Elmacık kemiklere,yanaklara,çeneye ve dudağa yağ dolgusu ..Badem göz estetiğim....;))..

Daha bir hafta olmuş, korkmayın. 3 hafta sonra belli oluyor. 1 ayda tam oturuyor. Öyle sarkma falan da olmuyor. Eğer orantı sorunu olursa, ilerde rötuş yapıyorlar. Sorun yapmayın, sabırla bekleyin. En önemlisi, yüzünü aşağı doğru eğik tutacak işlerden 1 ay kaçının ve yüzünüzün üzerine uyumayın. (Ben de sizin gibiydim, her gün ağlıyordum, sonra sonuç mükemmel oluyor, gençleşeceksiniz merak etmeyin)

çok teşekkr ederm cevap verdiğiniz için 15.günüm baya gitti hatta artk daha fazla gitmesin istiyorm ama bilemiyorm tabiki daha ne kadar gider dr sigara içmezsem %30 u kalır demişti inşallah kalan bu kısım %30 luk kısmıdır ilerde sarkma olursa işte o çok kötü inş olmaz çokk teşekkr ederm cevap verdiğiniz için :)

2014 mart ayında bende dolgu yaptırmıştım. Sarkma falan olmadı bende. Tabi erime oldu ama yinede eski haline göre memnunum sonuçtan Bence inanılmaz ışıltı gençlik katıyor yağ dolgusu İnşallah sizde çok memnun kalırsınız

1,5 yılı aşmış maşalah yine de tam olarak erimemiş sarkma felan olmamasına da çok sevindim inşallah bende de olmaz peki herhangi bi işlemden geçirilerek mi enjekte edildi yağlar o zaman daha kalıcı oluyormş ya ya da 2-3 seans mı yapldı bana tek kerede enjekte edildi 15 gün oldu inşallah geri kalanı da gitmez siğara felan da kullanmıyorm sizin adınıza sevndim :)

Tabiki,alınan yağ işlemden geçiriliyor öyle enjekte ediliyor Bir seferde oldu evet. Ama dudak dolgumu tekrarlattım çünkü orası hareketli bölge olduğundan dolayı erime oluyor Siğara kullanmamanız avantaj

Tabiki,alınan yağ işlemden geçiriliyor öyle enjekte ediliyor Bir seferde oldu evet. Ama dudak dolgumu tekrarlattım çünkü orası hareketli bölge olduğundan dolayı erime oluyor Siğara kullanmamanız avantaj
Ben fotoğraflarinizi göremiyorum değişimi merak ettim birde bu işlemler ne kadar tuttu acaba

hımm ben dudaklara yaptırmadım gerek yok yeternce dolgun şükür :) ama işlemden geçti mi geçmedi mi bilmiyorm şu an kalan bana yetiyor henz 25 gün felan oldu umarım gerisi de gitmez :)

Arzum merhaba.Ya ben badem göz estetiği hakkında bir soru sormak istiyorum.İz,kızarıklık falan kaldı mı? Yani mesela benim sağlık sorunum vardı ve burun ameliyatı oldum.Burun kenarlarım eskiye göre hafif kırmızı.Öyle dikkat çeken bir şey değil ama eskisi gibi de değil.O tarz bir durum oldu mu yoksa kendi eski derin gibi mi?

Benim saçlı deri içerisinden kesi oldu sadece. Kesi yeri hiç belli olmadı. Saç kapatıyor..

canım benim hangi doktora yaptırdın madde olarak ne kullanıldı dudak dolgusunda :)

Canım çok geçmiş olsunn ilk sayfada ameliyattan hemen önce ve sonra diye fotoğrafın var ben şimdiki halini çok merak ettim yeni fotoğraf ekledin mi acaba

Geçmiş olsun neden sigara içince gidiyorki

Canım çok geçmiş olsunn ilk sayfada ameliyattan hemen önce ve sonra diye fotoğrafın var ben şimdiki halini çok merak ettim yeni fotoğraf ekledin mi acaba
Can'ım,yüz fotolarımı kaldırdım maalesef. Biraz gizleyerek eklesemde ne kadar yardımcı olur bilemiyorum. Yüzümün tamamen görünmesini istemiyorum tabi,başka estetik işlemlerde oldum,özel fotolarım var çünkü..
Ama istersen özelden foto atayım yine gizlemeye çalışarak tabi :))

Çok sevinirim canım becerebilirsem özelden mesaj atıcam şimdi sana sende atmayı denetmisin bi ben yeniyimde

Tatlım,ilk dolgu işlemi olduğundan dolayı pek uzun süre kalmadı. Dolgu maddesinin tekrarlandıkça kalıcılık artıyor ve süresi uzuyor..
Istanbuldamısın sen?
Evet kuzum istanbul ataşehir deyim ben de yaptırmak istiyorum ama kalıcı olsun ıstıyorum cunku sureklı yenılemeye maddıyatım elvermeyebılır yag dolgusu ıstıyorum aslında sence nasıl yapmalıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…