Elmacık kemiklere,yanaklara,çeneye ve dudağa yağ dolgusu ..Badem göz estetiğim....;))..

Yanaklar erimesin lütfeennn .. Ayy valla çok üzülürüm,çok güzel duruyor beğeniyorum şimdi.Birde benim göz kenarlarımda çekildiya yüzüm yukarıya doğru çekiliyor gibi hissediorum çok güzel bir duygu bu..
Spor konusunda son zamanlar tembellik ettim farkındayım.Burun ameliyatımdan dolayı ara vermek zorunda kaldım.En yakın zamanda sıkı bir spora başlayacagım zaten,kışta geldi..Tam zamanı

Artık bir yerine takma yeter:) gayet güzelsin.Dr eğer sen takarsan ve ikna edersen yapar.Çünkü güzellik bir yerde göreceli.E bir de plastik cerrah mantığıyla bakarsa yandık valla:) şu buluşma işini düşünelim derim:) göğüsler süper olmuş ama.resmi açıp bakamadım ama karşıdan belli:)

Tamamdır canım Buluşma oldugunda senide bilgilendiririm ben Genelde Doktorumuza gittigimizde Bağdat caddesinde ayarlıyoruz buluşma.. Fotoları sonra incelersin artık

Gerçekten tam zamanı.Bem tam bir spor hastası olarak üzülen ,sevinen, morali bozuk herkese tavsiyem spor:) Benim yanaklarda yoktu dolgu.Sadece gözaltı ve nazobiyal çizgilerde vardı ama çok şiştiği için sanki çok fazla yağ konmuş gibi oluyor biliyorsun.Baya eridi sonra da gereksiz birkaç kilo verince yüzüm baya zayıfladı .Ben de botox ve dolgu yaptırmak istiyorum ama da bilemiyorum.O bile korkutuyor inan.Yağ alma zaten bir işlem.Onu sanmam yaptıracağımı da.Hyalüronik asit olabilir ama o da 8 ayda eriyor.İşin aslı senede 3000 TL ayırmak lazım bu dolgu ve botoks işine.Herşey paraya bakıyor.Yoksa ben dr kadar biliyorum da ne yapılacağını.Kısa sürede eriyip gidiyor.Belki senin drdan da fikir alırım.Sonuçta hepsi geçici.

Tamamdır canım Buluşma oldugunda senide bilgilendiririm ben Genelde Doktorumuza gittigimizde Bağdat caddesinde ayarlıyoruz buluşma.. Fotoları sonra incelersin artık
Sevinirim valla.Benim hiç resmim yok biliyosun artık orda canlı görürsün:) bağdat caddesi zaten benim mekanım.Çok da yakınım.Buluşuruz.

Hyalüronik asit benim ilk dudak dolgumdu biliyorsun.O bile benim dudakta fazla kalmadı.. Yağ dolgusundan daha memnun kaldım açıkcası,birde işlemler tekrarlandıkça kalıcılık artıyor Bu işe giriştinmi gerisinide geetireceksin.Hani bir kez yaptırıp bakayım nasıl oluyor mantıgı ile olursa para çöpe gitmiş oluyor çünkü..
Çok kalıcı yöntemler olsa sanatçılar basar parayı onu yaptırır.Onlar bile sürekli yeniliyorlar botox tur dolgudur.. Dudağa biraz daha kalıcı olan bir dolgu yapacagım sana demişti Hasan bey.Çünkü erime cidden bende hızlı oluyor farketti..
Yanaklarıma yağ dolgusunu Kas Zarı Altı yöntemi le uyguladım demişti.Bu yöntemde yine erime oluyor tabi ama kalıcılıkta belirli miktar oluyor demişti.Çenemdeki oldukça gitti,tazelenmesi gerek ama yanaklar 7 ay olmasına rağmen çok hoş Ama o ilk birkaç aydaki dolgunluk yok tabi.Buna şükür,aşşagıya doğru inen bir çöküklük yok en azından Yaş ilerledikçe dolgu botox a merak artıyor :) Gıdımda çıkıyor,sinir şey..Önceden hulahop çevirirdim boğazımda,o yüzden uzun ve ince boğazım vardır ayıptır söylemesi çok hoştur Ama yaşla birlikte gıdıda yağlanıyor

Ben hyalüronik asidi gözaltı ve nazobiyal çizgi için istiyorum.Yanaklara istemiyorum.Tekrarlandıkça haklısın artıyor ama lipofilling ufak da olsa bir cerrahi müdahale gerektiriyor.Diğer dolgu 15 dkda bitiyor.İnan bir dr arkadaşım olsa alırım dolguyu 8 ayda bir yaptırırım:) Botox da süper ama sürekli yaptırmak lazım onu da.Gıdın var mı ya yok gibi.Yani hiç dikkatimi çekmedi.O zaman yoktur demekki:) çok fazla takılma.Sen bu işlere çok meraklısın.Hatta fazla:) Ben mecbur kalmadıkça istemiyorum ya da dolgu botoks gibi basit şeyleri tercih ediyorum.Sonuçta bu yaşta çok müdahale yapılırsa ileride ne yaptıracağız şekerim:) dudaklara da takılma inan .Ben tvde görüyorum çok şişirilen dudaklar çok belli oluyor ve kötü duruyor inan bana.Herkes de birbirine benziyor.Dolgun dudak evet güzel ama doğal olursa.Eğer dolgu vs yapılacaksa da bence seninki gibi doğal olması çok daha güzel inan bana.Aksi taktirde yapay duruyor.Bu arada saçlarınn şu anda ne renk bilmiyorum ama kesinlikle koyu renge boyat.Kahve tonları yani siyah vs değil.Çok öptüm .en kısa zamanda görüşmek üzere

