Elaziğ///23

ay şebnem abla yemin ederim duyduğum günden beri aklımdan çıkmıyosunuz
numaran da yok o nevin ablada ablama habire yanlış numara veriyo ulaşamadık bi sana
her aklıma geldikçe dua ediyorum size

günaydın kızlar. şebnem okuduğumdan beri şoktayım. ama aklıma geldikçe sürekli dua ediyorum. rabbim bu mübarek günlerde ona açılan eli geri çevirmez inşallah sende bol bol dua et canım. şimdi durumu nasıl ahmet bebeğin? yapabileceğimiz bişey varmı canım?

ahmetim 2gündür solunum cihazından çıkmış eger tekrar solunum cihazına girmezse gerekli filmleri çekilecekmiş dua ediyoruz ki filmleri temiz çıksın inşallah kötü bişey çıkmasın aliyecim sadece dua edin başkada bişey istemiyorum

ahmetim 2gündür solunum cihazından çıkmış eger tekrar solunum cihazına girmezse gerekli filmleri çekilecekmiş dua ediyoruz ki filmleri temiz çıksın inşallah kötü bişey çıkmasın aliyecim sadece dua edin başkada bişey istemiyorum

şebnemcim çok üzüldüm canım rabbim bebegine şifa versin inş saglıkla o hastaneden çıkarsınız allah bu mubarek günlerde dualarınızı kabul etsin inş ahmetide size bagışlasın saglıkla evinizze gidin inşşş...

Allahım minik ahmetciği koru onu sağlıklı olarak anne babasının kucağına kavuştur

AMİN

şebnem gelişmeleri buradan yazarsan çok iyi olur aklım hep sende seni rahatsız etmemek için aramıyorum biliyorum ne durumdasın
ama daha nevini bıktırdım seni soruyorum bizi merakta bırakma

inşallah bi sonraki mesajında güzel şeyler yazarsın canım arkadaşım

(gız şebo seni bunca sevdigimi bilmidimaaa) :))

güldünmü acep

günaydın kızlar. yarın elazığ yolcusuyuz kısmetse. bu sefer tayin işimle uğraşacağız. rabbim hayırlısı neyse onu nasip etsin. şebnem ahmet bebek nasıl? aramadım çünkü nevinle sana gelmeyi düşünüyorum, ama dualarım seninle. bugün hacıbayrama gideceğim. dua edeceğim ahmet bebeğe. gamzenin dediği gibi gelişmeleri yaz burdan haberimiz olsun, merak ediyoruz çünkü.

kızlar saolun gamze güldüm cnm ciddiyim güldüm bende çok sevim aa seni:))
aliyecim beklerim cnm gelin ne zaman isterseniz
gelişme varmıki bilmiyorum pazartesi uyandırdılar salı çarşamba solunum cihazından çektiler dün tekrar solunum cihazına bağlamışlar dr demiş zorlanmaya başlayınca burnundan verrdim solunum cihazını demiş okadar yani filmlerini felan çekmemişler cihazdan tamamen kurtulması lazımmış
dün gece eşim oturdu tlf listesinde ne kadar insan varsa aradı cuma gecesidir dua istemek için aradım dedi resmen dilenir gibi dua istedi başka yapıcak bişeyi yok çünkü
allah kimseyi çocuguyla imtihan etmesin bizide inşallah bu imtihandan feraha çıkarsın

kızlar saolun gamze güldüm cnm ciddiyim güldüm bende çok sevim aa seni:))
aliyecim beklerim cnm gelin ne zaman isterseniz
gelişme varmıki bilmiyorum pazartesi uyandırdılar salı çarşamba solunum cihazından çektiler dün tekrar solunum cihazına bağlamışlar dr demiş zorlanmaya başlayınca burnundan verrdim solunum cihazını demiş okadar yani filmlerini felan çekmemişler cihazdan tamamen kurtulması lazımmış
dün gece eşim oturdu tlf listesinde ne kadar insan varsa aradı cuma gecesidir dua istemek için aradım dedi resmen dilenir gibi dua istedi başka yapıcak bişeyi yok çünkü
allah kimseyi çocuguyla imtihan etmesin bizide inşallah bu imtihandan feraha çıkarsın

sebnem arıycaktım senı nevıne sordum oda telını kapatıgını soyleyınce bıdaha arıyıp anlatarak acını tekrar tazelemenı ıstemedım hergun kk ya bakıyorum gelısmelerı yazarsın dıye ahmet bebek ınsallah saglıklı cıkacak hastaneden evladının ıyılesmesını beklemek emınımkın cok cok zordur bugunlerı atlatıcaksınızz ınsallah hakkınızda hahersey hayırlısı olur ınsallah bebegınızı saglıklı bır sekılde kucagınıza alırsınız sabır edın ve dua edın bızımde dualarımız sızınle rabbım yardımcınız olsunn

burda olduğunu bilmiyordum.tlfnla ulaşamıyoruz.iyi burdan haber alırız facede takılmıyon.bebiş nasılll.varmı bi gelişme.dualarımız sizinle cnm benimm.rabbim yardımcınız olsun.öptüm.

zehracım iyiyim cnm bebişde iyimi kötümü nasıl bilmiyorum işte çok şükür bidaha havale geçirmedi 2gün solunum cihazı olmadan kaldı dün tekrar takmışlar cihazı bugünde 25 mme çıktı sütü bide biberon emziği istemişler ciğerleri gelişsin diyeymiş haftasonu zaten 2günde haber alamam

burçincim saol cnm allah razı olsun dua edin nolur allahım hayırlışifalar versin yavruma

Son düzenleme:
şebnem kimyon süt yapıyo

milupanın anne çayları varya onların içeriklerinde de kimyon var

ben sabah akşam bi çay kaşığı atıyodum ağzıma üstünede bi bardak su içiyodum

kızlar herkes iidir inş
sebnemcim inş yavrunu saglıkla evine götüreceksin rabbim şifa versin duam seninle ..
aliyecim geldin mi elazıg a inş herşeyin hayırlısı olur hakkınızda ..

şebnem inşallah herşey daha iyi olacak. bende dün elazığa geldim kızlar. kısmetse bu hafta müdürlüktekilerle konuşacağız. il sağlık müdürlüğünde bikaç tanıdığımız vardı bakalım onlarla görüşeceğiz. hayırlısı herşeyin...

haberler aynı cnm değişik dedikleri bişey yok cihazdan çıkmadan hiçbişey demiyolar artık bizde hergün hbr almıycaz zaten hergün yıkılıyoruz haftabigün sorucakmış artık levent

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…