yapmışşın o yapmamışşa sıkma canını
allah hayırlı bir evlat nasip etsin

geçmiş olsun canım...
üzülme muhakkak sende hamiş olursun...
ama belki eltin kötü niyetli değildir...
sen hassas bir dönemde olduğun için öyle sanıyorda olabilirsin...
belki akşama gelirler..
geçmiş olsun sevgilerimle

Eltiden örtü olmaz derler duydum yaniiCADIARZU
Geçmiş olsun canım..Herkes bir değil işte madem öyle yaptı
Sende ona bundan sonra hakettiği gibi davranacaksın..

canım benim kıyamam sana.....
bizim buralarda bir söz vardır bilmem bilirmisin elti eltinin ne olduğunu ne öldüğünü istermiş.....
sende ona bundan sonra gerektiği gibi değer verirsin...... işte bir insana hak etmediği değeri verirsen böyle olur malesef........... bundan sonra ağlasanda üzülsende ona belli etme sende demekki senin üzülmenden haz alan birisi ona güvenme benden sana tavsiye..... evde kendi kendine ağla ağlayabildiğin kadar ama gözyaşlarını kimseye gösterme benim başıma geldi senin yanında ah vah diyorlar arkandan başka söylüyorlar biri benim yüzüme bile dedi daha geçen hafta ben dış gebelik geçirdim benim birdaha çocuğum olmazmış ne kadar ağladım sana anlatamam ama rabbim dualarımı kabul etti şimdi......

ya bak aklıma gelmişken anlatayım senin eltin bunlara yaşamamışken seni anlamamış benim eltim benim yaşadıklarımı yaşamış 4 yıl çocuk aramış bu ben tedavi görürken yok işte rahim filmi çektirme bak rahmini kaydırırlar bir daha çocuğun olmaz yok öyle yok böyle deli etmişti beni............ allaha sağın canım bol bol dua et rabbim gönülden edilen duaları geri çevirmez herkesin bu dünyada sınavı farklı olurmuş malesef bizimde bebek konusunda....... toparla kendini.......öpüyorum canım her zaman desteğe hazırım neler yaşadığını az çok anlayabiliyorum......

canımya üzülme
bazı kişiler sizi çekemyebilir
yada umursamayabilir
yapılacak en iyi davranış
misillemedir
biliyorum kötü bir davranış ama ben olsam böle yapardım

canım biz iki eltiiz.zaten başından beri birbirimiz sevmeyiz.ama idare ediyoz herşeyi ya da ediyorum demek daha doğru.onun 14 yaşında kızı benimde 13 yaşında oğlum var.ben 5 yıldır bebek tedavisi görüyorum ve çok çocuk istediğimi herkez bilir.şubat ayı idi.bana geldiler normalde çok sık görüşmeyiz.bana ben kısır değilim gibi laflar etti.pek bir anlam veremedim.hatta dedim ki sana kısır olduğunu söyleyen biri mi var diye de sordum.nisan ayıydı hamile haberini aldım.o aydan sonra sık sık gelmeye başladılar.acım büyükdü.beş yıldır bebek için sayısız tedavi ve ameliyatlardan sonra onun bu haberi beni yıktı.meğer bana kısırsın demek istiyormuş.yarın doğum yapcak hanfendi dedim ya normalde aramz.burda patlama odu beni aradı ne oldu bişi varmı diye şaşırdık.var sen anla neden diye.elzem dostları sanırım doğumda yanında olmıcak.kardeşler eliler görümceler lazım galiba:nazar:

Ne ilginç insanlar var ya anlamıyorum birazda kişilik meselesi olduğunu düşünüyorum.Sen çok fazla değer vermişsin.Yapcağın şey geri çekiceksin demekki seni çekemyen insanlar var. Herkesi kendin gibi düşünme cnm üzme cnm inşallah rabbim o güzel duyguyu sana bana ve bizim gibi isteyen herkese nasip eder.

Ben de tüp bebekle hamile kalmıştım ve erken doğum başlamıştı ikizdi ve belki biri yaşar diye hastanede yatmam gerekiyordu.Bu süreçte yanımda birilerinin kalması gerekiyordu iki eltim var onlardan Allah onlardan razı olsun gece yanımda kaldılar altımdan aldılar idrarımı yatakta yapıyordum iğrenmeden tiksinmeden geceleri ben uyuyamıyordum yanımda kim kaldıysa onlarda uyuyamıyordu. Bişeye hitiyacınmı var ağrınmı var sürekli soruyorlardı. Üstümü değiştirip siliyolardı temizliyolardı VE bebeklerimi kaybettiğimde benim kadar onlarda üzüldüler 2.bebeğimi kaybedişimi görseydiniz iki eltim kayınlarım görümcem kayınvalidem teyzelerim kimi ararsanız vardı sanki sağlıklı doğum yapmış gibi malesef kaybettiğimde tekrarlıyorum hepsinden Allah razı olsun şimdi eltilerimin neye ihtiyazı olursa olsun koşarım ben. Örnek işte benimkilerde elti.Demek istedğim insanın içinde fesatlık olmasın kendini bişekilkde belli ediyor işte.
Bundan sonra kendini bir adım geri çek senin ona onun tesellisine ihtiyacın yok gerçek yüzünü görmüş oldun, sıkma canını önüne bak. Allah herşeyi görüyor... Umarım sende bende birgün sağlıkla bebeişlerimizi kucağımıza alırız............

