Elaziğ///23

olsunn ben geliyom elimde bi kırmızı gülle beni tanırsınız artık

bende yakama kırmızı karanfil takarım he he he heh

yazdım ama gelmemiş mi acaba digerleri de artık taksın takıştırsınlar bişeyler gels,inler oturup bişeyler içelim yada yiyelim bide hiç biriniz gelmez mişben tek başıma gider otururmusumm... ahhhh ozaman kaçın uleyyynn

zaten kimsede olma zheralde sen ben my flowers bide özgüll bu arada çok merak ettim sizleri ya kızlar kimsiniz nası tiplersiniz myflowersın gerçek adıı felann

hıı artık bunları bir araya gelince konuşuruz

ben orta (hatta kısaya yakın) boyluyum
beyaz tenliyim
gözlerim kayferengi
hafifçenek topluyum
yani tipi türk kadını
karakteistik özelliklerimide görünce anlarsınız
şimdik burda anlatırsam
nazar değer Allah muafaza

hıı bide kapalıyım

yaw çatlatmayın adamı..
iyi ki uzaktayım...
benıde alın yanınıza..
hazırana kadarakgun kklıları kabul etmıyormus..

hazırana kadada ben gelırım aranıza.. heheh

Cetoo sen catlasanda patlasanda gercııı hazıfanda catlarsın herhakıı karnından hemıdeeee senı almıycezz armzıa sen dogum yaptgın gunnn elazıglılarla akgunde bulusup yıyıp ıcıp gezcezz ohhhhh yandan sagdan soldannn dılılılıııı dımı kızlarr sen geldın bızı gormeden kactın gıttınnnn

gebe bir kadını kıskandırmayalım arkadaşlar
nolur nolmaz
imrenir falan memesi şişer
Allah muafaza
yanındada yokuz memesinin sancısından mahvolur demi

cık cık cık cık cık cık hiç yakıştıramadım myflowerscım
(biz gizliden buluşuruz)

gebe bir kadını kıskandırmayalım arkadaşlar
nolur nolmaz
imrenir falan memesi şişer
Allah muafaza
yanındada yokuz memesinin sancısından mahvolur demi

cık cık cık cık cık cık hiç yakıştıramadım myflowerscım
(biz gizliden buluşuruz)

:dilcikar::dilcikar::dilcikar:yaw bende gelıcem bu kez ekin de göun gununuzu..

koca subat tatilindde bı evsahıpliği yapmadınız zatii:kızgın:

her neyse yaz tatılınde görucez bakalım..

-tatlicadiarzu-

vallahıı ben bazen foolaırmı koyuyom goz makyajı bolumune benı merak edersenız area sıra takıp edın gorursunuz muckk opuyommmm sapırdataraktan hepıyızııı

göz,burun,dudak parcalarını bırlestırıp cıkarcam senın yuzunu zatii.. az kaldı.. kulaklar ve cenede oldu mu tamamdır...

kısss senin kaş göz harikaymış vallahi hangi kuaföre gidiyon

ben görmüşidim daha önceden
hoş avrat neme lazım (myflowers)

laf aramızda bende fena değilim hani

zaten kimsede olma zheralde sen ben my flowers bide özgüll bu arada çok merak ettim sizleri ya kızlar kimsiniz nası tiplersiniz myflowersın gerçek adıı felann

canım bende sizleri merak ediyom ama daha rast gelip bi muhabbet bile edemedik bigün konuşursak topikte rresim koyarım görürsünüz bende sizi görmüş olurum gerçi senn resim vr da diğer arkadaşları

ayy ewt çok soguk ama napiyim ev aldım ewt annem geliyoken bu fırsatı kaçırmamam lazım taşınıcam cumartesi günü

canım hayırlı olsun eviniz güle güle oturun taşındınız mı allah kolaylık versin canım

kızlar napisiiiiiz
şebnem herhalde evi topluyo
fırsatı yok girmeye

ayyy ewt kıslar evtopluyorum haftasonuna taşınıyorum internet hemen baglanamıyabilir ama 27 martı untmadım ben orda olucam üst katta dimple myflowers özgül... ve daha gelmek isteyen arkadaşlar birbuçukta hepiniz ok diyonuz mu ona göre hatırladıgım kadarıyla dimple ok demişti ya digerleri
bütün kızlar toplandık toplandık toplandık ...

gunaydınnn mılettet kım var kım yokkk kıss ne ZMan 27 mart ayarladınızzz

X