Elaziğ///23

çok şükür iyiyim anam nedem oturim ele boş boş tatil şimdi

bi on güne maraton başli

halım kefim de eyi diyek iyi olak anam

ya sen nedisin ne iş görisin ?

Selam, keşke güzel şivemizle yazabilseydim ama o kadar iyi bilmiyorum galiba. Nedem anam ben de otirim ama bilgisayarın başında rapor neyim yapim akaşama kadar:a015:a.s.

[QUOTE="NightRose";3302990]Öncelikle herkese güzel bir hafta diliyorum. Makbuşcum yazdıklarını okuyunca bir kez daha üzüldüm Ağınıma, Kaşpınarıma... senağlama Nerde bizim insanlarımız diye kızıyorum:1no2: Böyle olacaksa ilçeden düşsün daha iyi, doldurmasınlar bir sürü insanı oraya:kızgın: Elimde olsa gidip yerleşirim ama eşim çocuklar işim akrabalar beni İstanbula bağlıyor, emeklilikten sonra inşallah diyorum Fakat korkum o ki çoktan çehresi değişen topraklarımız bizi eski günlerdeki gibi beklemeyecek, biz de hasretimizden vazgeçeceğiz bir süre sonra:çok üzgünüm:[/QUOTE]

canım kızmak para etmiyor işte ilçeden düşecek diye belediye başkanı satıyor topraklarını ,ağına bi hizmet yapayımda yerlisi göç etmesin diye bişey yok.az çalışmalarda bulunsa insanları orda kalmak için bi sebebi olsa kimse gitmeyecek ama dediğim gibi gelen kendine çalışıyor ağın için değil.ağın halkı napsın bişey yok artık kalmadı çocuklarının geleceği için göç etmek zorundalar.meydan boş kalınca dağdan gelen bağdakini kovuyor haliyle.
k.i.b canım öpüyorum

slm hemşerilerim hepinize iyi hafta sonları diliyorum

elazığlı olan yok mu bu sitede yaa.
aşk olsunnnnnnnnnnnnnnn

arkadaşlar nerelerdesiniz.yaz geldi tabi herkes köyünde yazlık evindedir kesin:sm_cool:

arkadaşlar nerelerdesiniz.yaz geldi tabi herkes köyünde yazlık evindedir kesin:sm_cool:

Selam Canım yerimseniben Yok canım ne yazlığısenağlama İstanbulda sıcaklar bir yandan iş yoğunluğu bir yandankafamçokkarıştı çalışıp duruyoruz Anneannemler illa gelin bu sene diyorlar kısmet belki ağustos sonu diyoruz, sevgilera.s.

heeeeeeeeeeeeey elazığlılar nerdesiniz aranıza yeni biri daha geldi kabul ediyormusunuz bakalım
kısaca kendimi tanıtayım
adım rüveyda 21 yaşındayım 1 tane 7.5 aylık tosunum var izmirliyim eşimin işi dolayısıyla buralardayım

Slmlarrrrrrrrrr,bende elaziğliyim.işallah 1 ay sonra oraya yerleşecez.eeeee sizler

kızlarrrrrr naberrr Elazığlı değilim ama yaşıyorum işte burdaaa :-D

vallahi bende elazığlı değilim ama çooooooook memnunum çok seviyorum burayı

Selam Arkadaşlar, ben Elazığı Ağın'ı Keban'ı çooook seviyorum:1hug: İnsanlarını da seviyorum, çoook özlüyorum Doğallık misafirperverlik çok güzel. İstanbul'da nerdeee?
Bayramda gelmek istiyorum Nasıl olur havalar Sivrice'den Kebandan göle girilebilir mi dersiniz? Hem ziyaret hem tatil gibi olsun diyea.s.

elazığ yöresinin içli köfte tarifini bilen kızlar.
ben tunceliliyim ama elazığ sofrasını çok seviyorum geçen tatil için memleketteydim.elazığada uğradık yedik harika yapıyorlar içli köfteyi

Annem süper yapıyor Parmaklarınıda beraberinde yiyorsun Burda da Suadiye'de ki Tavacı Recep Usta Restoranda nefis yapılıyor. Ama tam tarifini bilmiyorum annem yaparken gördüğüm kadarıyla anlatayım; Bulguru kaynar suyla yoğurup kabak dolmasının dışı gibi ellerinde hazırlıyor içine ayrı bir tavada pişirilen kıyma, soğan, tuz, karabiber, pulbiber vs. baharatı, ceviz, maydonoz harcı doldurulup kapatılıyor. Kaynar suya atıp haşlanıyor. İstenirse yumurtaya bandırılıp kızartılıyor... Ben kilo almamak için direk haşlanarak pişirilmiş olanı tercih ediyorum. a.s.

X