Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Günaydın herkese ☀️
Sevgili kırmızı takım❤️❤️❤️
Gönül isterdi ki pankekli çikolatalı bol hamurişli kızartmalı bi pazar kahvaltısı yapalım.. ama bizim bi hedefimiz var. Hedefe ulaşmak bunları yemekten çok daha fazla mutluluk verecek bize. O yüzden pazar diyip kendimizi salmıyoruz bol iradeli bir gün geçirip sağlıklı beslenip günü vicdan azabı çekmeden kapatalım inşallah 🙏

Canim misafirlerin gitmedimi🥲
Gecmis olsun senin bogaz agrisi ilerledi galiba🥹
Günaydın 🥰
Sağol canım bugün çok daha iyiyim 🙏 yarın canım 🙏
LenaG LenaG canım bu misafirler ne zaman gidecekler ben daraldım şu yazın sıcağında yatılı misafir çok zor çünkü. Bir de rahatsızsın çok geçmiş olsun ❤️‍🩹
Kısmetse yarın canım 🙏
Yarın daha iyi olacağım inşallah 🙏 Tat alamıyorum çok gıcık bir durum avokado sos yaptım eşim yarısını ay bu çok iyi olmuuş diye diye hüpletti tadını alamadım ya gıcık oldum 🤣🤣🤣

Günaydın 🥰

Kısmetse yarın canım 🙏
Yarın daha iyi olacağım inşallah 🙏 Tat alamıyorum çok gıcık bir durum avokado sos yaptım eşim yarısını ay bu çok iyi olmuuş diye diye hüpletti tadını alamadım ya gıcık oldum 🤣🤣🤣
Son gün direnişi o zaman🥲🙈
Yesil icecekten sende yapsana belki vucut direncini artiriyordur

Günaydın 🥰

Kısmetse yarın canım 🙏
Geçmiş olsun kuzum :KK19:

Günaydın 🥰

Kısmetse yarın canım 🙏
İyiymiş neyse yarın tekrar eski düzenine dönersin canım. Avokado sosa bayılırım ben de düzgün avokado buldukça alıp yapıyorum eşin de artık sağlıklı şeylere alışmış bak sayende 😇

Günaydın 🥰

Kısmetse yarın canım 🙏
Kaptanim bu avakado sosy neyw kullaniyorsun benim de dolapta bir tabe
Var
Bir de ben hazirliktayim ya gunluk menu falan paylasmicakmiyum

Tegl oldum kizlar ama vucudum hala sismemis sabah olculdum 74,8 ayniyim.ama canum tatli istiyor o ayri tabi. Acaip uyku hali var bende neyseki disari cikicam atrim ustumden insallah . Basim da agriyor. Yarin kilo olculcwm kesin arti iki cikar reglinin ikinci gunu

Kaptanim bu avakado sosy neyw kullaniyorsun benim de dolapta bir tabe
Var
Bir de ben hazirliktayim ya gunluk menu falan paylasmicakmiyum
Tatlım avokadoya bol limon sıkıyorum,küçük bir diş sarımsak rendeliyorum biraz tuz,karabiber istersen biraz labne peyniri de ekleyebilirsin sonra tam buğday ekmeği kızartıp üzerine sürüyorum veya karabuğday patlağı üzerine sürüp yiyorum
Sen hazırlıktasın ama tabii ki menü paylaşırsan sevinirim senin için de faydalı olur 🙏

X