Ella hapının etkileri kaç ay sürer

tmm da kuzum o o ay için geçerli değil mi senin hormonların üç ay içinde çıkıp çıkıp inmiştir bence bi test yap negatif çıkınca için rahatlar
Ama işte yaşadığım ne varsa bakıyorum progesteron yüksekliği diyor göğüslerde şişme sinir açlık krizleri regl düzensizliği vs.o ella da onu yükseltiyomuş zaten o yüzden bunları yaşıyorum şu an hala yüksek ki böyle oluyor o yüzden test de yanıltır diye

pozitif çıkarsa doğruluğunu o zaman düşünürsün de negatif çıkarsa için rahatlar bence senin kadın doğumdan ziyade anksiyeten de gelişmiş bi test yapmak bu kadar zor olmasa gerek

pozitif çıkarsa doğruluğunu o zaman düşünürsün de negatif çıkarsa için rahatlar bence senin kadın doğumdan ziyade anksiyeten de gelişmiş bi test yapmak bu kadar zor olmasa gerek
Şu an regl olduğum için yapamam da zaten 4 kere regl oldum sence ihtimal var mı gebelik için peki? bu kadar reglden sonra varsa yapayım bitince ben de içim rahatlasın

başka bi sosyal medya plartformunda ilk aydan hamile kalan çok olmuş kafam karıştı :KK43:
Çok fazla yanlış bilgi de var ama benim anladığım hamileler regl görmüyor onların kanaması başkaymış yada korunmadıkları zaman gecikince anlamışlar hamile olduklarını

Düzenli olarak regl olduysan aylardır hamile değilsin benim anladığım bu.
Pardon yanlış yazmışım ilk aydan regl olanlar var demek istedim 😅 benim döngüm adetimle birlikte 25 gün yani 20 günde bir adet oluyorum bunun 1 haftası zaten yumurtlama yani ben hamile kaldığımı nasıl anlıcam bilmiyorum rahme yerleşene kadar adet oluyorum :KK43: o yüzden merak ediyorum adet olan varmıdır diye

Pardon yanlış yazmışım ilk aydan regl olanlar var demek istedim 😅 benim döngüm adetimle birlikte 25 gün yani 20 günde bir adet oluyorum bunun 1 haftası zaten yumurtlama yani ben hamile kaldığımı nasıl anlıcam bilmiyorum rahme yerleşene kadar adet oluyorum :KK43: o yüzden merak ediyorum adet olan varmıdır diye
Yokmuş yokmuş rahat ol kanama az gelirse yani lekelenme tarzı o zaman hamilelik normal regl oluyorsan her zamanki gibi değilmişsin

X