Acil yardım ben kendmi bilmez halde gıdıp dolgu ve botoks yaptırdım üstelik emziriyordum soledım bısey olmaz dedıler... Düşünemedim yardım lütfen bebegıme zararım dokunur mu

Acil yardım ben kendmi bilmez halde gıdıp dolgu ve botoks yaptırdım üstelik emziriyordum soledım bısey olmaz dedıler... Düşünemedim yardım lütfen bebegıme zararım dokunur mu
Nettende araştırma yaparsan Emzirme ve Hamilelik gibi durumlarda Botox ve dolgunun önerilmediğini bulabilirsin canım.Keşke yaptırmadan önce araştırsaydın .Özel bir durumun var sonuçta!

Ne yapmalıyım pekı yardımcı olun lutfen
Valla uzman bir cerrahtan bilgi almalısın bence.Yani emzirme ve hamilelikte dolgu be Botox un yasak olduğu bilgisi var nette ama yapılırsa ne yapılabilir bilgisi yok .. Emzirmen yasaklanabilir sanırsam.. Yarın işlem yaptırdığın yerle konuş,olmazsa başka bir yerden bilgi al yardımcı olmalarını rica et..

estetik yaptırmadık yer kalmamış sanırım
Asıl size yazık.Sürekli insanlarla bir sataşma,bulaşma derdindesiniz.Normal,mutlu bir insanın yapacagı hareketler değil bunlar.Psikolojik destek alın bence . Ayrıca ihtiyacınız olmayan bir konuda ne işiniz var? Sırf insanı üzmek amaçlı girip araştırıp yorum yazmak için dolaşıyorsunuz.. Siz benim muhattabım değilsiniz olamazsınızda! Lütfen gidin kendi derdiniz ne ise onunla uğraşın !

Yazık yazınızı neden sildiniz? Burakın rahat olun..Insanlar ne iseniz onu görsün !
yazık acıdım bu yasta bu estetik demiştim sonra bunu yazdım rahatım zaten açık sözlüyüm insanları kendine getirmek lazım yoksa ortada esra ceyda tarzı vakalar doluyor herkes aynı kalıptan çıkıyor

Beni görmeden böyle yorum yapmanız bilip bilmeden yani komik..Polemik sizin işiniz,benden uzak Allaha yakın olun..Yaşımı biliyormusunuz acaba?Ben iki çocuklu bir anneyim,eminim benden ufaksınız ayrıca..Estetik işlemlerim abartı olmayan asla belli olmayan işlemler.Gerçekten rahatsız olduğum yerlere işlem yaptırdım ve şimdi mutluyum.Yaptırmayıp mutsuzmu olsaydım? Yüreğimi,kalbimi bilen biliyor.Lütfen bilmediğiniz emin olmadığınız şeylere yorum yapmayın.Sizden hiçbir yorum beklemiyorum.Enerjimi düşürüyorsunuz her ne kadar bundan mutlu olsanızda..
Haa bu arada olurda yaşınız benim gibi ilerler çevrenizden veya eşinizden,arkadaşlarınızdan göğüsleriniz ile ilgili veya başka yeriniz ile ilgili sizi üzecek bir durum olursa...Olurda estetik yaptırmak zorunda kalırsanız bana yazdığınız ve beni üzdüğünüz bu yorumlarınız aklınıza gelsin! Sizi Allaha havale ediyorum çünkü..

beni her halimle beğenmeyecek eş zaten uzak dursun..arkadaşlarım ve eşimde öyle ise onlar benim eşim ve arkadaşım kalamaz memem dış görünüşüm için eleştireceklerin cehenneme kadar yolu var sizin bunu kabul etmeniz şaşırtıcı bence insanı memesi yüzünden dışlamak şok edici..
edin tabi Allaha havale edilecek ne yaptım acaba bu kadar estetik yazık dedim diye mi gerçekten çok kötü ve takıntılı olan sizsiniz hanımefendi.. hemde saldırı da ilk sizden geldi.

Size birşeyleri anlatabilmek güç.Anlatmakta zorunda değilim zira beni anlamanız o düşüncelerinizle imkansız.. ,sadece buradaki saldırılarınız değil fotoğraftaki saldırılarınızıda birçokkişi biliyor zaten.Size artık cevap bile vermeyeceğim.Allah size hidayet versin..

ben resimlerinizi merak ettim ama göremedim

bu arada ilk resminizdede gayet hoş görünüyosunuz ama insan nasıl mutlu olucaksa öyle yaşamalı :)

büyük memelere çamur atmayalım lütfen her kadın ister diyen bendim demi :)
bence sizi Allah kibir duygusundan kurtarsın onun vermediği seylerle hemde
selametle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…