Elmacık kemiklere,yanaklara,çeneye ve dudağa yağ dolgusu ..Badem göz estetiğim....;))..

Ismimin üzerine tıkla.Fotoğraflar yazısı var yanında fotoğraf sayısı var.Sayıya tıkla fotolar açılacak
Baktım ve çok beğendim harika görünüyorsun:) başarıl bir çalışma önceki halini bilmiyorum ama temel sağlam olmasa bu kadar güzel olmazdı bence:)Hasan bey listemde ilk sıraya yükseldi.Dudaklar bence de birazcık daha kalın olabilirmiş:)

Teşekkür ederim canım dudaklar eridi maalesef,benim metabolizma hızlı çalışıyor ondan Ama önümüzdeki ay yenileteceğim inşallah Dudak diğer yerler gibi değil.Sürekli tazelemek istiyor,birde hareket eden bir yer olduğu içşn dolguyu eritiyor canım.Ama yüz dolgusu inanılmaz memnunum ve tavsiye ediyorum Hatta yanaklara biraz adamı yaptırsam diyorum :)

Tekrar yağ dolgusumu yaptıracaksın ameliyat gibi?

Canım gayet fit gözüküyosun nefen lipo oluyosun? Hatta sana selülit için bişey yapımusun diye soracaktım, sıfır selülit maşallah.

Canım gayet fit gözüküyosun nefen lipo oluyosun? Hatta sana selülit için bişey yapımusun diye soracaktım, sıfır selülit maşallah.
Karın bölgemi beğenmiyorum Iki hamilelik ve doğum Dan dolayı biraz inatçı yağlar var canım. Bel ve karın bölgeme bir miktar fazla değil traşlansa iyi olur bence
Selülit var aslında ama çok değil.Selülit siz kadınım olur ya

Gayet iyisin canım iki doğuma rağmen, maşallah diyim ben doğum yapsam dağılırdım kesin:) bu arada bugün dudağıma dolgu yaptırdım gülşah şeyma'nın önerdiğ nişantaşındaki i ipeg kliniğinde Akın beye.avrupa yakasında oturduğum için onu tercih ettim, memnun da kaldım.göz çevreme botox da yaptırdım.haftaya kontrole gittiğimde de burun kenarı oyuklarıma dolgu yaptırıcam.
Sana çok teşekkür ederim tecrübelerini benimle de paylaşıp karar vermemde yardımcı olduğun için:)sevgiler

Aaaok sevindim ve merak ettim sonucu.Foto eklesene lütfeeennn Bende yaptırcam yaa,dudaklar istiyor artık Birde fiyatı özel mesajla yazarmısın bana

Sağ taraf biraz fazla şişti damara gelmiş iğne, azcık da morardı içten ama hiç acımadı çok şükür:)o yüzden sağda biraz asimetri var, bikaç güne geçer dedi doktor

Bu da rujlu hali:)

Üst kısma biraz daha dolgu yapılsamıymış sanki .. Tam bir tüpmü kullanıldı dudaklara canım?
Bu arada rujlu halide güzel duruyor heee sabırsızlandım,gaza geldim bak şimdi Güle güle kullan,güzel olmuş canım.Artıl sık sık yaptırırsın

Kav defa toplam Lipo oldun gobeginden? Ayni bölgeden kac defa yapilir siniri var mi acaba?
Lipo yaptirdigin zaman korse gerektoriyor mu herdefasinda? Mesela gecen defa da Lipo olmustun degil mi göbeginden? Korse takmismiydin??

Sadece göbek kismndan mi lipo oldun yoksa baska bölgeden de oldun mu?
Hasan bey klasik lipo yapiyor degpil mi? LazerLipo mu yoksa yapiyor mu??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…