Sağlıcakla kal......

canım herkes aynı değil işte...
boşver herkesin her yaptığına takma güzel canını, sen kocana ve umutlarına bağlan

bugun hastaneden gelıyordum aşılamam yapılmıştı ama tutmadıgını bugun ogrendım eltım balkondaydı sordu bende hastalandım tutmadı dedım ne yanıma geldı nede bır telefon açtı halbukı çok ıyı anlaşıyorduk suslenmış gıyınmış gezmeye gıdıyordu ben aglarken o amelıyat oldu ben vardım bır sorunu oldugunda hep ben vardım yanında o gelıpte tesellı etmedı benı ne kadar uzdu bu davranışı ıyı gun arkadaşıymış meger ne kadar çok anne olmayı istedıgımı bıldıgı halde yanımda degıldı şımdı ben ne yapayım guçlu olmam gerekıyor onların karşısında degılmı kızlarfisfisfis

Kıyamam sana,insan böle dönemlerde hep yanında birilerini arıyor,tabıkı keske eltın böle özel bi konuyu balkondan soracagına yanına ugrayıp sorsaydı daha da ıyı hıssederdın kendını ama ınan böle durumlarda ınsan cok hassaslasıyor,emınım eltin kasıtlı olarak yapmamıştır,düşünemedi tahmınımce,kalbini bozma sen yınede arkadasım,Allah hayırlısını nasip eder insallah

bız 3eltıyız ikısınıde 1erkek 1kızları var yanı 2şer çocukları var bır ortama gırdıklerınde nıspet yaparcasına çocuklarını opup sevıp duruyorlar benı delı redıyorlar çocugum olmadıgı için kendımı hep gerı plana atılmış gıbı hıssedıyorum buda benı çok uzuyor

canım eltin sana senın yaklaştıgın gibi yaklaşmamış benım de eltım fesatlık yaptı bende tavrımı koydum görüşdügümüz de merhaba nasılsın birbirimize gelip gitmede yok halbuki ben isterim ki kardeş gibi olalım birbirimze sırlarımızı anlatalım ama olmuyor ne yapcan boşver sen de bundan sonra ona göre davranırsın bu arada inşallah senın de bir bebegin olur üzme tatlı canını :)

neden insanları tek bir davranışıyla değerlendirirsiniz...
sizin hiç konuşamadığınız an olmadı mı...
karşındakinin konuşursan daha çok üzülebileceğini düşünmediniz mi hiç...
hiç kutlamalarda ya da üzüntülerde geç kalmadınız mı...
bence üzüntünüz sizi alınganlaştırmış...bence gereksiz yere takmayın kafanıza...zaten canınız sıkılmış, lütfen bir de bunu dert etmeyin...

Ne çok yakın ol ne çok uzak.Hiç bir şeyini paylaşma.Güçlü olacaksın tabiki.Dostlarını mutlu etmek,düşmanlarını da kahretmek için güçlü olmak gerek.

üzülme be bitanem,allah en hayırlısından bir bebe nasip etsin sana.
kumanın gemisi yürümüşte,elti gemisi yürümemiş.
bu böyle demekki,bir yerde mutlaka patlak veriyor heralde.belki hatasını anlar.sabret,iyi ise mutlaka anlıcaktır hatasını.

kızlar hem aglıyorum hem yazıyorum içimi boşaltmam lazım desteklerınız için hepınıze çok teşekkur ederım herkesı kendım gıbı zannedıyorum ben ne yaparsam yapayım goze gorunmuyor bu devırde kotu olmak var onuda ben yapamıyorum

canım üzme kendini, allahım tez zamanda hayırlı bebekler nasip etsin sana hem de iki tane hem de yaramazmı yaramaz tatlı mı tatlı :)))))

canim cok gecmis olsun eltine hakettiginin uzerinde deger vermissin boyle yaparak o seni kaybetmis senin kayibin yok o kendine deger veren eltisini kaybetmis sonucta uzme tatli canini birdaha sende aynini ona yaparsin demekki yuzune guluyor icinden senin mutlu olmani istemiyormus eltin eltiden dost olmaz mutlaka icinden pazarliklisi cikiyor malesef

X