Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

canm eger miden rahatsızsa mutlaka ballı iç. benim reflü ve ülser başlangıcı vardı 2 ay önce tedavi oldum simdilik bir sorun yok 1hafta sonra kontrol var eger sorun oluyrsa yada agrım olursa tekrar ballıyı denicem bakalım nasıl olcak şimdilik ii gidiyo

hiç yemeden diyet olmaz sonra tekrar 2 katını alıyorsun bunuda unutma arkadaşim ben suan onn acısını çekiyorum 7kilo verdim 18 kilo aldım

anladımcnm çok tşk ediyorum bende bi hafta bal koyarak denicm yoksa içemem eğer sorunum deam ederse senin gibi yapıcam zoru başarıp balsız içicem bişi daha sirke seni acıktırdımı

dene bakalım sende yazmaya devm et olurmu değişiklikleri paylaş ayrıca tok tutuyor inn yemek yemesen aklıma bile gelmez ama çok susuyorum

soğan suyu bni öle yapıyor yazıcam tabi şimdi ılık bir suda sadec sirke içmeye çalşıcam çünkü elma midemi bozdu rahatlsın dye tabi içebilirsem

arkadaşlar hepinize merhabalar ben aranıza kk ya yeni katıldı.benimde boyum 1.65 kilom 75 vermem lazım .sigarayıda bırakınca sürekli bişeyler yeme isteğinden dolayı kilo aldım.rejie başladım ama nasıl olacak bilmiyorum.İşim masa başı diyebilirim hareketlerim kısıtlı yeni işimde (hoş kiloyuda burada aldım).akşamalrı evde sürekli uğraşıyorum.spora zaman kalmıyor

bende aynı ölçülerdeyim yalnız basenim fazla ben soğan suyu ve sirkeli karışım içiyorum tabi ydiklerimide dikkatediyrum spor yapmya çalışıyorum ama sık değil gerçi bende 5.günümdeyim yani yeni başldm tartılmadım 2 ay sonra tartılıcam
öncelikle beyninde bitir herşeyi ve kesinlikle ekmeği şekeri abur cuburu kes ve 6dan sonra yemk yeme en azındn ben öle yapıyorum

mrb 01duygu bende masa başi calışıyorum sporda yapamıyorum evde yapmaya çalışıyorum ama yemene içmene dikkat et ve elma sirkesi su gerçekten işe yarıyo

nastasia yanlış yapıyosun cnm.sabah aç karnına birde akşam yatmadan içeceksin.
ben yaklaşık 10 gün oldu başlayalı.çok faydasını gördüm.
birde öyle dene cnm.

biliorum cnm ilk başta öyle denedim faydası oldu gerçekten ama sabah aç karnına içince midemde ekşimeler oldu bende kahvaltıdan sonra içmeye başladım:)))) etkisi olmadı((

Bende bende yapıcam. Kilo vermek istiyorum. Eski halime dönmek istiyorum. Eskiden 49 kiloydum şimdi 70 kiloyum. çok üzülüyorum. Arkadaşlarım hep düğün fotolarını görünce bu senmisin diyorlar. ınanamıyorlar doğal olarak.
Bende kilo vermek istiyorum yaaaa

peki bu karşımı yemekerden öncemi sonra mı içeceğiz ben birkaç gündür yeni içmeye başladım ama sabhları kalkar kalkmaz 1 bardak içiyorum doğrusu nasıl söylermisiniz

bir haftadan fazla zamandır içiyorum. bir hafta sonunda tartıldığımda 1 kilo verdiğimi gördüm. ama ilk tartılmamda reglimin ilk günü olduğu için bu 1 kiloyu verilmiş saymıyorum açıkçası. yine de bir haftada bir şeyler değişmesini de ummadığım için devam ediyorum.yanında hafif bir diyetle en az bir ay kullanacağım. eğer fark ederse yazarım. :) umarım herkes sağlıklı bir şekilde kilolarını verir.kolay gelsin

ben sadece geceleri yaatarkn içiyorum sabahları soğan suyu içiyorm dün saabah karışımı denedim midemin şiştiğini hissetim o yüzden sadece geeceleri yatarken içiyorum umarım faydası olur sadece 1 öğün içtiğimin....ve ugün 6.günüm diyettimin

selam kızlar ben daha öncede kısa bir süre denedim sonra bitkisel ilaca başladım arada içtim bağırsakları çalıştırdığı kesin ama yemek sonrası yarım bardak içtim..az önce netten iyice araştırdım sabah aç karnına ve akşam yatmadan önce bir bardak ılık suya 2 yemek kaşığı elma sirkesi 1 tatlı kaşığı bal yazıyordu sirkeyi 1 kaşık kullananlarda var..sonuç olarak 1 haftada 1-1,5 kilo verdiriyor geneli öyle yazmış bu sabahtan itibaren tekrar başladım 2-3 hafta arlıksız kullanıcam pazartesinden itibaren tartılıp yazmaya başlarım ..herkese sağlıklı bol kilo vermeler:))))

ay hadi inşallah veririz hepimiz bende araştırdım sabahları aç karnına daha iymiş ama ben soğan suyuda içtiğimden sabahları pek içmek istemiyorum acaba gece yatarken içmek etki yapmazmı aha bak kafam karıştı şimdi:Skafamçokkarıştı

peki bu karşımı yemekerden öncemi sonra mı içeceğiz ben birkaç gündür yeni içmeye başladım ama sabhları kalkar kalkmaz 1 bardak içiyorum doğrusu nasıl söylermisiniz

canım ben sabah uyanınca bir bardak gece yatarken bir bardak içiyorum etkisini görmeye başladım bugün 11,günüm göbegim neredeyse kalmadı:)

ay bende yaazabilecekmyim göbeğim kalmadı diye o kadarda dikkat edyorum yemiyorum aama hadi hayırlısı morelimi bozmıcam azimle deam :)

inn çok farkediyo 1 ay sonnda kilomu merak ediyorum göğüs kısmından ve belden 2cm incelme olmuş ama basen aynı basenim erimicekmi acaba yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…