Ella ile Regl gecikmesi

bunu söylemek istemiyorum normalde ama yaşım kücük kan testi veremem ailem öğrenir bu yüzden buradan yardım almaya calısıyorum ama en kısa zamanda birkac tane idrar testi alıp onları yapacağım eğer birşey varsa zaten en az birinde pozitif çıkar eğer hepsi negatif çıkarsa tüm testlerin yanılma payı olduğunu sanmıyorum
Canım o zaman predictor early diye bir test markası var ondan yap o da şöyle pahalı bi test ama en iyisi diye geçer 100 küsür tl fiyatı var ama onu yap erkek arkadasin da yardımcı olsun canım

Canım o zaman predictor early diye bir test markası var ondan yap o da şöyle pahalı bi test ama en iyisi diye geçer 100 küsür tl fiyatı var ama onu yap erkek arkadasin da yardımcı olsun canım
yanılma ihtimali varmı pahalı bir testmiş ben birkaç test alırım diye düşündüm ama bundan birkaç tane alamam bir tane alsam kesin sonuç verir değil mi birde belirli bir zamanı varmı testi yapmak için bazıları sabah ilk uyandığında yapmalısın gibi şeyler söylediler o yüzden soriyim dedim

yanılma ihtimali varmı pahalı bir testmiş ben birkaç test alırım diye düşündüm ama bundan birkaç tane alamam bir tane alsam kesin sonuç verir değil mi birde belirli bir zamanı varmı testi yapmak için bazıları sabah ilk uyandığında yapmalısın gibi şeyler söylediler o yüzden soriyim dedim

Evet bekleyebilirsen 20 gün tamamlanmasını bekle bekleyemezsen bu testten bir tane al sabah ilk idrarınla yap gece hcg seviyesi birikir çünkü daha iyi sonuc alirsin ve canım ertesi gün haplarından emin ol daha ucuz bi yöntem zaten

Ayrıca ekliyim her zaman yanılma payı vardır kan testi olmadıkça ama piyasadaki en iyi testlerden biridir

Merhaba kızlar korunduk fakat prezervatif ciktş icime akti mi akmadi mi emin degiliz o yüzden ella aldım ve içtim ama bugun gecikmemin 8. Günü ve yumurtlama dönemim bile degildi sizce ihtimal var midir
Ben ella ne zaman kullansam 2 gün içinde regli oluyorrum ama doktoruma sorduğumda kişiden kişiye değişiyor kimisi regli oluyor kimisi ise reglisi attıyor demişti tamamen bünye ile alakalı, demişti. Ama ella güvenliği yüksek bir ilaçtır.

Yok tatlım yerlesme kanaması olur ve biter reglin bitince rahat etmezsen test yaparsın ama regl olmussun
evet biliyorum yani yerleşme kanaması pıhtılı olmaz zaten ama simdi az kan gelince yine bi stres oluyorum normal olarak zaten regl ve yerleşme kanaması ayırt edilir ben sadece az gelince bi korktum

Ertes72 diye bir ilaç var bende onu kullandım. Bu ilacı kullanan var mı? Bugün adet olmam lazım ama olamadım henüz akşam saat 21:56 şu an. Aynı senin gibi içim içimi yiyor 7 ekimde ilişki oldu eşim emin aslında içerde bişey olmadığına ama ben yinede 6 saat sonra ilaç içtim. Dünde ilişkiden 11 gün sonra erken gebelik testi yaptın negatif çıktı. Hamile değilimdir ilaçtan dolayı gecikme yaşıyorum diye avutuyorum kendimi artık son 2 haftam hep ağlayıp hayatı zindan ederek geçti

Ertes72 diye bir ilaç var bende onu kullandım. Bu ilacı kullanan var mı? Bugün adet olmam lazım ama olamadım henüz akşam saat 21:56 şu an. Aynı senin gibi içim içimi yiyor 7 ekimde ilişki oldu eşim emin aslında içerde bişey olmadığına ama ben yinede 6 saat sonra ilaç içtim. Dünde ilişkiden 11 gün sonra erken gebelik testi yaptın negatif çıktı. Hamile değilimdir ilaçtan dolayı gecikme yaşıyorum diye avutuyorum kendimi artık son 2 haftam hep ağlayıp hayatı zindan ederek geçti
Canım sakin ol bak benim reglim bir ay atladı dün regl oldum en kotu kan testi ver icin rahat etsin ama hapı ilk 6 saatte alarak %99 a çıkarılmış korunma yumurtlama dönemindeysen bile ilaç yumurtlamayı engelliyo ve çok horöon içeren bi ilaç sakinligini koru ve bekle canım

Canım sakin ol bak benim reglim bir ay atladı dün regl oldum en kotu kan testi ver icin rahat etsin ama hapı ilk 6 saatte alarak %99 a çıkarılmış korunma yumurtlama dönemindeysen bile ilaç yumurtlamayı engelliyo ve çok horöon içeren bi ilaç sakinligini koru ve bekle canım
Bir şey daha ekliyim canım bir haftaya kadar gecikme zaten normal kabul edilir

X