eltimin dediğine bi bakarmısınız kızlarr???

ıyı ama bu eltınle kaynının sorunu degıl mı, ıyı ben bısey soylemem de gıt ne olucak, sormaz ya durduk yere kayınvalıden de carsıya mı cıktılar dıye, sölemek durumunda degılsın sorulmadan bana kalırsa

bence eltinin dediginde bi sorun yok,oda cekinmistir kocasida öyle diyince..bence git...kocan tamam dedikten sonra kim ne diyebilir ki..hem ne tuhaf insanlar var,kaynanana ne acaba eltinle samimi olman?
iki gelin bir olurda ogullarimi alimden alir mi diye düsünüyo acaba?tuhaf gercekten anlamiyorum bu kaynanalari

git ya boşver takma eşini tak koluna git gez çatlasın kaynanalar

benimde bi eltim var.bizde iyi anlaşıyouz benim kaynanada kıskanır hafiften ama bu aralar eltimle ittifak kurmuş durumda ikisinde de bi tavırlar hani onlar 10 yoldır tanıolar ya birbirlerini biz dah yeniyiz nede olsa 1.5 yıl..kaynana elti ikiside üç kağıtçı arkadaşlar ben buldum ben buldum:roflol::roflol::roflol: ama bende karar verdim ikiside umrumda değil valla artık işte bi kötü tarafım var ben yalnızım burda oturduğum çevrenin yabancısıyım maalesef

kayınvaliden bilmek zorunda mı pardon :kahve:
keyfine bak kaydirigubbakcemile eşin biliyo ya gerisi önemli değil

kaynınız kendi eşine söylesin yeter sanırım...
demek ki annesinin duymasını istemiyor.
kayınvalidenizi de anlamak mümkün değil yani....
iki elti iyi anlaşıyorlarsa,bu durumdan mutlu olması gerek...
eltinizle gidin tabi,kayınvalideniz de duyarsa duyar..
nereye kadar,ne zamana böyle devam edecek bilemem ama
buna bir son nokta koyun bence...
sizlerin ilişkilerine karışmasın...
sevgiler...

eltin senden yardim istemis git bana kalirsa bos ver belki kayininda aralar bozulmasin diye demistir hem kynanan neden cekemiyo sizi ya her kaynanan iyi olsunlar der hayret bisey ya :teselli:

git cnm ne kadar bu konulara dikkat edersen o kadar zorunluluk doğar bi zaman sonra ne yapmak ıstıyosan onu yap kimeyi düşünme

eşiniz haklı kayınvalidenizi ne ilgilendirir ki...
zaten o demiş birlikte gidelim diye siz neden açıklama yapacaksınız ki...
kayınvalidenizi davet edip etmemek onun sorunu...
siz karışmayın...
eltiniz sizi çağırmış, kırmamışsınız, gideceksiniz...
olay bitti...
bunun için kimseye yalan söylemek durumunda değilsiniz...

Esin izin verdikten sonra bence sorun yok, sen esine baglisin kayinvalidene degil!!!

ay bu ne ya kayınvalideni ne ilgilendirir isteyen istediğini yapar kıskanmaksa kayınvalidenin sorunu.Keyfinize bakın kızlar takmayın bunu kafanıza sonuçta eşleriniz sizin ne yapacağınızdan haberdar.

ya bi anne gelinlerinin oğullarının iyiy geçinmesine sevinir benim bildiğim.ne fesatmış yaa baksana kaynın nasıl çekinio.allahım neler duyuyoruz

gittim kızlar gittim... şunada bi açıklık getireyim aynı evde değiliz.. eltimde bende ayrı evlerdeyiz ama onun kocası annesinden çook çekinirr.. derdi o yani..
çok ama garip dimi banada çok saçma geliyo.. ama hiçç umrumda değil duysun banane..
yaptık alışverişimizi güzel güzel:enbuyukkk:
:lepi::1hug:

gittim kızlar gittim... şunada bi açıklık getireyim aynı evde değiliz.. eltimde bende ayrı evlerdeyiz ama onun kocası annesinden çook çekinirr.. derdi o yani..
çok ama garip dimi banada çok saçma geliyo.. ama hiçç umrumda değil duysun banane..
yaptık alışverişimizi güzel güzel:enbuyukkk:
:lepi::1hug:

oh ne güzel iyi yapmışın iyi kaydirigubbakcemile5

Benim anlamadigim sen herzaman bir yere gitmeden once kayinvalidene haber verir misin suraya buraya gidiyorum diye, yoksa kayinvaliden senden rapor mu alir hergun ne yaptin diye. Gitmisin gezmisin ve bunu ozellikle gizlemesen bile nerden haberi olacak ki? CADIARZU

X