Elaziğ///23

kız yoksa biz tanış mı çıkcaz

senin görümcen varmı adı nalan hemşire

selamlar olsun, ben de elazığlıyım,hemi annem,hemi de babam elazığlı,has yanisi:)))öptüm hemşolarımı

hoşbulduk,ama eşim ankaralı ve benim çocuklarım safkanlıktan çıkacak :KK43: olsun nedek de mi?:)

daha ne yapak olan olmuş

bende safkanım çocuklarımda safkan dahada havamdan geçilmez haa

sen belki beni o sanmışınsdır çünkü benimde nalan yengemin gelinin adı şebnem.o şebnemin görümcesi oluyo nalan yengem

ya şu elazıgdakiler le buluşsak bigün neden buluşmuyoruz ki neden kimsseden ses çıkmıyo

evet kızlar ya buluşalım zaten bu aralar gezmem yok çıldırmak üzereyim

gelin akgün yada uygun olan başka biyerde bi kahve içelim

mesajıma cevap yazmayan şişman bi kuş olsun emi

ay aman şişmamn bi kuş aslaaa delikafaduldensırnaşık şeydelikafadulden
tamam ya buluşalım ama ben elazıga bi döniyim ok bensiz sakın buluşmayın nolurrrr

tmm da zaten kimseden ses çıkmıyo

yakında şişman kuşlarımız artacak

heyyyyyyyyy hemxsolarr ne edısızzz gızz gorinmisizzz nerelerdesızz sızzz

ulan cetooo senı gormedıgım gunmu var ne zman yazısak arka arkaya denk gelıkkkk dur bagammm ne zman yuz yuz deng gelıcıkk :) cetoo ne zman dogurcann snenn snelede ozman hamıslken gorusuruz artıkınnnn şişman cetooooo
dımplee sen burdasın elazıgda kızım< ruhun nerde senınnnnn sen burdfa old halde gorusemedıkkkk bu arada kurana gectımmm cok sukurrr bakam arktık mıllet ne zman orutunecen dıye sorup duruyooooo
sbnmcms bacımmmm sende don artıkınnn surda bı yerlerde bulusup gorusek cedenede catlasınnnnnnnn

ulan cetooo senı gormedıgım gunmu var ne zman yazısak arka arkaya denk gelıkkkk dur bagammm ne zman yuz yuz deng gelıcıkk :) cetoo ne zman dogurcann snenn snelede ozman hamıslken gorusuruz artıkınnnn şişman cetooooo
dımplee sen burdasın elazıgda kızım< ruhun nerde senınnnnn sen burdfa old halde gorusemedıkkkk bu arada kurana gectımmm cok sukurrr bakam arktık mıllet ne zman orutunecen dıye sorup duruyooooo
sbnmcms bacımmmm sende don artıkınnn surda bı yerlerde bulusup gorusek cedenede catlasınnnnnnnn

çatlarım tabiii...sengözlerimebaksanab

şişman degılım haha ne haber....:1closedeyes:

yaza anca katılırım aranıza ben.. koca göbegımle kabul edersenız eger?-tatlicadiarzu-

kızlar böle deyip beni heveslendiriyorsunuz sonra buluşmuyrsunuz bende buluşacaklar ben gidemiycem diye üzülüyorum cidden cok güzel olur akgün de ii fikir hem
ama ben gelemem
teee nerdeyim eşim de yok :KK43:

nu sefer buluşucaz gör bak narencim ama ben gelicwen 1 hafta kalıcam merak etmeyin döndügümde akgünde buluşalım 2 kişi3 kişide olsa buluşalım

X