Elaziğ///23

bizim camlar ıslık öttüriiii

bu ne bişim hava ya

ben yazı bekliyodum oldumu şimdi bu hava

en iyısınden ıstıym.hayal kuruydun sen yurucem dıye senın yuzunden kıs gerı geldi¤

hiç sorma yaa

kızım isim ver benim iyi diye seçtiğim senin için hoş olmayabilir (sen accuk uyuzsun ya)

deyisen evde almanya çikilatası var ondan getirem

kızlarrr oğlum oluyorrrrr
inşallah bide sağlıkla doğurup koklayaydımmm

slm kızlar
sebnemcim ogluşun saglıkla gelsin dünyaya inş canım
burcincim evi almışsınız güle güle oturun saglıklı günlerde inş darısı olmayanlara olsun inşallah
bizde evimizi aldık istanbulda beyoglunda :)

valıfahrıbeydeki polarisdedim sebnem hanınmla nevın hanım önümden fiştik atıp geçilerdiiiiii :)))))

gamze sevdiklerimi biliyosun alplerin sütünden olsun cnm isviçre çikolatası

bu aliş nerelerde gene yok hiç kayıplarda hatn

burçin içeriyede baktım görmedim ben seni bugün gezdik baya ama soğuktu ya

polaris değişmiş burçin farklı bişeyler var galiba artık nasıl kalitelimi o marka hiç duymamıştım onu

gözün aydın şebboy

hayırlı evlat olsun

yarın anneeeeemmm geliyoooooooooo

Son düzenleme:
Nevin ben iş yeri ısmine bakmadan dırek gırdım degişmişmi değişmemişmi hiç bilmiyom babet bakıyodum meredıvenın orada ıcerı gırdıgınızı gormedım içerde gorseydım konusurdum zar :))

saolasın gamzecim amin inşallah hepimizin evlatları hayırlı olsunlar gözlerin aydın buarada

kız burçin sende takıladın peşimize vallaha nevin beni yemeğe götürdü:)))

ay ben bu topiği ne kadar geç farketmişimmm
oy nanca güzel burda hemşerilerim muhabbette
Ben manisadayım kızlar 13 yıldır ama elazığla bağım hiç kopmadı
bir çok arkadşımla hala görüşüyorum her sene gelirim.
çok seviyorum memleketimi ve insanlarını çooook

hayırlı cumalar olsun
tubiscim hoşgeldin canım aramıza :)

yımegımı yemıstım kız gelınle beraberdik heruflerde elazıgda yok zati dısarda fınk atıdıkk neyse bıgunde bıze ısmarlarsız :
tubiş hosgelkdın safalar getırdın armızaa :)))

hoşbuldumm :)
bir çoğunuz elazığdan sanırım.
geçmişi pek okuyamadım ama zamanla tanıcam artık hepinizi

şebnem abla hayırlı uğurlu olsun oğluşun:)kız istiyodun ama erkek olunca da üzülmemişsindir eminim:))
tubaa hoşgeldinn..bu ara durgunduk biz inşallah senin gelmenle canlanırız

selam kızlar. topik hereketlenmiş. bende alese hazırlanıyorum. onun için evdeyim, izin aldım ders çalışıyorum. bundanda hayırlısıyla bi 70 alsam öğretim görevliliğine başvuracam inşallah. dua edin bana kızlar olurmu? haftaya pazar günü girecem sınava. bu arada birde araba tantanasıyla uğraştık. arabayı değiştirdik. renault fluence aldık. rabbim kazasız belasız kullanmayı nasip eder inşallah. alana kadar bayağı bi gezdik eşimle. tuba hoşgeldin aramıza bu arada. elazığın neresindensin?
burçin oğluşun nasıl? biraz düzeldimi?

azcıcık ız var canım bu halınede sukur sordugun ıcın tsk ederım cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…