Elmacık kemiklere,yanaklara,çeneye ve dudağa yağ dolgusu ..Badem göz estetiğim....;))..

Evet kuzum istanbul ataşehir deyim ben de yaptırmak istiyorum ama kalıcı olsun ıstıyorum cunku sureklı yenılemeye maddıyatım elvermeyebılır yag dolgusu ıstıyorum aslında sence nasıl yapmalıyım
Özelden mesaj attım sana,bir incele istersen :KK66:
Yenilemek gerekiyor maalesef. Ama kalıcılık kişiden kişiye değişiyor aslında. Metabolizması hızlı çalışan kişide erken eriyor,yavaş çalışanda yavaş :)) Bende çabuk eridi,yag dolgusunda daha iyi sonuç aldım. Kalan bana yeterli zaten :KK66:
Ama yag dolgusuda öylemkolay degil,vücutta yag alınıyor. Ayrıştırılıp enjekte ediliyor. Ameliyat oldugunda araya katıp onuda yaptırmak mantıklı ..

Aslinda ihtiyacin yokmus guzelmişsin zaten ama amaliyatli halini cekmissin. Amaliyatli olmasina ragmen seksi gorunuyor :)
Ilk mesajı okudum. Suanki halini merak ettim. :) 2014 te yapmissiniz ta...

Aslinda ihtiyacin yokmus guzelmişsin zaten ama amaliyatli halini cekmissin. Amaliyatli olmasina ragmen seksi gorunuyor :)
Ilk mesajı okudum. Suanki halini merak ettim. :) 2014 te yapmissiniz ta...
Canım,çok yorgun üzgün bir ifade veriyordu. Özellikle uykusuz kaldığımda çok düşüyordu gözlerim. Şimdi çok diri ve genç duruyor :) Sanki sıkı bir at kuyruğu yapmış gibi yani :KK66:

image.jpeg

Kızlar,fotoyu kırpmak zorundayım.. :)

4 gun once bn de yuzume yag enjeksiyonu yaptirdim. Ama memnun muyum diil miyim bilemiorum. Sacmaliklar oldu. Gobegimden veya bel yanlarimdan yag alinir diye dusunuodum, yanlar kok hucre acisindan zengin diilmis, gobegimde yeterli yag yokmus. Ic bacak karar verildi anestezi oncesinde. Neyse uyandim hem ic kisimdan hem dis kisimdan toplamda 5 ayri noktadan yag alinmis. Ic kisimda da yeterli yag olmadigindan boyle yaptik dendi. Bacaklarim yuzumden daha cok agrio, acio. Hem sisti hem de siyaha yakin mor bu alanlar. Ne kadar surede gecicek bilmiorum, cok gerio bu durum beni. Yuzumde sadece goz altimda morluk var. o bakimdan iyi ama tabiki igrenc bi sekilde sis. Biran once bu sislik gecsin de sonucu goriim istiorum. Bugun arnica jel kullanmaya basladim. Bacaklarimdaki sizlamayi aldi ama insaallah morlukta da ise yarar. Malum yaz geldi... simdilik gordugum tek olumlu sey cildim cok guzellesti.

Merhaba arkadaşlar. Ben de yüzüme yağ enjeksiyonu yaptırmak istiyorum. Yaptıran arkadaşlar memnun musunuz? Kalıcılık durumu nedir? Hala devam ediyor mu? Merak ediyorum.

wooowwww hollywood yıldızları gibi olmussunuzdur eminim cok merak ediyorum tamamen iyilestiginiz halinizi :nazar::KK200::halay:

Yuzumdeki ve bacagimdaki sisler 10. gunde normale dondu. Yani tamamen inmedi ama insan icine cikilabilecek hale geldi. Suan tum sislerim indi bugun 19. gun. Bacagimdaki o siyaha yakin morluklar gecti tamamen. Yuzumde de (sadece gozaltimda vardi) ince sayilan bi hat kizarik gibi suan yani morluk diil de kirmizimtrak bi renk. Neyse bazi faydali olabiliceini dusunduum tecrubelerimi yazmak istiorum. Bunlardan ilki arnika krem daha dogrusu jel. Bu jel odem ve morluklarin dagilmasina yardimci bi jel bacaklarimda daha cok faydasini gordum sanirim oraya daha cok yedirebildigim icin. Ikincisi ananas hapi diye gecen bi hap sanirim pek cok marka var o yuzden eczacinizin onerdigini kullanin. Kremden daha etkili cunki kullanmaya basladiim gunun ertesi bile farki hissettim. Sureci hizlandirdi. Ucuncu tavsiyem operasyondan once mutlaka kapatici ve fondoteni hazir edin. Bn bi haftada iyilesirim sandigim icin gerek gormemistim yanilmisim. Mac'te tamamen kapatan fondoten varmis, bi de dermacolor ancak bnm bunlari alicak vaktim olmadi, son dk daveti olunca. Bn en yakin eczaneye gidip physicians formula kapatici ve fondoten kullandim. Kapaticiyi acik renk almak gibi bi hata yaptim fondotenle ayni renk alin bnce. Kapatici kullanmak istemezseniz fondoteni surup morluk olan yerlerin uzerine tekrardan parmak ucunuzla hafif dokunuslarla ustunden gecin kapanio. Ama kapaticisi yogun baya. Fondotenden once gunes koruyucu kullanin mutlaka. Fondotende de 15 koruma vardi ama az diye bn de kullandim koruyucu. Aklima gelenler simdilik bu kadar.

