Elaziğ///23

$hosgeldin-ya-sehri-ramazan.jpg

niye resim ekliyemiyorum yaaa

günaydın kızlar. özgül hoşgeldin diyeyim sana öncelikle. bu arada kızın çok tatlı olmuş maşallah. face'e de eklemişsin yeni resimler. bisikletli olana bayıldım. herkese hayırlı ramazanlar...

herkese hayırlı ramazanlar:KK71:
ben bugün acıkmadımda susamadım da ama çok halsizdim ya biran önce alışsaydık:KK31:

günaydın kızlar. nasılsınız? cumaya biraz serinleyecekmiş hava. bende cuma günü başlayacağım oruca kısmetse:)) şebnem nasılsın?

bende dün çok halsizdim yani ilk gün
ama şükür bugün iyiydim

bide arada mideme kramplar girmese tam süper olacak

Az önce haberlerde somali'de 29 bin çocuğun açlıktan öldüğünü 2 milyon insanında ölmek üzere olduğunu söyledi RABBIM yardımcıları olsun kimileri iftarda sofraya gelen yemeği beğenmiyor sizin beğenmediğiniz o yemek onların hayali... LÜTFEN ! Dua Edelim LUTFEN Duyarli olalim LUTFEN Yardim edelimm

bu yaziyi yazarak topigi rahatsiz etmis olabilirim.. ama bu benim insanllik gorevim...

TURKCELL, VODAFONE VE AVEA tüm hatlardan
“ACLIK” yazıp 5777`ye SMS göndererek, 5 TL bağışta bulunabilirsiniz. ( kimseyokmu )

SMS yoluyla: Tüm operatörlerden 2868’e boş mesaj atarak 5 TL’lik bağış yapılabilir.( turk kizilay)

bu yazi ne kadar cok dagitirsaniz .katkimiz bi o kadarda cok olur.. INSALLAH ... tesekkurler

haklısın canım niye rahatsız etmiş olasın
bende dün gece mesaj attım ama diyanetinkine
diğer kurumlara güvenim kalmadı artık çünkü
diyanetinkide AFRIKA yazıp 5601 e yolluyosunuz:KK71:

günaydın kızlar. nasılsınız? beni ramazan çarptı. bi iftarlık bi sahurluk hazırlamaktan gına geldi.

iyi geceler inş herkes iyidir ..
bizde diyanetin verdigi sms e gönderdik rabbim yardımcıları olsun inş.

eşimde smaliye yolladı ama hangi kurum aracılığıyla yooladı bilmiyorum

hayırdır inşlaah şebnem bu gece senı ruyamda gordum ve sana dedımkı bugun yarın dogum yapacaksın hayırdır inşallah haa unutmusum yazmayı cok sıkıntılıydın yerınde duramıyodunn sıkıntıdan

Son düzenleme:
hayırdır inşallah burçin
hayırlı haberlerini bekliyoruz ama ses seda yok,rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

günaydınn kızlar. dün akşam sürekli yağmur vardı. gecede hiç durmadı. sabah serindi...

amin inşallh ALLAH saglıkla kucagına almayı nasıp etsın
sezeryanmı normal dogummu sebnemın tarıhı bellımı
kızlar sızler naıslsınız?

dogru görmüşsün burçincim inşallah sonu hayırlı olur rüüyan tersine çıkar
2 hafta önce 28 temmuzda doğum yaptım sezeryanla ama bebek karnımda kakasını yemiş
küveze aldılar hemen ciğerleri gelişsin diye iğne yaptılar felan
hala küvezde solunum cihazından çıkamadı pazar geceside havale geçirdi pazartesi beyaz kan verildi
toparlanması için eger havaleyle beyinde hasar oluşmuşsa toparlansın diye
dr lar doğru düzgün bişey demiyolar dün annem kızınca dr a açıklama yapmış
bizde bilmiyoruz ne oldugunu iyide diyemeyiz kötüde diyemeyiz annesi babası anlıycak ilerde ne oldugunu demiş
beyinde hasar olmuşmu diye sormuş dr da beyinde 1-2 temiz hücreyide götürmüş olabilir kötü hücreyide götürmüş olabilir demiş
beyaz kan vermemizin amacı o demiş hasar varsa toparlasın diye
günlerdir gözümün yaşı dinmedi buraya da yazmadım kimseyede bişe demedim gerçi
sadece dua ediyoruz allahım çocugum için hayırlı bi kapı aççsın bizim içinde onun içinde hayırlısını versin inşallah
sizde çok dua edin nolur

uzuldumya rabbım sızın ve bebısınızın yar ve yardımcısı olsun ınsallahh tez zamanda saglıklı bı skeıdle hastaneden ayrılırsınız 14 gun olmuss neden hıc yazmadın uzulmee dualarım senınle ınsallahh tez zamnada toparlanır ahmet bebek kakasını yıyen cok bebek var anne karnında coguna bıseycık olmuyoo ınsallah sızınkınede bısey olmaz havale nasıl gecırdıı mınıcık yavrum benım yaa beyaz kan nasıl bısey ılk defa duydumm elbette drların bıldıgı bısey vardır inşallah saglıkla cıkartacaksınız hastaneden hakkınızda hayırlısı olsun bol bol dua edın kuran okuturunn ALLAHA ACILAN ELLER BOS DONMEZ

Son düzenleme:
X