Elif'le tanismayi cok istiyordum tanistim

minasera

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2007
367
1
Sevgili Elifle yuzyuze gelmeyi cok istiyordum..Gecen hafta Konyada idim. Elifle bulustuk.kucaklastik.sohbet ettik.cok mutlu oldum..Elif seni seviyorum kardeşim:sm_cool:

Sevgili Elifle yuzyuze gelmeyi cok istiyordum..Gecen hafta Konyada idim. Elifle bulustuk.kucaklastik.sohbet ettik.cok mutlu oldum..Elif seni seviyorum kardeşim:sm_cool:

Minasera sevgili kardeşim senin adına çok sevindim,inşaAllah bigün Ankara'ya gelirsin ve seninle tanışırız.kaydirigubbakcemile
Bu sene 2 defa Konya'ya gitmeme rağmen Elif'ciğimle bi türlü tanışma fırsatım olmadıÇok üzgünüm çoook.Konya'ya gittiğimde Elif kardeşimle mutlaka tanışacağım.
Resim yokmu arkadaşım.a.s
Sizleri seviyorum:1hug:

EVET EVET RESİM NERDE HANİİİ, BEKLİYORUUZ BİZDE GÖRELİM LÜTFEEENNNNa.s :1hug: Şeniz

Ne güzell imrendim şimdi ne kadar mutlu olduğunuz msj dan da belli
sizin adınıza sevindim :1hug:

inanmam buluştuğuna resimleri görmeden :dilcikar:

Ablacım çok iyi yapmışsın Elif ablamla resminizi gördüm bayıldım..Masumluk diz boyu..Seviyorum ben sizi yaa..İnşallah bir gün bende görebilirim Elif ablamıda nasip..Çok Çok öpüyorum ikinizede sağlıkla kalın Şeniz

canlarim gercekten bulustuk..pc de sorun var duzelsin hemen koyarim . hatta nazliya msn den gondermistim..buraya da koyacaktim ama makinamda problem var..

sizleri seviyorum...
asenam Ankaraya da gelecem Antalyaya da gidecegim..
suprizlere devam edecegim.....

sevgimle opuyorum

kızlar sizleri çok seviyorum resimler bu kadar yeter herhalde minaseramada çok tşk ederim :)

Son düzenleme:
harıkasınız bende elıf ablamı cok merak edıordum.tatlım benım o yaa:)

bende bende ısterem konyaya gtmeyıgamyoncuiremsu

mınesara cok saolasın elıf ablamı görme fırsatı yarattıgın ıcınŞeniz

evet minasera da yalan olmaz :) gittim dedim tanistim dedim...iste ispati :) tatli elifcigimiz sabirli elifcigimiz hanimefendi elifcigimiz bu..kendisiyle yuzyuze gelmekten sarilip kucaklasmaktan sohbet etmekten cok cok keyif aldim..tesaduf bu ya :) teyzemlere de yakin oturuyormus..hey allahim heyyy :)
kalin saglicakla
sevgimle opuyorum sizleri

elif ablammmmm caneeemmm :asigim::asigim:

seni cok seviyorum ben yaaa ŞenizŞeniz

minasera ablacim haber verdigin icin tesekkurler yaa bitanesiniz siz yaa :1hug:

oyyy yerim sizi ben yaa :asigim:

mina abla haber için teşekkürler cidden kk nın en merak ettiğim yüzlerinden biriydi elif abla ikinizide öpüyorumŞeniz

en kısa zamanda antalyaya da bekliyoruz ablacım.... elifim bitanesin ........

ikinizide gördüğüme çok sevindim..:asigim:
minesera ablacım ben sizi zaten görmüştüm ama elif ablayı çok merak ediyordum..
çok çok sevindim vallahi..
yerim ikinizide:Şeniz:

ne güzel ya bulusmanız
sizin bulusmanızda bize yaradı sizleri görmüş olduk
arkadaşlıgınız hep sürsün inş
iyiki varsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…