Elif Güveloğlu Bitkisel Zayıflama Çayı

fgd

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2009
62
0
Dr elif Güveloğlu, ıkbal Gürpınar'ın programında, sağlık için bitki kürleri önerirken, zayıflamkak isteyenleri de unutmad ve bitkisel bir çay tarifi verdi.

GEREKLı MALZEMELER :
* 2 tatlı kaşığı biberiye,
* 1 tatlı kaşığı mate yaprağı,
* 1 tatlı kaşığı yeşil çay,
* 1 talı kaşığı kekik,
* 1 tutam kiraz sapı,
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLı : 1/2 Kaynar suyun içine, önerilen miktarlardaki bitkileri koyup demlendirin. Günde 2–3 fincan için.
NOT : Hiper tansiyonunuz var ise, bu çayı içmeyiniz.
Arkadaşlar aranızda bu çayı deneyen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
eee kiraz sapı hariç beşi bir yerde diye satılan bitkiler işte...ben içiyorum ama çook acı...birde faydalımı pek sanmam...çok işime yaramadı...bol su bol hareket başka yolu yok gibi..

iştahımı kesecek birşey lazım bana ama ne ???...çok yiyorum kızlar yaa..kendimi tutamıyorum. bilmiyorumkismile mafoldumben

ben burdaki diyet listelerini çok araştırdım ve bu çaylarıda kullandım şuan diyetteym ve bu çayla yaklaşık 10 kilo verdim ben tavsiye ederim kısaca bu çayı arkadaşlar

[sıze="2"]dr elif güveloğlu, ıkbal gürpınar'ın programında, sağlık için bitki kürleri önerirken, zayıflamkak isteyenleri de unutmad ve bitkisel bir çay tarifi verdi.

Gereklı malzemeler :
* 2 tatlı kaşığı biberiye,
* 1 tatlı kaşığı mate yaprağı,
* 1 tatlı kaşığı yeşil çay,
* 1 talı kaşığı kekik,
* 1 tutam kiraz sapı,
hazırlanışı ve kullanım şeklı : 1/2 kaynar suyun içine, önerilen miktarlardaki bitkileri koyup demlendirin. Günde 2–3 fincan için.
Not : Hiper tansiyonunuz var ise, bu çayı içmeyiniz.
Arkadaşlar aranızda bu çayı deneyen var mı?
[/sıze]

beşi bir yerde çayı değilmi o evet ben denedim bi ara 3 4 kilo verdim ama en aktardan acık aldım onun faydasını gördüm geçenlerde bimde sallama poşet olarak gördüm aldım ama onun faydasını görmedim niye öyle onu da anlamadım:KK43:((ama acık aldıgımı biraz demlemeye bırakıyordum faydasını gördüm tavsiye ederim

X