Eltim hakkında yanlış mı düşünüyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ceyiz serme olayı olduğunda cağırmamış haklı. Hangi sıfatla cağıracaktı sizi? Ayrıca siz kadını kullanarak ailenize yalan söyleyip, sevgilinizle buluşmaya gitmişsiniz ne kadar çirkin şeyler. Yataktaki leke olayına gelirsek, sarı leke görüp hocaya gitmek cidden facia. Nasıl aklınıza geldi hocaya gitmek çok merak ettim? Alez yok mu yatağınızda? Ter lekesi vs bir seydir yani.

Çok fazla önemsiyorsunuz, size tavsiyem eltinizinde kayınvalidenizin de laf taşımasına ortak olmayın. Abim aldatır makyaj yap falan diye konuşmalarına da müsade etmeyin. O samimiyeti vermeyin. Benim eltim bana eşin seni aldatır diyemez, bende asla eltime diyemem. Bu böyledir.

Büyüden değil o kavga, sizin kıskançlığınız fitnenizden kaynaklı.
Başta siz bi çeyiz için ortalığı karıştırmışsınız mutlaka duymuştur kız soğumuştur sizden. Kim niye ortada fol yok yumurta yokken eltin bile olmamış kızın çeyizine gitmek için ağlar ki.
Sırf mobilyalarını görüp kendine daha iyisini aldırmak için merak etmişsin bence.
Bende olsam sizin gibi bi eltiyle anlaşamazdım.
Pireyi deve yapıyosunuz resmen ne saçma.

Bütün tantana şu yeni evli olmanıza rağmen sizden ayrı yatan adamın ailesi için mi kopuyor?

Hey Allah’ım ya.

Sevilmediğin bir evlilik içindesin halen derdin elti de elti.

Şaka mısınız ortada nişan söz bile yokken elti sizi çeyiz sermeye çağırmadı diye gözler kan çanağına dönecek kadar ağladınız mı Allahım millette ne dertler var (!)
Yalan ya
Zor bela gitmiş eşini görmek için
Biz niye ayrıyız diye ağlamış
Savunmada eltim çağırmadı
Ortalığı karıştırsın diye yani

Niye çağırcakmıs seni çeyize nikaha ? Resmî bi bağın yokmuş ki o aileyle. Seni ciddiye almaması normal. Hüngür hüngür ağlamak çok komik.
Bana bu yazdıklarından eltin seni degil de sen eltini fena halde kıskanıyormuşsun gibi geldi. Videolarda eltinin sana yan gözle baktığını nasıl cozdun hayret bisey. Kadını incelediğin için her şeye takıyorsun.

Uzak duracağına bir elti bir kv nin arasında mekik dokuyorsun, ne yapsalar müstehak, azıcık akıl..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…