Elinde oksapar 4000 ve prolutex iğnesi olan var mı

Elif887

Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2023
377
108
İkinci tedaviye başladık ve çok maliyetli geldi şu anda
İlaçlar ve oksapar 1000 TL’ye çıkmış çok pahalı 2.transfere de ayrı bir kredi çekmem gerekti yardımcı olacak biri varsa iğneler konusunda çok sevinirim
Oksapar için rapor çıkartamadım bugün Bilkent Şehir hastanesine gittim rapor vermediler özellerde vermiyor ne yapacağımı şaşırdım

Ankara içi elden alabilirim
Şehir dışı kargo ücretini öderim

Oksaparı ben sağlık ocağındaki aile doktorumdan reçeteyle alabiliyorum. Gebelik sebebiyle diye alınabiliyormuş. Ona da bir sorsanıza.

Oksaparı ben sağlık ocağındaki aile doktorumdan reçeteyle alabiliyorum. Gebelik sebebiyle diye alınabiliyormuş. Ona da bir sorsanıza.
Sordum evet maalesef artık vermiyorlarmış
Rapor çıkarmamız gerekiyormuş bugün Perinatoloji’ye de gittim onlar da çıkarmadı kalp atışını duyana kadar vermiyorlarmış

Reçeteyle aldığınızda ne kadar fark ödüyorsunuz bana reçeteyle veremiyoruz dedi
Canım aile hekimime gittim. Hamile olduğumu söyledim. Özeldeki doktorumun yazdığı reçeteyi gösterdim. O reçetede doktorum, pıhtılaşma riski, hamilelik boyunca kullanılacak yazmıştı. Aile hekimim de 1 kutu coraspin ve 2 kutu enox yazdı (enoxla oksapar aynı muadilleri) ben de eczaneye bugün ikisi için 200küsür ödedim. 20gün sonra tekrar gideceğim. Bir kez yazdığı için beni tanıdı 20 günde bir yazıyor.

Benim tüp bebek doktorum da verdi
özel doktor olduğu için reçete olarak yazdı Tup Bebek doktorum elyazısı ile özel mi yazması gerekiyor
Benim tüp bebek doktorum hastanede değil yalnız dışarıda muayenehanesi var klinik

Farketmez canım. Benimki de öyle. O reçeteyle bi sağlık ocağına git yardımcı olurlar bence..

Farketmez canım. Benimki de öyle. O reçeteyle bi sağlık ocağına git yardımcı olurlar bence..
Reçeteyle sağlık ocakları yazmıyor hastanelerden rapor çıkarın diyor hastanelerde kalp atışını duymadan vermediklerini söylüyor ve zam gelmiş 1000 TL olmuş normal almak isterseniz dedi eczacı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…