Saç Bakım Ürünleri Elidor ldayan parlaklk serisini kullanan var m?

ben şampuan krem ve serumunu kullanıyorum saçlarım ilk defa bu kadar yumuşak oldu :eek: ve guneste parlıo canlı görünüyor ben kullandım memnunum evet kremindede şampuandada sim var

bende aldım evet gerçekten çok güzel kokuyor ve saçlarım daha yumuşak oldu sampuanda sim var ama kremde sim yok canım ben göremedim senin kremde nasıl sim var

ben normalde elidora hep ön yargıyla bakmışımdır fakat ışıldayan parlaklık serisinin şampuan numunesini dağıttılar kaldığım yurtta denedim bi gün ve inanamadım o boyalı işlem görmüş saçlarım su gibi aktı. şampuanla bile yumuşacık oldu normalde boyalı saçlar şampuanla sert olur krem sürmeden açılmaz benim saçım kremle bile çok zor açılıyordu ama ışıldayan serisi çok iyi geldi ve de çok hoş kokuyor canlı duruyor saç...

ben sürekli elidor kullanıyorum ama 1 ay önce falan babam bana saçların ne biçim hiç parlak değil dedği için bu ürünü aldım bi şişe kullandım ama pek bi değişiklik görmedim. elidorun turuncusunu kullanıyorum ama parlaklık verenın losyon gibi bişeyi var küçük şişede banyodan sonra sürülüyo parlaklık versin diye. yıkanmıyo. onu öneririm

bende elidor almayı düşünüyorum ama sizce yıkanan losyonunu mu almalıyım yoksa banyo sonrası yıkanmayanı mı ??

X