Yuzumdeki ve bacagimdaki sisler 10. gunde normale dondu. Yani tamamen inmedi ama insan icine cikilabilecek hale geldi. Suan tum sislerim indi bugun 19. gun. Bacagimdaki o siyaha yakin morluklar gecti tamamen. Yuzumde de (sadece gozaltimda vardi) ince sayilan bi hat kizarik gibi suan yani morluk diil de kirmizimtrak bi renk. Neyse bazi faydali olabiliceini dusunduum tecrubelerimi yazmak istiorum. Bunlardan ilki arnika krem daha dogrusu jel. Bu jel odem ve morluklarin dagilmasina yardimci bi jel bacaklarimda daha cok faydasini gordum sanirim oraya daha cok yedirebildigim icin. Ikincisi ananas hapi diye gecen bi hap sanirim pek cok marka var o yuzden eczacinizin onerdigini kullanin. Kremden daha etkili cunki kullanmaya basladiim gunun ertesi bile farki hissettim. Sureci hizlandirdi. Ucuncu tavsiyem operasyondan once mutlaka kapatici ve fondoteni hazir edin. Bn bi haftada iyilesirim sandigim icin gerek gormemistim yanilmisim. Mac'te tamamen kapatan fondoten varmis, bi de dermacolor ancak bnm bunlari alicak vaktim olmadi, son dk daveti olunca. Bn en yakin eczaneye gidip physicians formula kapatici ve fondoten kullandim. Kapaticiyi acik renk almak gibi bi hata yaptim fondotenle ayni renk alin bnce. Kapatici kullanmak istemezseniz fondoteni surup morluk olan yerlerin uzerine tekrardan parmak ucunuzla hafif dokunuslarla ustunden gecin kapanio. Ama kapaticisi yogun baya. Fondotenden once gunes koruyucu kullanin mutlaka. Fondotende de 15 koruma vardi ama az diye bn de kullandim koruyucu. Aklima gelenler simdilik bu kadar.

Çok sağol canım :KK16: Bekleyip göreceğiz artık :KK31: Yarın burnumdai bant çıkacak inşallah,bakalım o zaman nasıl görünecek gözüme.Bantlı halini sevmiştim ama :KK52:Beğenmezsem tekrar bantı yapıştırırım bende :KK53:
Gözlerim ilk dikkat çeken yer aslında,herkes gözlere hasta oldu :21: Yüz dolğusu yaptırdıgımı bilmeyen burun ameliyatı sonucu yüzümün doldugunu sanıyor :KK9:Yüzün dolgunlaşmış,daha güzel olmuş keşke böyle kasla diyor.Hatta dudakların bile şişmiş yahu diyorlar :KK9: Bende belki kalır,belimi olur diyorum :KK34: Birkaç işlemin birarada olması gerçekten çok iyi oldu,direk sadece buruna odaklanmadım,o kadar meşgul ediyorki değişiklikleri izlemek :KK9:İyi oldu iyi :KK34: Düşünürsen darısı başına diyim arkadaşım.Ben çok mutlu oldum inşallah sende en az benim kadar mutlu olacagın sonuçlara gidersin :KK19:

Merhaba Arzum, sen sadece badem göz mü yaptırdı, kapak düşüklüğü de yaptırdın mı? Bende kapak düdşüklüğ var amelşyat olmam lazım, HasanFındık kapak esetetiğinde de başarılımı? Bazı kapak estetikleri yanında şaka germe yapılmazsa cok basarılı olmuyor, sen ne düşünüyorsu bu konuda? Beni eklersen çok sevinirim, resimlerni görebilirim, teşekkür ederim, sevgiler

X