Elaziğ///23

canım çok çok geçmiş olsun ya.inşallah bi an önce düzelir:teselli:
yaw sen benim gözümü şimdiden niye korkutuyon yawwtatlicadiarzusırnaşık şey

fotoğrak çok güzel mehalp sağol paylaştığın için.yanlız bu fotoyo görünce aklıma tostçular sokağındaki köfteler geldi aklıma yaw.ne alakaysa.:Roflol:
anaa nası cnm çekti şimdi yaa:smiley-cool:

Ay canım kıyamam ben sana,keşke Elazığdan olsaydım hemen alır yollardım sana üzüldüm şimdi,nerden geldi senin de aklına kırk yıl düünsem hatırlamazdım:)

canım çok çok geçmiş olsun ya.inşallah bi an önce düzelir:teselli:
yaw sen benim gözümü şimdiden niye korkutuyon yawwtatlicadiarzusırnaşık şey

yok gözün korkmasın ama,kendini de hazırla yani hiçbişey eskisi gibi olmuyo kendine fazla zaman ayıramıyo insan ama İnşallah senin bebişin akıllı olur yormaz seni:)

inşallah canım akıllı olurda yormaz annesini:))
ya hiç sorma bu sıralar 24 saat yemek düşünüyorum ben:)))

kıslar bende malatyadayım hemşeri sayılırız isterseniz görüşelim buyrun gelin msafirim olun tanışalım

Ahsenciğim Malatyada benim ablam oturuyor,Elazığa gelince geliyorum her sene belki uğrarım ne dersin?

ya kızlar niye artık uğramıyo kimse ikinci sayfaya gitmiş bi selam verin bari
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

hemşolarıımm selam.:))))
iyidir sağol elif.sizleri sormalı??

mehalp hareketli yazına bayıldım ya eşindemi elazığlı cnm:??

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

beğenmene sevindim canım,KK ya teşekkür etmek lazım bu yenilik için,bunu da sana yaptım.

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

KIZLAARRR Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…