Elaziğ///23

buluscaz buluscaz ınsallahh helee hepımızz bırr arya geleımmm gor bakk nasılll buluscazzz
cetoooooo senın sısman halınla almayız bacım aramızaa bızene zayıflada gel :)

gelmiyenlerin benden çekeceği vaaaaar

yakarım uleeeeeeyn elazığı dar ederim

büyü yapıp şişman kuşlara çevirir salarım ortaya

kızlar nasılsınız ne var neyok ooo bakıyorum ben girmeyeli görüşme ayarlamışsınız hadi bakalım görüşmek üzere inş. kib öptüm

gızlar nasılsınız ya hiç kimseyle ben bu topiğe girince karşılasamayacak mıyım yaa offff offf

kızlarrrrrr minik kuşlar ama yakında bizi dimple şişman bir kuşa cevircekmiş napıcaz

heee ayağınızı denk alın
siz benim daha pis tarafıma denk gelmediniz

ben adamı minik kuşa değil
ŞİŞMAN KUŞA çeviririm

yo yoo korkmayı buluşak yeter

lan dımple sen gece ksuumusunnnn gecenın kacında yazıyıon sen bakımm kım o sate kalır kısss

aynen bacım ufak oğlan yüzünden
gece bekçisi oldum
oğlanı dizime alıyorum pc yide
yanıma alıyorum
buralarda hem yetim hem öksüz gibi dolaşıyorum

gece bekçisi geldi yine

(emrah tarzında) ben yetim ben öksüz

ii akşamlar kızlar nasılsınız ya bigünde biriyle karşılaşıp nasılsın bacım diyemedm yaaaaaaaaaaaaaaaaaa

sbnmcim benim hamiş olduğumu nerden düşündün anlamadım ama umarım görüşebiliriz bi gün

kızlar carkıfelekte gagoslarımız kazandıııı yasasınnn elazıggg dılılılılıııııııiiiii

evet onlar kazandı ama aldıkları o kadar ii değildi ya para alsalardı daha iyi olurdu değil mi

Ama kadın bızı resıl< ettı gagoslar snaan gurban olsun dıyooo nıyee onu gurbann etmsıım kendıme

abboow
hiçbişiden haberim yok niye bana haber vermediniz
ben canım ailemi izliyodum

bu akşammıydı

ayyy inanmıyorum canım ailem mi vardı unutmusum hep annemin küçükkadınları yüzünden

hee
kaçırdın cicim

artık haftaya özete bakarsın
aslında hafta içi geç saatlerde tekrarını veriyolar

benim bir tane dizim var tam takip ettiğim

bikaç tanede rastlarsam izliyorum

X