ELIPTIK ile Zayıfla

aylin90

9.Takm•Bşlgç 128kg•Gncl 103.3kg•hdf 80kg•boy 168
Kayıtlı Üye
18 Mart 2009
8.660
3.741
Merhaba arkadaslar. Bu konuyu acma nedenim şu...

SPORSUZ zayiflanmiyor.
ELIPTIK yapan tüm arkadaslari buraya bekliyorum.

Saglikli beslenmeyle birlikte Spora merhaba diyelim...

Menüler paylasilsin, Spor günleri belirlensin. Beraber yapalim gururlanalim...

MOTIVE OLALIM BIRLIKTE...

Her cuma tartilma günü olsun.
Istediginiz rejimi uygulayabilirsiniz, yeterki Spor olsun.

Katilmak isteyenler bana
baslangic Kilo
Hedef Kilo

Bildirirse sevinirim.

Merhabaa hosgeldinn.
Her cuma bildirim olsa güzel olur.
Sporlarimizi paylasiriz birlikte yapariz. Böylece kendimizi spora iteriz ama bir hevesle... motive olarak :KK76:

merhaba ben katilmak isterim, sürekli bildirim mi yapilacak?

baslangic kilo: 71
Hedef kilo: 49
Eliptik aletin var sanirim? Haftada kac gün yapiyorsun ve nezamandir rejimdesin vs vs kendini tanitirmisin

Eliptik aletin var sanirim? Haftada kac gün yapiyorsun ve nezamandir rejimdesin vs vs kendini tanitirmisin
evet var. saglikli beslenmeye yeni basladim. haftada 4 gün yapiyorum. yeni basladim zaten. yaklasik 45 dk 60 dk yapiyorum. 30 yasindayim. karatay tarzi beslenmeye calisiyorum zorlansamda.boy 155 . sende kendini tanitirmisin?

evet var. saglikli beslenmeye yeni basladim. haftada 4 gün yapiyorum. yeni basladim zaten. yaklasik 45 dk 60 dk yapiyorum. 30 yasindayim. karatay tarzi beslenmeye calisiyorum zorlansamda.boy 155 . sende kendini tanitirmisin?

Ben 27 yasindayim boyum 168
128 kilo ile dogum yaptim. 28 kg almistim malesef.
120.1 ile rejime basladim 14 temmuzda. Su an 110 kiloyum 3 ayda karatayla verdim.

Eliptiki sali günü aldim yeni. Carsamba günü 15dk ile basladim. Her yaptigimda 5 dk arttirarak 1 saate gelicem insallah eskisi gibii.

Ben 27 yasindayim boyum 168
128 kilo ile dogum yaptim. 28 kg almistim malesef.
120.1 ile rejime basladim 14 temmuzda. Su an 110 kiloyum 3 ayda karatayla verdim.

Eliptiki sali günü aldim yeni. Carsamba günü 15dk ile basladim. Her yaptigimda 5 dk arttirarak 1 saate gelicem insallah eskisi gibii.
Kaca aldin nasil bisey

X